Ul. Bielańska w Łodzi

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
estimate85
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: sob 13:40, 29 mar 2008

Ul. Bielańska w Łodzi

Post autor: estimate85 »

Nie wiem czy w dobrym dziale pytam,ale potrzebuję dostać się na ul. Bielańską w Łodzi (konkretnie do dziekanatu Umed) i na żadnym planie miasta (google, targeo) nie widzę takiej ulicy. Gdzie to u diabła jest?
pawelczyk
Sympatyk forum
Posty: 998
Rejestracja: sob 22:09, 05 sty 2008

Post autor: pawelczyk »

Nie ma w Łodzi takiej ulicy, UMed nie ma tym bardziej przy takiej ulicy żadnego z dziekanatów.
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

O jaki wydział chodzi? Może w ten sposób dojdziemy.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
gothmucha
Sympatyk forum
Posty: 697
Rejestracja: czw 01:20, 07 gru 2006
Lokalizacja: Niższa/Śląska
Kontakt:

Post autor: gothmucha »

Była taka ulica w Łodzi. Do dziś jest przy niej jeden adres, na terenie Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego.

Ulica była równoległa do Mazowieckiej i było o tym na tym forum: http://www.komunikacjalodz.fora.pl/lodz,1/pomorska-przemyska,2512.html
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

No to by się zgadzało z tym UM-em. Tam jest dziekanat stomatologii. Tyle że budynek UM (szpital - wieczna budowa) jest w miejscu ulicy Bielańskiej, tak więc nie może mieć tam adresu. To jest Pomorska 251.

Dojazd - najbliżej podjedziesz 58A. Możesz też 12, 15, 43, 54, 58, 64, z tym że wtedy masz jakieś 500 metrów do przejścia.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
pawelczyk
Sympatyk forum
Posty: 998
Rejestracja: sob 22:09, 05 sty 2008

Post autor: pawelczyk »

gothmucha pisze:Była taka ulica w Łodzi. Do dziś jest przy niej jeden adres, na terenie Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego.

Faktycznie. Czyli wychodzi na to, że jest to wewnętrzna ulica na terenie CKD. Co ciekawe nie ma przypisanego kodu pocztowego wg danych ze strony PP, jest za to wymieniona w zakresie działalności widzewskiego Urzędu Skarbowego.
Adamix
Gaduła
Posty: 1829
Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny

Post autor: Adamix »

Wow, kto wymyślił taką ulicę? Tak Cię skierowali? Dziekanat stomy od dawien dawna ma adres Pomorska 251. Trzeba zewnętrznymi schodami wejść na 1. piętro, a następnie zejść na dół, bo dziekanat jest na parterze. Od razu wejść się nie da, bo to przejście tylko dla VIPów Obrazek
estimate85
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: sob 13:40, 29 mar 2008

Post autor: estimate85 »

Generalnie to jadę nie w swojej sprawie, dzięki za mapkę i za wskazówki. Chodziło mi o okolicę, jakoś tam trafię.

Byłem wczoraj też na stronie UM i oni cały czas posługują się tym samym adresem co dostałem od znajomej:
92-214 Łódź, ul. ul. Bielańska 33
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Gdzie dokładnie, bo jakoś nie widzę: http://www.umed.pl/pl/index1.php?dir=inf&mn=wladze_wydz
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
estimate85
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: sob 13:40, 29 mar 2008

Post autor: estimate85 »

Dziekanat do którego miałem trafić znajduje się przy ul. Żeligowskiego.
Także mapka obiektów UM jak i moja znajoma mieli nieaktualne dane.
Swoją drogą, kto nadaje adresy budynkom przy ulicach, których nie ma? Obrazek
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Może dziekanat był tam jeszcze przed budową CKD. A że to cały czas ta sama działka, to adres został. Nie zmieniali, żeby nie wymieniać dokumentów.

Pytam jeszcze raz - w którym miejscu na stronie UM jest adres na Bielańskiej? I o dziekanat jakiego wydziału chodziło? Z ciekawości poszukałem i nie znalazłem.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
estimate85
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: sob 13:40, 29 mar 2008

Post autor: estimate85 »

Wejdź na stronę Mapa Obiektów UM na stronie www.umed.lodz.pl

Jest tam cały czas adres Bielańska 33, podczas gdy właściwy adres dziekanatu to Żeligowskiego 7/9
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Faktycznie. Tylko tam jest mapa (najwyraźniej nieaktualna) i widać, że to na terenie CKD, więc nie do końca rozumiem, skąd pytanie.

Na Google Maps widać na terenie CKD dwa budynki usytuowane, biorąc pod uwagę obecny układ ulic, w dość dziwny sposób, bo pod kątem 45 stopni do ulic. Pewnie oba mają adres właśnie na Bielańskiej, a w jednym z nich mieścił się dziekanat. Ciekawe, co się tam znajduje obecnie.

Swoją drogą podając adres na Bielańskiej, UM powinien podać również lokalizację - w pobliżu skrzyżowania ul. Czechosłowackiej i Niciarnianej, wjazd od Czechosłowackiej.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
estimate85
Stały bywalec
Posty: 451
Rejestracja: sob 13:40, 29 mar 2008

Post autor: estimate85 »

Pytanie stąd, że zanim trafiłem na stronę Umed (w sumie nie pomyślałem by tam szukać od początku), ulicy szukałem na google maps i targeo gdzie ani śladu takiej nazwy.

Ciekawostka pewna jak dla mnie, swoją drogą czy jest więcej takich ulic - widmo w Łodzi?
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Jest przynajmniej jedna ulica bez nazwy. Droga krajowa nr 71 wzdłuż granicy miasta.

Z kolei Konstytucyjna ma przerwę. Ciekawe, dlaczego. Istniała, gdy nie było jeszcze linii Łódź-Koluszki?

Na planie miasta są też resztki ul. Towarowej, która biegła chyba w miejscu obecnej al. Włókniarzy.

Jest kilka wiaduktów widmo. Takich, do których nie jest podłączone torowisko lub droga.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
ODPOWIEDZ