domino pisze: ↑śr 20:16, 03 lis 2021
Od 20 grudnia br. kolejne NŻ: św. Teresy - Włókniarzy (1189) oraz przystanki na Teofilowie Przemysłowym, Żabieniec i Złotno. Źródło RM UMŁ.
A tak konkretnie to te przystanki będą NŻ:
1. Na terenie Łodzi:
• Spadochroniarzy - Biegunowa (0036)
• Brukowa - Św. Teresy (0056)
• Biegunowa - Krańcowa (0156)
• Kaczeńcowa - Św. Teresy (0241)
• Spadochroniarzy - Biegunowa (0258)
• Szczecińska - Liściasta (1120)
• Szczecińska - Liściasta (1126)
• Św. Teresy - Traktorowa (1188)
• Św. Teresy - Włókniarzy (1189)
• Św. Teresy - Św. Teresy 91 (1192)
• Św. Teresy - Brukowa (1193)
• Traktorowa - Ludowa (1210)
• Traktorowa - Św. Teresy (1211)
• Traktorowa - Ludowa (1212)
• Wersalska - Wersalska 47 (1269)
• Wersalska - Wersalska 47 (1270)
• Złotno - Złotno 141 (1496)
• Złotno - Stare Złotno (1497)
• Złotno - Legnicka (1498)
• Złotno - Legnicka (1504)
• Złotno - Stare Złotno (1505)
• Złotno - Złotno 141 (1506)
• Rąbieńska - Szwadronowa (1543)
• Rąbieńska - Podjazdowa (1544)
• Rąbieńska - Podjazdowa (1547)
• Rąbieńska - Szwadronowa (1548)
• Rąbieńska - Wojskowa (1569)
• Rąbieńska - Wojskowa (1570)
• Biegunowa - Krańcowa (1586)
• Traktorowa - Duńska (1681)
• Traktorowa - Duńska (1682)
• Rąbieńska - Rąbieńska 76 (1836)
• Rąbieńska - Rąbieńska 76 (1837)
• Św. Teresy 109 (1912)
• Św. Teresy 109 (1913)
2. Na terenie Konstantynowa Łódzkiego:
• Kolejowa 28 (Konstantynów Łódzki) (3556) kier. Konstantynów Łódzki – dla linii 94;
• 1-go Maja (Konstantynów Łódzki) (3545) kier. Konstantynów Łódzki – dla linii 94;
• 1-go Maja (Konstantynów Łódzki) (3544) kier. Łódź – dla linii 94;
• Niesięcin – Szczecińska (3247) kier. Niesięcin – dla linii 97B;
• Niesięcin – Aleksandrowska (3411) kier. Niesięcin – dla linii 97B;
• Niesięcin – Aleksandrowska (3418) kier. Łódź – dla linii 97B;
• Niesięcin – Szczecińska (3246) kier. Łódź – dla linii 97B.
3. Na terenie Aleksandrowa Łódzkiego:
• Słowiańska – Wysoka (Rąbień) (3490) kier. Aleksandrów Łódzki – dla linii 97A;
• Słowiańska – Szaraka (Rąbień) (3488) kier. Aleksandrów Łódzki – dla linii 97A;
• Rąbień Centrum (3415) kier. Aleksandrów Łódzki – dla linii 97A;
• Konstantynowska – CPN (3475) kier. Aleksandrów Łódzki – dla linii 97A, 84B;
• Konstantynowska – CPN (3476) kier. Łódź – dla linii 97A;
• Zielony Romanów (3419) kier. Łódź – dla linii 97A;
• Rąbień Centrum (3416) kier. Łódź – dla linii 97A;
• Słowiańska – Szaraka (Rąbień) (3489) kier. Łódź – dla linii 97A;
• Słowiańska - Wysoka (Rąbień) (3491) kier. Łódź – dla linii 97A.