Kierowca w MPK

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
Steint
Bywalec
Posty: 184
Rejestracja: czw 20:19, 22 mar 2012
Lokalizacja: Stara Gadka

Kierowca w MPK

Post autor: Steint »

No właśnie . Jest to trudny zawód? Ciężki ? Nastawiłem się do bycia kierowcą w MPK i nie wiem czy warto myśleć o takiej przyszłości biorąc pod uwagę zmęczenie, stres, zarobki . Jak myślicie, warto ?
ZKA-2
Stały bywalec
Posty: 460
Rejestracja: pt 09:31, 13 lip 2007

Post autor: ZKA-2 »

Jeśli lubisz jeździć samochodem to dlaczego nie.Stres jest ale nie możesz brać wszystkiego do siebie bo ci serducho wysiądzie.Wszystko na miękko trzeba brać to wtedy jest najlepiej.Musisz być gotowy do pracy w święta gdzie inni mają wolne a ty musisz iść do pracy.Wstawianie o 2/3 w nocy i wracanie o późnych godzinach wieczornych.Oczywiście wszystko jest do załatwienia aby pracować na jedną zmianę i tylko od poniedziałku do piątku.

O zarobkach się nie wypowiadam bo pewnie teraz coś podnieśli ale jak ja pracowałem w Mpk to na dzień dobry było 14zł/h przez pierwsze 3 miechy potem 15zł/h.
Teraz podobno coś podnieśli ze spółdzielni ale nie wiem na ile.

Nie jest to łatwa praca jak każda praca z ludźmi Obrazek


Powodzenia


Pamiętaj musisz lubić to robić i nie przejmować się wszystkim
Steint
Bywalec
Posty: 184
Rejestracja: czw 20:19, 22 mar 2012
Lokalizacja: Stara Gadka

Post autor: Steint »

Super, dzięki Obrazek

Zobaczymy póki co skończe wszystkie szkoły bo to najważniejsze i pomyślę nad tą pracą Obrazek
ZKA-2
Stały bywalec
Posty: 460
Rejestracja: pt 09:31, 13 lip 2007

Post autor: ZKA-2 »

Teraz jeżdżę w Londynie i tutaj jest dopiero ostra jazda.Powiem tak. Ruch taki jak w Łodzi w dzień to ja mam taki tutaj w nocy.Korki o 2/3 normalka oczywiście w centrum. W dzień to jest hardcore.

Skończ szkołę to może jeszcze ci sie zmieni.

Pamiętaj że teraz kurs na przewóz osób jest drogi i samo prawo jazdy kat.D
ODPOWIEDZ