Linie pracownicze MPK
Linie pracownicze MPK
Czy zna ktoś stałe trasy wszystkich linii pracowniczych MPK takich jak P7 i byłby skłonny je wypisać? Ewentualnie podlinkować jakieś źródło gdzie je znajdę
Pytanie również, na ile to aktualne.buslodz.pl pisze:EA-2 NOWE SADY - Nowe Sady, Obywatelska, Al. Politechniki, Rondo Lotników Lwowskich, Paderewskiego. Rzgowska, Kurczaki, Sternfelda, Rolnicza, Płaska, Zapolskiej, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Al. Rydza-Śmigłego, Al. Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Niciarniana, Al. Piłsudskiego, Al. Rydza-Śmigłego, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Zapolskiej, Płaska, Rolnicza, Sternfelda, Kurczaki, Rzgowska, Paderewskiego, Rondo Lotników Lwowskich, Al. Politechniki, Obywatelska, Nowe Sady - EA-2 NOWE SADY
A tak przy okazji, to na facebooku MPK zamieszczono zmiany dotyczące remontu Niciarnianej i oprócz 64 jest też zmiana trasy P7. Od kiedy MPK informuje na profilach lub stronie o zmianach tras linii pracowniczych?
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Mat, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz
EA-1
EA-1
Pomysł z MyBus dobry
Wrzucam to co udało mi się kiedyś zdobyć na Telefce na dniach otwartych (2013):
P1 (PKS)
TELEFONICZNA (Zajezdnia MPK) - Wojska Polskiego, Kilińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Augustów, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
niektóre kursy oznaczone jako 'trasa krótka (powrotna)'
P4 P4A (PKS)
STAFFA(Zgierz)- Szczawińska (Zgierz) - 1 Maja (Zgierz) - Zgierska - Świtezianki - Zgierska - Limanowskiego - ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO
d - przez DługąSierakowskiego
A - przez Parzeczewską, Targową, ... , Al. Włókniarzy
P7 (MPK)
TELEFONICZNA (Zajezdnia MPK) - Wojska Polskiego, Pomorska, Kościuszki, Piłsudskiego, Fabryczna, Kilińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Hetmańska, Piłsudskiego, Edwarda - TELEFONICZNA (Zajezdnia MPK)
w oznaczonych kursach:
a - przez Piłsudskiego, Kopcińskiego
b - przez Janów, Przybyszewskiego, Dąbrowskiego
Wrzucam to co udało mi się kiedyś zdobyć na Telefce na dniach otwartych (2013):
P1 (PKS)
TELEFONICZNA (Zajezdnia MPK) - Wojska Polskiego, Kilińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Augustów, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
niektóre kursy oznaczone jako 'trasa krótka (powrotna)'
P4 P4A (PKS)
STAFFA(Zgierz)- Szczawińska (Zgierz) - 1 Maja (Zgierz) - Zgierska - Świtezianki - Zgierska - Limanowskiego - ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO
d - przez DługąSierakowskiego
A - przez Parzeczewską, Targową, ... , Al. Włókniarzy
P7 (MPK)
TELEFONICZNA (Zajezdnia MPK) - Wojska Polskiego, Pomorska, Kościuszki, Piłsudskiego, Fabryczna, Kilińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Hetmańska, Piłsudskiego, Edwarda - TELEFONICZNA (Zajezdnia MPK)
w oznaczonych kursach:
a - przez Piłsudskiego, Kopcińskiego
b - przez Janów, Przybyszewskiego, Dąbrowskiego
Nawet samemu MPK bardziej opłaca się zlecać obsługę linii służbowych zewnętrznemu podmiotowi niż robić to samemu. A miasto się upiera by nie wprowadzać na linie miejskie innych przewoźników...
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
To co robi ten PKS w opisach tras 2 posty wyżej?
