W dniu 19 kwietnia 2015r., ulegną zmianie trasy linii 4, 15, 15A, 43, 46, 6, 50, 50A, 52, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 69, 69A, 69B, 72, 73, 74, 74A, 75, 77, 78, 78A, 79, 80, 82, 82A, 86, 88, 88A, 93, 96, 98, 99, 99A
Komunikat 53/15
W związku z Maratonem „Dbam o Zdrowie”, na podstawie organizacji ruchu zatwierdzonej przez Zarząd Dróg i Transportu, w dniu 19 kwietnia 2015 r. ulegną zmianie trasy tramwajów linii 4, 15, 15A, 43 i 46 oraz autobusów linii 6, 50, 50A, 52, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 69, 69A, 69B, 72, 73, 74, 74A, 75, 77, 78, 78A, 79, 80, 82, 82A, 86, 88, 88A, 93, 96, 98, 99, 99A, natomiast linie 65A, 76, 83, 98A rozpoczną kursowanie od godz. 15:30.
W dniu 19 kwietnia br., w godz. 8:30 - 15:30 ulegną zmianie trasy nw. linii tramwajowych
linia 4
KOZINY - Srebrzyńska, Cmentarna, Legionów, Zachodnia, Zgierska - HELENÓWEK
HELENÓWEK - Zgierska, Zachodnia, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska - KOZINY
linie 15 i 15A
CHOCIANOWICE-IKEA / KURCZAKI - Politechniki, Żeromskiego, Gdańska, Zielona, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, działki - TELEFONICZNA
TELEFONICZNA -działki, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Pomorska, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka – KURCZAKI / CHOCIANOWICE - IKEA
linia 43
WYCIECZKOWA – Warszawska, Łagiewnicka, Dolna, Zachodnia, Legionów, Konstantynowska - PL. JANA PAWŁA II (LUTOMIERSK)
PL. JANA PAWŁA II (LUTOMIERSK) - Konstantynowska, Legionów, Zachodnia, Dolna, Łagiewnicka, Warszawska - WYCIECZKOWA
linia 46
ZDROWIE - Zdrowie, Konstantynowska, Legionów, Zachodnia, Zgierska, Łódzka, Łęczycka, Zgierz - OZORKÓW (CEGIELNIANA)
OZORKÓW (CEGIELNIANA) - Zgierz, Łęczycka, Łódzka, Zgierska, Zachodnia, Legionów, Konstantynowska, Zdrowie – ZDROWIE
W dniu 19 kwietnia br. od porannych wyjazdów do godz. około 15:30 ulegną zmianie trasy niżej wymienionych linii autobusowych:
linia 6
DWORZEC ŁÓDŹ-ŻABIENIEC - Aleksandrowska, Traktorowa, Rąbieńska, Szczecińska, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Kaczeńcowa, Wersalska, Szczecińska, Konstantynowska, Śniechowskiego, ks. Popiełuszki, Długa, Piątkowska, Musierowicza, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, Parzęczewska - PARZĘCZEWSKA/STAFFA
PARZĘCZEWSKA/STAFFA -Parzęczewska, Staffa, Tuwima, Gałczyńskiego, Musierowicza, Piątkowska, Długa, ks. Popiełuszki, Śniechowskiego, Konstantynowska, Szczecińska, Wersalska, Kaczeńcowa, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Szczecińska, Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska - DWORZEC ŁÓDŹ-ŻABIENIEC
linia 50
DWORZEC ŁÓDŹ–KALISKA - Karolewska, Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Mickiewicza, Żeromskiego, Politechniki, Wróblewskiego, Jana Pawła II, Pabianicka, Rudzka, Gadka Stara, Rudzka, Tuszyńska - CT OUTLET – TUSZYNSKA (RZGÓW)
TUSZYŃSKA (RZGÓW) - CT OUTLET - Tuszyńska, Rudzka, Gadka Stara, Rudzka, Pabianicka, Jana Pawła II, Wróblewskiego, Politechniki, Żeromskiego, Mickiewicza, Włókniarzy - DWORZEC ŁÓDŹ - KALISKA
linia 50A
GADKA STARA CMENTARZ - Gadka Stara, Rudzka, Pabianicka, Paderewskiego, Rzgowska - PLAC NIEPODLEGŁOSCI
PLAC NIEPODLEGŁOŚCI — Rzgowska, Paderewskiego, Pabianicka, Rudzka, Gadka Stara - GADKA STARA CMENTARZ
linia 52
DWORZEC ŁÓDŹ-KALISKA - Karolewska, Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Mickiewicza, Żeromskiego, Politechniki, Wróblewskiego, Jana Pawła II, Pabianicka, Paderewskiego, Rzgowska, Kurczaki - KURCZAKI
obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku
linia 55
PLAC NIEPODLEGŁOŚCI - Piotrkowska, Tymienieckiego, Przędzalniana, Milionowa, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Olechowska, Zakładowa, Hetmańska — JANÓW
JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Olechowska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Milionowa, Przędzalniana, Tymienieckiego, Piotrkowska - PLAC NIEPODLEGŁOSCI
