Książeczka z rozkładami MPK

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
Nafazowany Bercik
Coś mówi
Posty: 34
Rejestracja: śr 23:17, 12 lut 2014
Lokalizacja: Grembach/Nowosolna

Książeczka z rozkładami MPK

Post autor: Nafazowany Bercik »

Ni wiem czy ktokolwiek mi odpisze, ale zawsze można spróbować

Orientuje się ktoś czy jest jakakolwiek szansa żeby zdobyć książeczkę MPK z rozkładami jazdy?, pamiętam że kiedyś były takie książeczki(chyba pomarańczowe) bo takie dostałem od wujka jak byłem mały, jednak tej książeczki już nie mam, ale same internety milczą na jej temat.
BB93
Sympatyk forum
Posty: 947
Rejestracja: śr 13:27, 01 kwie 2009
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB93 »

Pozostaje szukać na Allegro. Mnie w taki sposób udało się zdobyć parę rozkładów jazdy MPK i PKS z dawnych lat. Myślę, że warto skontaktować się z Muzeum Komunikacji Miejskiej, które udostępnia takowe do wglądu (można zrobić zdjęcia rozkładów linii, które nas interesują).
Nafazowany Bercik
Coś mówi
Posty: 34
Rejestracja: śr 23:17, 12 lut 2014
Lokalizacja: Grembach/Nowosolna

Post autor: Nafazowany Bercik »

na Allegro ani widu ani słychu...., no to pozostaje jak piszesz skontaktować się z Muzeum Komunikacji, albo poszukać jakiś stron z starymi rozkładami(wiem że niektóre stare są na buslodz)
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Nafazowany Bercik, łącznie zmieniany 1 raz.
BB93
Sympatyk forum
Posty: 947
Rejestracja: śr 13:27, 01 kwie 2009
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB93 »

Jeśli interesują Cię jakieś konkretnie linie bądź rozkłady, skontaktuj się ze mną drogą mailową.
kasiakan
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn 13:06, 10 lut 2014
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kasiakan »

Jeśli dokopię się do staroci to z mojej czasami kiepskiej pamięci wynika że powinnam coś mieć Obrazek Jak znajdę to się odezwę
Nafazowany Bercik
Coś mówi
Posty: 34
Rejestracja: śr 23:17, 12 lut 2014
Lokalizacja: Grembach/Nowosolna

Post autor: Nafazowany Bercik »

no to jak znajdziesz to czekam na odpowiedź Obrazek

BB93:jak coś to skontaktuje się z tobą....
Awatar użytkownika
STUDI
Gaduła
Posty: 1891
Rejestracja: wt 12:22, 25 cze 2013

Post autor: STUDI »

W latach 70-tych drukowano książki z rozkładami linii MPK w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach i Głownie wraz z duża mapa schematem linii (plus naniesione planowane). Miałem taką jedną wydana w drugiej połowie lat 70-tych. Niestety nie przetrwała połowy lat 80-tych.
ODPOWIEDZ