eSki na EuroBasket

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
jan_defecto
Megagaduła
Posty: 2285
Rejestracja: wt 13:22, 16 cze 2009
Lokalizacja: Łódź-Retkinia

Post autor: jan_defecto »

W S2 17:30 po 2-4 osoby
Zgierzanin
Stały bywalec
Posty: 411
Rejestracja: ndz 11:48, 15 mar 2009
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Zgierzanin »

Po 20 wczoraj w V7700 widziałem jednego pasażera.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Fakt, że zamiast "esek" powinny obowiązywać specjalne rozkłady na 80, 86, 99, L i 6, ale po co pisać jeden pod drugim o marnej frekwencji? Ja widziałem średnio zapełnione autobusy S2, ale dopiero po zakończonych meczach. Mało kto tym jeździ podczas ich trwania.
wojtek_kowalski
Czasem wpada
Posty: 98
Rejestracja: pt 15:31, 25 lip 2008
Lokalizacja: Ksawerów

Post autor: wojtek_kowalski »

Nawet po meczu frekwencja była żałosna. 5 osób w obu wagonach S1, a na przystanku było sporo osób.
Wszyscy wpakowali się do mojej 14.
Rzeczywiście powinni po prostu zwiększyć częstotliwość linii jeżdżących obok Kaliskiego i byłoby OK.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Ale gdzie to S1 dojeżdza. Żadna alternatywa dla 50, czy 52. W autobusach było lepiej.
msq
Stały bywalec
Posty: 447
Rejestracja: czw 11:47, 20 mar 2008

Post autor: msq »

Dokładnie, trasy mają bez sensu - dochodzi do tego kiepskie rozreklamowanie ich. Zamiast marnowania pieniędzy na te zbędne linie, powinni po prostu dać możliwość przejazdu za darmo KM posiadaczom biletów na dany dzień.
Adamix
Gaduła
Posty: 1829
Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny

Post autor: Adamix »

msq pisze:powinni po prostu dać możliwość przejazdu za darmo KM posiadaczom biletów na dany dzień.

Tylko zaraz wybuchłaby afera kto powinien tę ulgę wprowadzić, kto zatwierdzić, a kto wyrazić zgodę. Pomysł świetny i powinien być wprowadzony, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce zbić na tym kapitał polityczny. Pozostanie niesmak, a kibice i tak nie dowiedzą się o takiej promocji.

Na marginesie, o frekwencji. Po meczach też nie było lepiej. Przed 23 S1 na Kopernika skład S1 spod Atlas Areny przyjechał pusty.
ODPOWIEDZ