linia 57
MARYSIŃSKA (stadion) - Marysińska, Inflancka, Zagajnikowa, Sporna, Wojska Polskiego, Palki, Pomorska, Sterlinga, pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Wschodnia, Pomorska, Palki, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Marysińska - MARYSIŃSKA (stadion)
linia 59
ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki, ŚWITEZIANKI
linia 61
MŁYNEK - Przyjacielska, Śląska, Kruczkowskiego, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, Dubois — TECHNOPARK
TECHNOPARK - Dubois, Pabianicka, Rondo Lotników Lwowskich, Paderewskiego, Broniewskiego, Felińskiego, Kruczkowskiego, Śląska, Przyjacielska — MŁYNEK
linia 63
TECHNOPARK - Dubois, Pabianicka, 3 Maja, Pryncypalna, Kongresowa, Rzgowska - DWORZEC ŁÓDŹ-CHOJNY
DWORZEC ŁÓDŹ - CHOJNY -Rzgowska, Strażacka, Kongresowa, Pryncypalna, 3 Maja, Pabianicka, Dubois — TECHNOPARK
linia 64
DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW - Służbowa, Augustów, Przybyszewskiego, Niciarniana, Czechosłowacka, Edwarda, Krokusowa, Pszczyńska, Janosika, Brzezińska, Wojska Polskiego, Sporna, Boya Żeleńskiego, Obr. Westerplatte, Wojska Polskiego do Marynarskiej gdzie zawraca - WOJSKA POLSKIEGO / ŹRÓDŁOWA
WOJSKA POLSKIEGO / ŹRÓDŁOWA - Obr. Westerplatte, Boya Żeleńskiego, Sporna, Wojska Polskiego, Brzezińska, Janosika, Pszczyńska, Krokusowa, Edwarda, Czechosłowacka, Niciarniana, Przybyszewskiego, Augustów, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ-WIDZEW
linia 65
ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Drewnowska, Włókniarzy, Legionów, Zielona, 1 Maja, Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Mickiewicza, Żeromskiego, Politechniki, Wróblewskiego, Jana Pawła II, Pabianicka, Paderewskiego - KARPACKA
KARPACKA — Paderewskiego, Pabianicka, Jana Pawła II, Włókniarzy, Struga, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, 1 Maja, Włókniarzy, Drewnowska, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Bałucki Rynek, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI
linia 65A
- zawieszona
linia 69
DWORZEC ŁÓDŹ-WIDZEW - Służbowa, Rokicińska, Puszkina, Lodowa, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Pabianicka, Jana Pawła II, Włókniarzy (zawraca przy Karolewskiej), Bandurskiego, Wyszyńskiego, Popiełuszki, Maratońska, Nowy Józefów, Gillette, Innowacyjna, Kościelna - JANIKA (KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI)
JANIKA (KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI) - Inwestycyjna, Gillette, Nowy Józefów, Maratońska, Popiełuszki, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Jana Pawła II, Pabianicka, Paderewskiego, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Augustów, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ-WIDZEW
linia 69 A
DWORZEC ŁÓDŹ-WIDZEW - Służbowa, Rokicińska, Puszkina, Lodowa, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Pabianicka, Jana Pawła II, Włókniarzy (zawraca przy Karolewskiej), Bandurskiego, Wyszyńskiego, Popiełuszki - KUSOCIŃSKIEGO
KUSOCIŃSKIEGO - Popiełuszki, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Jana Pawła II, Pabianicka, Paderewskiego, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Augustów, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ-WIDZEW
linia 69 B
DWORZEC ŁÓDŹ-WIDZEW - Służbowa, Rokicińska, Puszkina, Lodowa, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Pabianicka, Jana Pawła II, Włókniarzy (zawraca przy Karolewskiej), Bandurskiego, Wyszyńskiego, Popiełuszki - KUSOCIŃSKIEGO
KUSOCIŃSKIEGO - Popiełuszki, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Jana Pawła II, Pabianicka, Paderewskiego, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Augustów, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ-WIDZEW
linia 72
