Likwidacja torowiska na odcinku Chochoła - Szczecińska

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
kosin
Czasem wpada
Posty: 95
Rejestracja: śr 20:58, 28 lut 2007
Lokalizacja: Łódź - Teofilów

Likwidacja torowiska na odcinku Chochoła - Szczecińska

Post autor: kosin »

Czy ktoś wie czy te plany są realne czy to tylko plotki?? Jeśli to prawda, top myślę ze należy wreszcie zaprotestować przeciwko kolejnym bezsensownym inwestycjom ZDiT z cyklu "utrudnijmy wszystkim życie". Myślę, że przynajmniej na razie warto aby w ZDiT wiedzieli, że dużo ludzi patrzy na to bardzo krytycznie. więc możnaby na przykląd wysląć maile na ich adres.
Bartek12042
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: ndz 19:02, 26 paź 2008

Post autor: Bartek12042 »

Popieram pomysł kolegi.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

@Kosin: nie jest to plotka. Ankiety i protesty nt. Czerwonej nie pomogły, to i teraz pewnie są marne szanse.
Bartek12042
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: ndz 19:02, 26 paź 2008

Post autor: Bartek12042 »

Ale w sumie jak byłem ostatnio na krańcówce na Szczecińskiej to faktycznie widać już przygotowany pas pod nowe torowisko.Będzie lecieć prawdopodobnie po dawnym pasie krzaków,które zostały wycięte.Wogóle krańcówka została posprzątana i wygolona z krzaków co by wskazywało na jej remont niedługo.
Mariusz J.
Stały bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 12:22, 29 paź 2008
Lokalizacja: Aleksandrów

Post autor: Mariusz J. »

A czemu nie możemy zrobić czegoś takiego jak tu http://ratujmytramwaje.pl/ ?? Jakos tam ludziom udało się uratowac linie 27. Jakby nagłośnić sprawe mieszkańcy Chochoła na pewno by zareagowali i by linia została, po odpowiednich protestach. Najłatwiej powiedzieć, nie da się...nalezy tę sprawę nagłośnić, żeby ludzie wiedzieli co się święci i wtedy jeśli po usilnych staraniach nie wyjdzie powiedzieć nie dało sie nic zrobić. Najlepiej z góry zakładać, że się nie da:/...
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Mariusz J., łącznie zmieniany 1 raz.
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Odp

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Strasznie ktoś z władz nie lubi tramwajów, torowisk , transportu . Najlepiej zlikwidować i po sprawie. Nagłośnienie będzie najlepszym wyjściem .
px33
Weteran
Posty: 5841
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Post autor: px33 »

A tak swoją drogą to na forum zagląda człowiek z ZDiT-u. Dobrze by bylo spytać go o poowdu takich planów żeby móc sformułować silne kontrargumenty.
Mariusz J.
Stały bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 12:22, 29 paź 2008
Lokalizacja: Aleksandrów

Post autor: Mariusz J. »

No najlepiej...tylko czy ktos się podejmie, czy tylko każdy będzie na innych patrzył?
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Mariusz, chwila. W GOP-ie walka o utrzymanie linii dopiero się zaczyna. Nic się jeszcze nie udało tak naprawdę. Obrazek
Mariusz J.
Stały bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 12:22, 29 paź 2008
Lokalizacja: Aleksandrów

Post autor: Mariusz J. »

Zaczyna ale podobno 27 jednak uratowali. Skuces więc mają. Czemu w takim razie nie iśc ich sladami...choćby po prostu walczyć. Wystarczy napisać do EI oni chwyca haczyk czy to plotka czy nie i sami dalej będą drążyć sprawe. Ludzie poczytają w gazetach i sądzę, że będą oburzeni sprawą przez co zaczną walczyć o tramwaj, tak jak walczą o 57 na Karpackiej. Nie ma co sie poddawać póki linia istnieje. Trzeba o nią juz teraz walczyć, by plany zmieniono na remont odcinka lub przedłużenie go gdzieś jak już a nie skracanie. To ważne 2 przystanki dla mieszkańców okolicy Chochoła i wielu z gminy Aleksandrów.
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

oDP

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Dla mieszkańców Chochoła, okolic, pracowników szpitala oraz odwiedzających pacjentów
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

px33 pisze:A tak swoją drogą to na forum zagląda człowiek z ZDiT-u. Dobrze by bylo spytać go o poowdu takich planów żeby móc sformułować silne kontrargumenty.

