Kod: Zaznacz cały
Od dnia 1 listopada 2014 r. ulegnie zmianie trasy linii 3 66 N6
KOMUNIKAT 181/14
W związku z zakończeniem remontu ul. Inflanckiej na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu od dnia 1 listopada 2014 r. ulegnie zmianie trasa tramwaju linii 3 oraz autobusów linii 66 i N6 (linia nocna od nocy 1 / 2 listopada br.). Jednocześnie zawieszona zostanie autobusowa linia Z3.
linia 3
LODOWA - Przybyszewskiego, Piotrkowska, Żwirki, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Dolna, Łagiewnicka, Warszawska – WYCIECZKOWA WYCIECZKOWA – Warszawska, Łagiewnicka, Dolna, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowska, Przybyszewskiego – LODOWA
linia Z3
zawieszona
linie 66
powrót na stałą trasę (w relacji Modrzew – Rondo Powstańców 1863r.)
linia N6
DĄBROWA – Dąbrowskiego, Tatrzańska, Broniewskiego, Paderewskiego, rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Zachodnia, Ogrodowa, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka – RONDO POWSTAŃCÓW 1863r., w oznaczonych kursach: Warszawska, Kryształowa, Łupkowa, Strykowska - IMIELNIK NOWY
w oznaczonych kursach : IMIELNIK NOWY - Strykowska, Łupkowa, Kryształowa, Warszawska – RONDO POWSTAŃCÓW 1863r. – Inflancka, Zagajnikowa, Sporna, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska, Pabianicka, rondo Lotników Lwowskich, Paderewskiego, Broniewskiego, Tatrzańska, Dąbrowskiego - DĄBROWA
Od dnia 1 listopada br. przystanki autobusowe Łagiewnicka-Biegańskiego (1749) i Łagiewnicka-Porzeczkowa (1750) zostaną przeniesione na wspólny przystanek autobusowo-tramwajowy: Łagiewnicka – Rondo Powstańców 1863r.
Kod: Zaznacz cały
Od dnia 3 listopada 2014 r. ulegną zmianie trasy autobusów linii 6, 76 81 84 84A 89
KOMUNIKAT 183/14
W związku z rozpoczęciem remontu ul. Świętej Teresy na podstawie organizacji ruchu zatwierdzonej przez Zarząd Dróg i Transportu od dnia 3 listopada 2014 r. ulegną zmianie trasy autobusów linii 6, 76, 81, 84, 84A i 89.
linia 6
DWORZEC ŁÓDŹ-KALISKA - Karolewska, al. Włókniarzy, Bandurskiego, Krzemieniecka, Krakowska, Rąbieńska, Szczecińska, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Kaczeńcowa, Wersalska, Szczecińska, Konstantynowska, Śniechowskiego, ks. Popiełuszki, Długa, Piątkowska, Musierowicza, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, Parzęczewska - PARZĘCZEWSKA/STAFFA
PARZĘCZEWSKA/STAFFA -Parzęczewska, Staffa, Tuwima, Gałczyńskiego, Musierowicza, Piątkowska, Długa, ks. Popiełuszki, Śniechowskiego, Konstantynowska, Szczecińska, Wersalska, Kaczeńcowa, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Szczecińska, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Krzemieniecka, Bandurskiego, Karolewska - DWORZEC ŁÓDŹ-KALISKA
linia 76
KUSOCIŃSKIEGO - Kusocińskiego, Popiełuszki, Maratońska, Retkińska, Krzemieniecka, Krakowska, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna, Kaczeńcowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz)
SZCZECIŃSKA (CMENTARZ) - Szczecińska, Wersalska, Kaczeńcowa, Rojna, Traktorowa, Złotno, Krakowska, Krzemieniecka, Retkińska, Maratońska, Popiełuszki - KUSOCIŃSKIEGO
linia 81
STOKOWSKA - Stokowska, Śnieżna, Brzezińska, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Julianowska, Pojezierska, Brukowa, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, św. Teresy, Kaczeńcowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz)
SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, Wersalska, Kaczeńcowa, św. Teresy, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Woronicza, Dworzec Łódź Żabieniec, Brukowa, Pojezierska, Julianowska, Inflancka, Zagajnikowa, Sporna, Wojska Polskiego, Brzezińska, Śnieżna, Stokowska - STOKOWSKA
linia 84
POSELSKA (ALEKSANDRÓW) - Konstantynowska, Aleksandrowska, Szczecińska, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska, Szczecińska-cmentarz, Szczecińska, Wersalska, Kaczeńcowa, Św.Teresy, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Brukowa, Włókniarzy, 11 Listopada - 11 LISTOPADA
11 LISTOPADA - 11 Listopada, Włókniarzy, Św.Teresy, Brukowa, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Św.Teresy, Kaczeńcowa, Wersalska, Szczecińska, Szczecińska-cmentarz, Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Szczecińska, Aleksandrowska - POSELSKA (ALEKSANDRÓW)
linia 84A
SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, Wersalska, Kazeńcowa, św. Teresy, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Dworzec Łódź Żabieniec, Brukowa, św. Teresy, Włókniarzy, 11 Listopada - 11 LISTOPADA
11 LISTOPADA - 11 Listopada, Włókniarzy, św. Teresy, Brukowa, Aleksandrowska, Traktorowa, św. Teresy, Kaczeńcowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz)
linia 89
SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, Wersalska, Kaczeńcowa, św. Teresy, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Dworzec Łódź Żabieniec, Brukowa, Pojezierska, Włókniarzy, św. Teresy, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI (Nastrojowa)
ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, św. Teresy, Włókniarzy, Pojezierska, Brukowa, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, św. Teresy, Kaczeńcowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz)
Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach autobusowych oraz przystankach tymczasowych:
- Wersalska – Kaczeńcowa (4645) w kierunku wschodnim
- Wersalska – Kaczeńcowa (4646) w kierunku zachodnim
Trśc identyczna jak w wątku o nazwie "Komunikacja w Święto Zmarłych" (czy jakoś tam podobnie).