JANÓW – Hetmańska, Zakładowa. Olechowska, Tomaszowska, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Rzgowska - PLAC NIEPODLEGŁOŚCI
PLAC NIEPODLEGŁOŚCI - Piotrkowska, Rzgowska, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tomaszowska, Olechowska, Zakładowa, Hetmańska — JANÓW
linia 73
PLAC BARLICKIEGO - Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, 1 Maja, Włókniarzy, Drewnowska, Kasprzaka, Klonowa, Hipoteczna, Kalinowa, Kniaziewicza, Zgierska, św. Teresy, Włókniarzy, 11 Listopada – 11 LISTOPADA
11 LISTOPADA - 11 Listopada, Włókniarzy, Liściasta, Zgierska, Kniaziewicza, Kalinowa, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Drewnowska, Włókniarzy, Legionów, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego - PLAC BARLICKIEGO
linia 74
ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO - Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rąbieńska, Kwiatowa, Złotno, Podchorążych, Słowiańska, Konstantynowska, Pabianicka, Wierzbińska, 1 Maja, Daszyńskiego - TARGOWY RYNEK (Aleksandrów Łódzki)
TARGOWY RYNEK (Aleksandrów Łódzki) — Warszawska, Daszyńskiego, 1 Maja, Ogrodowa, Wojska Polskiego, Konstantynowska (DK nr 71), Rąbień: Aleksandrowska, Antoniew: Słowiańska, Szczecińska, Podchorążych, Złotno, Kwiatowa, Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego - ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO
linia 74A
ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO - Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rąbieńska, Kwiatowa, Złotno — NIESIĘCIN
NIESIĘCIN – Złotno, Kwiatowa, Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego - ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO
linia 74B
ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO - Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rąbieńska, Kwiatowa, Złotno - HUTA JAGODNICA
HUTA JAGODNICA – Złotno, Kwiatowa, Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego - ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO
linia 75
USTRONNA - Graniczna, Siostrzana, Trasa Górna, Demokratyczna, Trybunalska, Kosynierów Gdyńskich, Rzgowska, Broniewskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Piłsudskiego (zawraca przy ul. Niskiej), Kopcińskiego, Palki, Wojska Polskiego do Marynarskiej gdzie zawraca — WOJSKA POLSKIEGO / ŹRÓDŁOWA
WOJSKA POLSKIEGO / ŹRÓDŁOWA – Wojska Polskiego, Palki, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Broniewskiego, Rzgowska, Kosynierów Gdyńskich, Trybunalska, Demokratyczna, Trasa Górna, Siostrzana, Graniczna - USTRONNA
linia 76
- zawieszona
linia 77
MICKIEWICZA/PIOTRKOWSKA - Piotrkowska, Tymienieckiego, Kilińskiego, Fabryczna, Przędzalniana, Milionowa, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, (w niedziele do godz. 17:00 przez Lodową) Puszkina, Techniczna, Manewrowa, Puszkina, Służbowa - DWORZEC ŁÓDŹ-WIDZEW
DWORZEC ŁÓDŹ WIDZEW - Służbowa, Puszkina (w niedziele do godz. 17:00 przez Przybyszewskiego i Lodową) Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Milionowa, Przędzalniana, Fabryczna, Kilińskiego, Tymienieckiego, Piotrkowska, Żwirki, Kościuszki - MICKIEWICZA/PIOTRKOWSKA
linie 78 i 78 A
TARGOWY RYNEK (ALEKSANDRÓW) / ROJNA - Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Woronicza, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Zgierska, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa – ROJNA / TARGOWY RYNEK (ALEKSANDRÓW)
linia 79
PLAC BARLICKIEGO - Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, 1 Maja, Włókniarzy, Drewnowska, Kasprzaka, Klonowa, Hipoteczna, Kalinowa, Kniaziewicza, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI
ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Kniaziewicza, Kalinowa, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Drewnowska, Włókniarzy, Legionów, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego - PLAC BARLICKIEGO
linia 80
