Chwilowe zmiany tras

Rozmowy na temat łódzkiej komunikacji.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Chwilowe zmiany tras

Post autor: morton »

www.mpk.lodz.pl pisze: KOMUNIKAT 564


linia 1
ze Strykowskiej do skrzyżowania Kilińskiego – Narutowicza, dalej ulicami Kilińskiego i Piłsudskiego do pętli Widzew


linie 12 i 13
z Wyszyńskiego i Szczecińskiej do skrzyżowania Narutowicza – Kilińskiego, dalej ulicami: Kilińskiego, Franciszkańską, Wojska Polskiego i Strykowską do pętli Strykowska


linia 43/43bis
z Lutomierska i Konstantynowa do skrzyżowania Legionów – Zachodnia, dalej ulicami: Zachodnią, Ogrodową i Północną do pętli Północna

Zmiany tras tramwajów dotyczą obu kierunków.

linie: 51/51A, 53, 56, 60/60A, 67 i 88A
od ronda Solidarności do skrzyżowania Uniwersytecka – Jaracza bez zmian, następnie ulicami: Jaracza, Sterlinga, Rewolucji 1905r., Uniwersytecką i dalej w stronę Wojska Polskiego


linia 57
z Karpackiej do skrzyżowania Narutowicza – POW bez zmian, następnie ulicami: POW, Składową, Narutowicza, Uniwersytecką, Jaracza, Sterlinga i dalej w stronę Marysińskiej w kierunku przeciwnym: z Marysińskiej do skrzyżowania Sterlinga – Jaracza bez zmian, następnie ulicami: Jaracza, POW, Składową i dalej w stronę Karpackiej


linia 70A
ze Szpitala CZMP do skrzyżowania Jaracza – Sterlinga bez zmian, następnie ulicami: POW, Narutowicza i dalej do Dworca Fabrycznego


linia 86
z Maratońskiej do skrzyżowania Uniwersytecka – Jaracza bez zmian, następnie ulicą Jaracza i dalej w stronę Maratońskiej


linia 96
z Rojnej do skrzyżowania Rewolucji 1905r. – Sterlinga bez zmian, następnie ulicami: Rewolucji 1905r., Uniwersytecką, Narutowicza i dalej w stronę Janowa


linia Z7
z Wydawniczej do skrzyżowania Jaracza – Sterlinga bez zmian, następnie ulicami: POW, Składową, Narutowicza i dalej w stronę Wydawniczej


Jednocześnie w celu zapewnienia pasażerom dojazdu na Stoki trasa linii Z5 zostanie wydłużona z Nowomiejskiej do skrzyżowania Telefoniczna – Pieniny.

http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/wholemessage.jsp?articleId=1373

43 wraca na Północna, trasa 13 jest beznadziejna :lol: , szkoda, że 1 nie mogła tak jeździć od początku ...
www.mpk.lodz.pl pisze:KOMUNIKAT 565



linia 4
z Helenówka do pl. Kościelnego bez zmian, następnie ulicami: Wojska Polskiego, Franciszkańską, Kilińskiego i właściwą trasą

linia 46
z Ozorkowa do pl. Kościelnego bez zmian, następnie ulicami: Wojska Polskiego, Franciszkańską, Północną, Ogrodową, Zachodnią, Legionów i właściwą trasą

Zmiany tras tramwajów dotyczą obu kierunków.

http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/wholemessage.jsp?articleId=1374

No no 46 znów na Północnej i Ogrodowej :)
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Wczoraj w Dzienniku Łódzkim przeczytałem, że zamykają skrzyżowanie Wielkopolska/Włókniarzy na okres od 7 do 14 września. I znów 96 na zmienionej trasie Obrazek
Jestem niemalże pewny, że objazd poprowadzą z Teofilowa prosto Aleksandrowską, Limanowskiego, Klonową (Lutomierską) dla 78/78A (96). Obrazek, a w drugą stronę nie wiem - nic o Lutomierska/Włókniarzy nie mówią...
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

@Morton
w miarę możliwości podawaj powód i czas trwania zmiany.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Ok, masz racje info troche niepełne Obrazek
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Uwaga na przyszłość i dla wszystkich.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

A dziś rano widziałem że 8 jeździła z Widzewa do Kościuszki potem jak 9 tylko nie skręcała w Zieloną lecz jechała prosto tylko nie wiem już do kąd bo to był widok tylko z 11 mknącej do Pabianic. Zresztą z zatrzymaniem na Pl. Niepodległości bo zdefektowała 3 zjeżdżająca na Dąbrowskiego lecz tam obyło sie bez objazdów. Zatrzymanie ok 20 min.
Kamyk
Bywalec
Posty: 213
Rejestracja: ndz 21:57, 03 wrz 2006
Lokalizacja: Łódź - Radogoszcz Zachód

Post autor: Kamyk »

Rano 8 widziałem na przystanku Zachodnia/Legionów jechała w strone Zielonej.
Awatar użytkownika
SzK
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: pt 11:30, 07 lip 2006
Lokalizacja: Pabianice / Otwock

Wykolejenie

Post autor: SzK »

Dziś rano (trochę przed ósmą) wykoleił się tramwaj jadący Al. Kościuszki w stronę północną.
Stało się to za skrzyżowaniem z Mickiewicza.

Tramwaje 2,3,5,6,11 jeździły objazdem przez Dworzec Kaliski...

