Pętla Cmentarz Zarzew

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
Joxer
Czasem wpada
Posty: 53
Rejestracja: czw 12:57, 12 lip 2018

Pętla Cmentarz Zarzew

Post autor: Joxer »

Czy dałoby radę przebudować pętlę tramwajową na pętle autobusowo-tramwajową? Dojazd 64A pod skarbówkę jest dość dziwny.
kuba_łódź
Gaduła
Posty: 1474
Rejestracja: pn 15:27, 10 sie 2015
Lokalizacja: Łódź-Andrzejów

Re: Pętla Cmentarz Zarzew

Post autor: kuba_łódź »

Dlaczego twoim zdaniem autobus do Urzędu Skarbowego jest dziwny ? Od urzędu do najbliższego przystanku autobusowego przy Lodowej jest ponad 500 metrów, a tą instytucję niestety czasem trzeba odwiedzić. Nie wszyscy mają samochody.
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Re: Pętla Cmentarz Zarzew

Post autor: Kpc21 »

Specjalnie autobus tam skierowano, by ułatwić dojazd do tej instytucji, a ty masz racjonalizatorski pomysł polegający na tym, by to zepsuć? Jest to dla mnie absolutnie niezrozumiałe.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Re: Pętla Cmentarz Zarzew

Post autor: Kuba »

Właściwie ta pętla jest w pewnym sensie A+T. Autobusy mogą teoretycznie korzystać z pętli, na którą się wjeżdża od strony Papierniczej (zlokalizowanej w sąsiedztwie pętli tramwajowej). Także wg mnie przebudowa nie jest konieczna, jednak kierowanie tam autobusów, w kontekście urzędu skarbowego, nie byłoby dobrym pomysłem (nadal do przejścia kilkaset metrów). Chyba rozwiązanie to, które teraz jest, się sprawdza.
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Joxer
Czasem wpada
Posty: 53
Rejestracja: czw 12:57, 12 lip 2018

Re: Pętla Cmentarz Zarzew

Post autor: Joxer »

A pętla jak pod Hydro tu parking BSH lub dalej na Papierniczej gdzieś tam ma powstać schronisko dla bezdomnych(dawne działki?).
ODPOWIEDZ