Linia P7

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
rniew1

Linia P7

Post autor: rniew1 »

Czy ktoś zna godziny odjazdu P7 z Placu Wolności na ET1?
Ostatnio zmieniony wt 08:04, 03 maja 2022 przez rniew1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mat
Megagaduła
Posty: 2234
Rejestracja: śr 15:18, 20 sie 2014
Lokalizacja: Łódź - MOJE miasto

Post autor: Mat »

By zadać pytanie, nie musisz zakładać od razu nowego tematu Obrazek. Jest już temat o tym: Linie pracownicze MPK

A tak w ogóle, to pracownicy na zajezdni (bo to raczej głównie im są potrzebne te informacje) nie mają dostępu do takich danych? Chyba po to jeżdżą te linie, by można było z nich skorzystać o wyznaczonej godzinie.
Mateusz

EA-1 8-)
rniew1

Post autor: rniew1 »

Bardzo dziękuję za wyczerpująca odpowiedź w zakładce Linie pracownicze MPK nie ma rozkładu tak samo jak na dyspozytorni na Limanowskiego nie ma takiej informacji ale jak widać jest to tajna informacja dla wybranych. Dziękuję i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez rniew1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mat
Megagaduła
Posty: 2234
Rejestracja: śr 15:18, 20 sie 2014
Lokalizacja: Łódź - MOJE miasto

Post autor: Mat »

To, że nie ma tam rozkładu, to nie znaczy, że nie możesz TAM zadać pytania!

Widocznie na poszczególnych zajezdniach są tylko rozkłady dla linii z danych zajezdni. A jakbyś zadzwonił i się przedstawił (bo rozumiem, że jesteś pracownikiem) to by Ci nie podali? Jak Ci bardzo zależy to się przejedź osobiście.
Mateusz

EA-1 8-)
rniew1

Post autor: rniew1 »

Miły kolego byłem osobiście i nie otrzymałem. Trudno myślałem, że tutaj uzyskam pomocną informację. Przepraszam za post.
px33
Weteran
Posty: 5841
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Post autor: px33 »

Chyba najrozsądniej zadzwonić na infolinię, powinni tam mieć wszystkie rozkłady. Podawanie rozkładów linii wewnętrznych na otwartym forum to może być średni pomysł. A sama linia chyba wyjeżdża z Limanowskiego (przy czym mogę mieć dość nieaktualne dane), powinni wiedzieć, co obsługują Obrazek
Awatar użytkownika
Mat
Megagaduła
Posty: 2234
Rejestracja: śr 15:18, 20 sie 2014
Lokalizacja: Łódź - MOJE miasto

Post autor: Mat »

Jeśli byłeś osobiście na Telefonicznej (mimo, że P7 może być obsługiwane przez Limanowskiego, to tam nie musi być podanego rozkładu) i nie chcą wydać, to infolinia chyba tym bardziej nic nie da. Ale próbować można. Jeśli pracujesz na Telefonicznej, to może pogadaj z innymi motorniczymi. Pewnie mają obcykany rozkład Obrazek.

Dla mnie sprawa jest jasna. Jeśli dana linia dowozi pracowników do danej zajezdni, to na tej zajezdni powinien być wywieszony rozkład jazdy chociaż tej linii. Przecież dostęp do niego mieliby w większości pracownicy. A to się okazuje jakaś wielka tajemnica.
Mateusz

EA-1 8-)
ZEA1-7700
Bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pn 00:23, 19 sty 2015
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ZEA1-7700 »

Kolego rniew1, na EA1 wisi rozkład jak byk, na prawdę trudno nie zauważyć.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

2: 02 49
3: 49
4: 49
5: 17

Głowy nie daję za aktualność.
ODPOWIEDZ