To co ktoś nas tutaj szpieguje od nich? :twisted:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 1996
Rejestracja: sob 15:31, 10 lis 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Karol »

SZAUTER pisze:To co ktoś nas tutaj szpieguje od nich? :twisted:
Na pewno ktoś z ZDIT-u czyta to forum. :roll:
Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

@Szauter: spokojnie, kolega ze ZDiT-u często udziela się merytorycznie i nie prezentuje typowego betonu. Czasem się z nim nie zgadzam, ale to kompletnie nie zmienia faktu, że jest pożytecznym userem Obrazek

Nie wiem czy chciałbyś czytać o sobie jako o szpiegu tylko dlatego że pracujesz gdzieś, a nie gdzie indziej. Aktywność na ŁFK OIDW nie jest elementem pracy w Zarządzie, a czymś prywatnym.
Mariusz J.
Stały bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 12:22, 29 paź 2008
Lokalizacja: Aleksandrów

Post autor: Mariusz J. »

Dobra dobra Panowie...to nie temat o szpiegach Obrazek tylko o beznadziejnym planie likwidacji trasu na Chochoła. Trzeba podjąć jakieś działania, a nie rozwodzić się czy ktoś jest szpiegiem, czy nie i tak dalej;). A może akurat ten człowiek czytając ŁFK zainterweniuje w zarządzie, w sprawie o której rozmawiamy i dzięki temu plany zostana zmienione.
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

No to zamiast tak gledzić to byś coś zrobił w tej sprawie, bo dyskutowac to każdy potrafi. Żeby nie było, że ja tez dyskutuje - w sprawie Czerwonej m@ilowałem ze ZDiTem, pisałem do GW i byłem u nich w redakcji i interweniowałem u łódzkiego radnego.
Mariusz J.
Stały bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 12:22, 29 paź 2008
Lokalizacja: Aleksandrów

Post autor: Mariusz J. »

A skąd wiesz, czy ja nic nie robię? Ględzisz to Ty w tym momencie szkoda tylko, że bezsensownie i bezpodstawnie.
Bartek12042
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: ndz 19:02, 26 paź 2008

Post autor: Bartek12042 »

Zrómy coś i ratujmy łódzkie tramwaje tak jak to robią na śląsku albo mieszkańcy okolic karpackiej,którzy walczą o linię 57.
Przecież odcinek na chochoła jest potrzebny.Nie udało się obronić czerwonej,trudno ale odcinek na chochoła możemy uratować,mamy szansę.Pokażmy,że my jako społeczeństwo też mamy coś do powiedzenia w tej sprawie.
Sotul
Sympatyk forum
Posty: 825
Rejestracja: czw 20:28, 10 sty 2008
Lokalizacja: Łódź Widzew Wschód

Post autor: Sotul »

Trzeba się postarać bo znów zrobią błąd.
Kiedyś tez kasowali np pętle na złotnie...a teraz znów chcą tam tramwaj.
Niewolno nam stać i patrzeć co oni robią.
Nasz kraj jest demokratyczny i myślę że mieszkańcy i my powinniśmy zrobić petycje żeby nie kasowali tej pętli.
A zawsze jak to nie pomoże można zrobić tam białe miasteczko jak pod sejmem:D
Bartek12042
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: ndz 19:02, 26 paź 2008

Post autor: Bartek12042 »

Popieram pomysł kolegi
Białe miasteczko to chyba jedyny sposób na to,żeby ocalić pętle na chochoła
ODPOWIEDZ