Nietypowe, nieplanowane objazdy/zmiany tras

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
Awatar użytkownika
Mat
Megagaduła
Posty: 2234
Rejestracja: śr 15:18, 20 sie 2014
Lokalizacja: Łódź - MOJE miasto

Nietypowe, nieplanowane objazdy/zmiany tras

Post autor: Mat »

Chodzi mi o nieplanowane objazdy, wynikające z różnych powodów np. pomyłki prowadzącego lub innego powodu, o którym nie zawsze wiadomo. Zaznaczam, że nie chodzi tu o objazdy spowodowane zatrzymaniami lub wypadkami, chyba że nie wiemy, czy objazd/zmiana trasy jest wynikiem takiego przypadku. Dlatego uważam, że nie można tego zaliczyć np. do zatrzymań, czy awarii lub do chwilowych zmian tras. Podobnego tematu nie znalazłem, ale jeśli się mylę, to mnie poprawcie Obrazek .
Wyjaśnię to na przykładzie. Dziś, o 9:47 widziałem 1963 na 78, z pasażerami w środku, który jechał Limanowskiego od strony Zachodniej i skręcił w lewo, w Klonową. Dalej jechał Kasprzaka i prawdopodobnie w kierunku Pl. Wolności. Nie mam pojęcia, skąd on się tam wziął. Nie było to chyba spowodowane utrudnieniami w ruchu lub jakimś planowym objazdem. Jedynym wytłumaczeniem jest chyba to, że kierowca z jakiś powodów nie mógł (choć żadnych utrudnień na skrzyżowaniu Lutomierska/Klonowa nie widziałem) lub zapomniał skręcić w Klonową. Pojechał prosto Lutomierską, później skręcił w lewo w którąś uliczkę, do Limanowskiego i dalej Klonową. Jeśli tak, to mógł przecież też jechać do Powstańców Wielkopolskich albo do Tybury. Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Mat, łącznie zmieniany 2 razy.
Mateusz

EA-1 8-)
Josek101
Stały bywalec
Posty: 312
Rejestracja: wt 05:45, 30 lip 2013
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Josek101 »

A może wyjechał z zajezdni ?
Awatar użytkownika
Mat
Megagaduła
Posty: 2234
Rejestracja: śr 15:18, 20 sie 2014
Lokalizacja: Łódź - MOJE miasto

Post autor: Mat »

Powtórzę.
Jechał Limanowskiego od strony Zachodniej (Bałuckiego Rynku) i skręcił w lewo w Klonową. Wiózł sporo pasażerów.
To raczej nie możliwe, żeby wyjechał z zajezdni Obrazek
Mateusz

EA-1 8-)
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Jest już wątek o chwilowych zmianach tras. O "pomyłkach kierowcy" nie potrzeba.
Zablokowany