Remonty krańcówek

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
Awatar użytkownika
Mat
Megagaduła
Posty: 2234
Rejestracja: śr 15:18, 20 sie 2014
Lokalizacja: Łódź - MOJE miasto

Remonty krańcówek

Post autor: Mat »

Dziś w ŁWD mówiono o ulicy Nowowęglowej. Jednak zaciekawiła mnie wmianka o budowie łączników przy Kopcińskiego, a przy tym, o remoncie krańcówki autobusowej Wydawnicza. Osobiście wcześniej tego nie słyszałem, ale może gdzieś się ta informacja przewinęła, wszyscy skupiają się na rejonie bliżej dworca. W każdym razie jest też wizualizacjaObrazek.

Nie chciałem tego dawać do tematu Nowe trasy tramwajowe wokół dworca Łódź Fabryczna, bo nie dotyczy to tramwajów. A ten temat można traktować ogólnie i wykorzystywać przy innych remontach pętli.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Mat, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz

EA-1 8-)
eDragon55
Megagaduła
Posty: 2080
Rejestracja: pn 23:16, 05 wrz 2011
Lokalizacja: Łódź

Post autor: eDragon55 »

Wcześniej dodałem temat do wątku o nowych trasach wokół Fabrycznego ale usunąłem bo nie będziemy pisać dwa razy o tym samym. Jednak szkoda, że tramwajów zabrakło bo jeszcze niedawno były plany obniżenia torowiska na Kopcińskiego na poziom 0 i włączyć w torowisko na Nowowęglowej. Chociaż może jeszcze nie wszystko stracone mogłaby tam pojechać jedna linia tramwajowa ale zdecydowanie częściej niż co 20 minut bo inaczej to nie ma sensu.

Dobre będzie to, że będzie możliwy wjazd na wiadukt w kierunku południowym bo obecnie taka możliwość tylko jest za wiaduktem przy Nawrot.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez eDragon55, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mat
Megagaduła
Posty: 2234
Rejestracja: śr 15:18, 20 sie 2014
Lokalizacja: Łódź - MOJE miasto

Post autor: Mat »

Krańcówka Czajkowskiego wraca. Autobusy linii 85 będę się zatrzymywały przed wzjazdem na pętlę, na przystanku przelotowym. Wyjazd z pętli po stronie południowo-wschodniej.
Obrazek
Mateusz

EA-1 8-)
Griszas24
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: czw 17:32, 18 cze 2015

Re: Remonty krańcówek

Post autor: Griszas24 »

Mat pisze:Dziś w ŁWD mówiono o ulicy Nowowęglowej. Jednak zaciekawiła mnie wmianka o budowie łączników przy Kopcińskiego, a przy tym, o remoncie krańcówki autobusowej Wydawnicza. Osobiście wcześniej tego nie słyszałem, ale może gdzieś się ta informacja przewinęła, wszyscy skupiają się na rejonie bliżej dworca. W każdym razie jest też wizualizacja :).

Nie chciałem tego dawać do tematu Nowe trasy tramwajowe wokół dworca Łódź Fabryczna, bo nie dotyczy to tramwajów. A ten temat można traktować ogólnie i wykorzystywać przy innych remontach pętli.

Ogolnie remont wydawniczej ma byc wraz z jej reorganizacja. Ma byc slepa. Krancowka tez bedzie wyremontowana
ODPOWIEDZ