MARATOŃSKA - Popiełuszki, Kusocińskiego, Retkińska, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Zamenhofa, Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Sienkiewicza, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima - WYDAWNICZA
WYDAWNICZA - Tuwima, Sienkiewicza, Narutowicza, Zielona, Kościuszki, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Wyszyńskiego, Retkińska, Kusocińskiego, Popiełuszki - MARATONSKA
linie 82 i 82A
STRÓŻA-LUDWIKÓW / ANDRZEJÓW — Gajcego, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Piłsudskiego (zawraca przy ul. Niskiej) Kopcińskiego, Palki, Wojska Polskiego do Marynarskiej gdzie zawraca — WOJSKA POLSKIEGO/ŹRÓDŁOWA
WOJSKA POLSKIEGO/ŹRÓDŁOWA - Wojska Polskiego, Palki, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Gajcego - ANDRZEJÓW / STRÓŻA LUDWIKOW
linia 83
- zawieszona
linia 86
MARATOŃSKA — Popiełuszki, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego, Zielona, Narutowicza, Kilińskiego, Rewolucji 1905r. - STERLINGA/JARACZA
STERLINGA/JARACZA - Jaracza, Kilińskiego, Narutowicza, Zielona, Zachodnia, Więckowskiego, Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Wyszyńskiego, Popiełuszki - MARATONSKA
linie 88 i 88A
WOJSKA POLSKIEGO/ŹRÓDŁOWA - Wojska Polskiego, Brzezińska, Marmurowa, Kopanka - KALONKA / SKOSZEWY
SKOSZEWY / KALONKA - Kopanka, Marmurowa, Brzezińska, Wojska Polskiego do Marynarskiej gdzie zawraca — WOJSKA POLSKIEGO/ ŹRÓDŁOWA
linia 93
DWORZEC ŁÓDŹ-KALISKA - Karolewska, Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Mickiewicza, Żeromskiego, Politechniki, Wróblewskiego, Jana Pawła II, Trasa Górna, Rzgowska - DWORZEC ŁÓDŹ-CHOJNY
obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku
linia 96
JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Kilińskiego, Narutowicza, Zielona, Żeromskiego, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska, Włókniarzy, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź-Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna - ROJNA
ROJNA - Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza. Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Zielona, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
linia 98
NOWY JÓZEFÓW - Nowy Józefów, Maratońska, Popiełuszki, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Mickiewicza, Piłsudskiego - PILSUDSKIEGO/KOPCINSKIEGO
PIŁSUDSKIEGO/KOPCIŃSKIEGO - Piłsudskiego, Mickiewicza, Włókniarzy (zawraca przy ul. Karolewskiej), Bandurskiego, Wyszyńskiego, Popiełuszki, Maratońska, Nowy Józefów - NOWY JÓZEFOW
linia 98A
- zawieszona
linie 99 i 99A
NOWY JÓZEFÓW / MARATOŃSKA - Popiełuszki, Kusocińskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Bandurskiego, Włókniarzy, Drewnowska, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Zgierska, Pojezierska, Włókniarzy, 11 Listopada – 11 LISTOPADA
11 LISTOPADA - 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Drewnowska, Włókniarzy, Bandurskiego, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki, Maratońska – MARATOŃSKA / NOWY JÓZEFÓW
Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach autobusowych, oraz na przystankach tramwajowych:
- Zielona – Zachodnia w kierunku zachodnim;
- Narutowicza – Piotrkowska w kierunku wschodnim;
- Zielona – Gdańska w kierunku zachodnim;
- Zielona – Żeromskiego w kierunku zachodnim;
- Cmentarna – Legionów w kierunku północno-zachodnim ;
- Cmentarna – Srebrzyńska w kierunku północno-zachodnim;
- Limanowskiego – Zachodnia w kierunku zachodnim
oraz przystankach tymczasowych:
- Wojska Polskiego – Źródłowa w kierunku wschodnim, zlokalizowanym przed skrzyżowaniem na wysokości postoju dla taksówek;
- Włókniarzy – Długosza w obu kierunkach;
- Kilińskiego – Narutowicza w kierunku południowym;
- Srebrzyńska – Kasprzaka w kierunku zachodnim.
Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowymi numerami telefonów: 42 638 90 20 0-801 301 309