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
P4
LIMANOWSKIEGO - Limanowskiego, Bałucki Rynek, Łagiewnicka, Julianowska, Zgierska, 1 Maja, Szczawińska, Staffa - PARZĘCZEWSKA/STAFFA
LIMANOWSKIEGO - Limanowskiego, Włókniarzy, Zgierska - PARZĘCZEWSKA/STAFFA
PARZĘCZEWSKA/STAFFA - Staffa, Szczawińska, 1 Maja, Zgierska, Włókniarzy, Limanowskiego - LIMANOWSKIEGO
PARZĘCZEWSKA/STAFFA - Zgierska, Włókniarzy, Limanowskiego - LIMANOWSKIEGO
P7
TELEFONICZNA - Wojska Polskiego, Pomorska, Kościuszki, Zamenhofa, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Fabryczna, Kilińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Hetmańska, Piłsudskiego, Edwarda - TELEFONICZNA
B - kurs p. Janów, Przybyszewskiego, Dąbrowskiego
A - kurs p. Przędzalnianą, Kopcińskiego
LIMANOWSKIEGO - Limanowskiego, Bałucki Rynek, Łagiewnicka, Julianowska, Zgierska, 1 Maja, Szczawińska, Staffa - PARZĘCZEWSKA/STAFFA
LIMANOWSKIEGO - Limanowskiego, Włókniarzy, Zgierska - PARZĘCZEWSKA/STAFFA
PARZĘCZEWSKA/STAFFA - Staffa, Szczawińska, 1 Maja, Zgierska, Włókniarzy, Limanowskiego - LIMANOWSKIEGO
PARZĘCZEWSKA/STAFFA - Zgierska, Włókniarzy, Limanowskiego - LIMANOWSKIEGO
P7
TELEFONICZNA - Wojska Polskiego, Pomorska, Kościuszki, Zamenhofa, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Fabryczna, Kilińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Hetmańska, Piłsudskiego, Edwarda - TELEFONICZNA
B - kurs p. Janów, Przybyszewskiego, Dąbrowskiego
A - kurs p. Przędzalnianą, Kopcińskiego
Oj macie przestarzale info. I to mocno przestarzale.
P7 (i tylko P7, bo P1 od wielu lat nie istnieje).
TELEFONICZNA - Palki, Wojska Polskiego, Franciszkanska, Pomorska, Zachodnia, Kosciuszki, Zamenhofa, Sienkiewicza, Pilsudskiego (powrot: Pilsudskiego, Mickiewicza, Kosciuszki), Przedzalniana, Fabryczna, Kilinskiego, Dabrowskiego, Tatrzanska, Przybyszewskiego, Zakladowa, Hetmanska, Rokicinska, Pilsudskiego, Widzewska, Edwarda, Janosika - TELEFONICZNA
I teraz tak: Czasem omija wojska polskiego (jeśli nikt tam nie jedzie) i jedzie prosto pomorską z Palki. Dwa kursy skrócone są do Pl. Wolności.
A - kierunek pierw Janow, Olechow, Centrum
B - kierunek pierw Centrum, Olechow, Janow
C - kurs skrocony do Pl wolnosci
23 - 45B
00 - 45B
01 - 50C (mozliwosc przesiadki na N46)
03 - 00A
04 - 00A
05 - 10C
P7 (i tylko P7, bo P1 od wielu lat nie istnieje).
TELEFONICZNA - Palki, Wojska Polskiego, Franciszkanska, Pomorska, Zachodnia, Kosciuszki, Zamenhofa, Sienkiewicza, Pilsudskiego (powrot: Pilsudskiego, Mickiewicza, Kosciuszki), Przedzalniana, Fabryczna, Kilinskiego, Dabrowskiego, Tatrzanska, Przybyszewskiego, Zakladowa, Hetmanska, Rokicinska, Pilsudskiego, Widzewska, Edwarda, Janosika - TELEFONICZNA
I teraz tak: Czasem omija wojska polskiego (jeśli nikt tam nie jedzie) i jedzie prosto pomorską z Palki. Dwa kursy skrócone są do Pl. Wolności.
A - kierunek pierw Janow, Olechow, Centrum
B - kierunek pierw Centrum, Olechow, Janow
C - kurs skrocony do Pl wolnosci
23 - 45B
00 - 45B
01 - 50C (mozliwosc przesiadki na N46)
03 - 00A
04 - 00A
05 - 10C
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez XboXC, łącznie zmieniany 3 razy.