Informacja pasażerska

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
Tommaso
Czasem wpada
Posty: 59
Rejestracja: czw 08:01, 08 lip 2021

Re: Informacja pasażerska

Post autor: Tommaso »

71A wróci na Kolumny? Bo A to ma chyba swoje autobusy?
Intermodalny
Stały bywalec
Posty: 460
Rejestracja: sob 18:10, 06 cze 2015

Re: Informacja pasażerska

Post autor: Intermodalny »

Wedle komunikatu 114/22 liniom kursującym do Aleksandrowa Łódzkiego przesunięto granicę strefy taryfowej tak by objazd przez Antoniew i Rąbień był objęty strefą 1, jednakże oczywiście nie wgrano stosownych poprawek i przy przystanku „Słowiańska-Szczecińska (Antoniew)” (3492) wciąż wygłaszana jest formułka o strefie + w przypadku nowszych wozów na ekranach informacji pasażerskiej od czasu do czasu wyskakuje wielki napis 'STREFA 2' mimo, że np. pasażer linii 78 ma teraz prawo jechać na bilecie strefy "łódzkiej" aż do Bratoszewskiego w Aleksandrowie.

Czyli jednym słowem dezinformacja w formie.
Tominio
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn 16:29, 05 lip 2021

Re: Informacja pasażerska

Post autor: Tominio »

Czy punkty socjalne MPk mają stała obsługę osobową czy tylko służby sprzątające?
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Re: Informacja pasażerska

Post autor: Kpc21 »

Dzisiaj było zatrzymanie w Zgierzu i przy tej okazji widziałem ciekawie otablicowany autobus KZ w kierunku Łodzi. Miał na wyświetlaczach wbitą linię 6, ale tą MUK-owską, na Kaliski (z kropką po numerze). Ciekawe, dlaczego tak. Na sterownikach w autobusach nie da się ustawiać linii tramwajowych? Dużo więcej sensu miałoby przecież wbicie 6-ki tramwajowej. Bo tak, to ten autobus bez sensu jechał z kierunkiem "Dworzec Łódź Kaliska".
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
nowy1212
Megagaduła
Posty: 2430
Rejestracja: pt 15:16, 24 mar 2017

Re: Informacja pasażerska

Post autor: nowy1212 »

To ja chciałem pochwalić MPK za nowe tablice tj białe. Wg mnie są czytelne i ten kolor faktycznie jest lepszy
TBO
Czasem wpada
Posty: 56
Rejestracja: wt 11:34, 05 paź 2021

Re: Informacja pasażerska

Post autor: TBO »

Czy MPK da radę przejąć obsługe Z13,43AB od 01.12.2023? Mają tyłu ludzi i przegubów ? Będzie ciekawie.
ODPOWIEDZ