Trolle w pojazdach MPK

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
Patryk2635
Coś mówi
Posty: 33
Rejestracja: sob 16:07, 09 lut 2013
Lokalizacja: Łódź-Chojny
Kontakt:

Post autor: Patryk2635 »

Mój wujek jeździ często na 68 minibusem i opowiadał mi o takich przypadkach. Raz gdy z nim jechałem to był taki jeden pijany człek - spał. Na Kusocińskiego, ze względu na to, że wujek miał przerwę na posiłek musiał zamknąć autobus. I powiedział do tego pijanego: "Przyjacielu, czy potrzebujesz pomocy?" - ten ktory poprzednio spał mówił, że nie. "Ale musi Pan stąd wyjść, ponieważ zamykam autobus. Tej pijany powiedział "no dobrze, mój ty przyjacielu jeszcze kiedyś się zobaczymy" wysiadł i przesiadł się w 69A. A dalej już nic nie widziałem.
Nafazowany Bercik
Coś mówi
Posty: 34
Rejestracja: śr 23:17, 12 lut 2014
Lokalizacja: Grembach/Nowosolna

Post autor: Nafazowany Bercik »

ja miałem podobny przypadek w 91, jechałemrazem z kolegami do Nowosolnej i jechał z nami menel, który nie dość że wydzierał się i wypowiadał teksty typu "że Zdanowską to by chętnie <cenzura" to jeszcze wymachiwał butelka chyba po jakimiś piwsku, ostatecznie przy Wiączyńskiej kierowca się wkurwił i go wywalił, ale ten się stawiał, dopóki kierowca nie pogroził policją.

PS:Co najciekawsze tego samego widziałem swego czasu w 54 w drodze do szkoły.
Josek101
Stały bywalec
Posty: 312
Rejestracja: wt 05:45, 30 lip 2013
Lokalizacja: Łódź

Menele

Post autor: Josek101 »

Powinniscie z kolegami go wywalic na zbity ryj
Nafazowany Bercik
Coś mówi
Posty: 34
Rejestracja: śr 23:17, 12 lut 2014
Lokalizacja: Grembach/Nowosolna

Post autor: Nafazowany Bercik »

Powiem tak że nawet nas korciło Obrazek, ale gówna się nie tyka
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Nafazowany Bercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Josek101
Stały bywalec
Posty: 312
Rejestracja: wt 05:45, 30 lip 2013
Lokalizacja: Łódź

Zule

Post autor: Josek101 »

Do takiego WSIARZA mówi się 3 słowa potocznie uzywane za nieparlamentarne i taki ktos znika .Nie ma co sie bac i męczyc zapachem
ODPOWIEDZ