2,3,6,11 - z Kościuszki - Mickiewicza, Włókniarzy, Kopernika, Gdańską, Legionów do Zachodniej

5 - z Kościuszki - Mickiewicza, Włókniarzy, Kopernika, Gdańską, Zieloną, Narutowicza do Kilińskiego

9 (tej trasy nie jestem pewien, ale inaczej się raczej nie dało) : Ze Zdrowia - Konstantynowska - Legionów - Plac Wolności - Pomorska - Kilińskiego - Piłsudskiego i dalej na Widzew.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

No ładnie, trasa 5 musiała wynosić z 70 minut, jak nie lepiej ze względu na np.: korki Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Konkretnie ślady które widziałem wskazują na wykolejenie się skręcającej 9 bo ślady są niby kontynuacją tego też skrętu.
Myszon
Stały bywalec
Posty: 291
Rejestracja: pt 16:55, 21 lip 2006
Lokalizacja: Hollyłódź
Kontakt:

Post autor: Myszon »

Pasażerowie komunikacji miejskiej mieli wczoraj utrudniony dojazd do szkół i pracy. O godz. 7.40 wykoleiła się "9". Tramwaj wypadł z torów, jadąc al. Mickiewicza podczas skręcania w al. Kościuszki. Zanim udało się go ustawić na torach, minęło pół godziny. W tym czasie tramwaje ze spóźnionymi do pracy łodzianami musiały jechać objazdami. Na al. Kościuszki zamiast nich kursowały trzy autobusy zastępcze.

Źródło: http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,3597483.html
Bros
Sympatyk forum
Posty: 537
Rejestracja: wt 15:07, 18 lip 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Bros »

MPK Łódź pisze: W dniach od 27 do 29 kwietnia 2007r., w związku z wymagającym zamknięcia remontem przejazdu kolejowego na ul. Malowniczej, objazdem będą kursować autobusy linii . 91, 91A


KOMUNIKAT 31/07


Linia 91 i 91A
z pętli Rokicińska do skrzyżowania Rokicińska – Malownicza bez zmian, następnie ulicami: Rokicińską, Gajcego, Rataja, Malowniczą do Wiączyńskiej i dalej właściwą trasą do pętli Nowosolna i Skoszewy.


Zmiana trasy dotyczy obu kierunków jazdy.


Obowiązujące przystanki:


Rokicińska – Rokicińska 237/256 (autobusowy) – w obu kierunkach


Rokicińska – Rokicińska 291/324 (autobusowy) – w obu kierunkach


Rokicińska – Gajcego (autobusowy) – w kierunku zachodnim


Gajcego – Rokicińska (autobusowy tymczasowy) – w kierunku północnym


Rataja – Rataja 2 (autobusowy) – w obu kierunkach


Rataja – Rataja 27 (autobusowy) – w obu kierunkach


Malownicza – Rataja (autobusowy tymczasowy) – w obu kierunkach


Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowym numerem telefonu: 0-801 301 309
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

91 już tak jeździła 16 i 17 kwietnia, miała też tak kursować 23 i 24 bm., ale widać coś się przesunęło.
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »


KOMUNIKAT

W dniu 13 maja 2007r., od godz. 7:45 do około godz. 16:30 podczas „Maratonu mBanku”, częściowej zmianie ulegną trasy linii : 50, 55, 72, 77, 95, 98.


KOMUNIKAT 36/07


linia 50
z Dworca Łódź Kaliska do skrzyżowania Kopernika – Żeromskiego bez zmian, następnie ulicami: Kopernika, Wólczańską, Mickiewicza, Piotrkowską i dalej właściwą trasą w stronę Gadki Starej.


z Gadki Starej do skrzyżowania Piotrkowska – Milionowa bez zmian, następnie ulicami: Piotrkowską, Mickiewicza, Żeromskiego i dalej właściwą trasą w stronę Dworca Łódź Kaliska.


Linia 55
z Janowa do skrzyżowania Tymienieckiego – Piotrkowską bez zmian, następnie ulicami: Piotrkowską, Milionową, Kilińskiego, Zarzewską, Rzgowską, Paderewskiego, rondo Lotników Lwowskich, Politechniki, Obywatelską i dalej właściwą trasą. Z Lotniska do skrzyżowania Obywatelska – Politechniki bez zmian, następnie ulicami: Politechniki, rondo Lotników Lwowskich, Pabianicką, pl. Niepodległości, Piotrkowską, Tymienieckiego i dalej właściwą trasą.


Linia 72
z Janowa do skrzyżowania Piotrkowska – Milionowa bez zmian, następnie ulicami: Milionową, Kilińskiego, Zarzewską, Rzgowską i dalej właściwą trasą w stronę Janowa.


Linia 77
z Rokicińskiej do skrzyżowania Piotrkowska – Brzeźna bez zmian, następnie ulicami: Piotrkowską, Tymienieckiego, Sienkiewicza i dalej właściwą trasą w stronę Rokicińskiej.


Linia 95
z ronda Powstańców 1863r. do skrzyżowania Kościuszki – Struga bez zmian, następnie ulicami Struga, Wólczańską Mickiewicza, Piotrkowską i dalej właściwą trasą w stronę Dąbrowy.


Linia 98
z Nowego Józefowa w stronę Janowa al. Mickiewicza pod wiaduktem (omijając przystanek Mickiewicza – Żeromskiego).

Zmiany tras obowiązują w podanych kierunkach.


Na tymczasowych trasach ww. linie będą zatrzymywać się na stałych przystankach autobusowych oraz dodatkowo na przystanku nocnym Przybyszewskiego – Kilińskiego.

Może focący się skuszą. ;)
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Już sobie wyobrażam korek na Wólczańskiej.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

To jest niedziela.

Będzie gęsto na Wólczańskiej, ale jak pamiętam z zeszłych lat, to specjalnych problemów z przejazdem nie było.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Alarm bombowy na pl. Reymonta - wszystko jeździ objazdami więc "dzieje się".
Info od mojej kobiety i Ventlana (raczej niezależnie się tam znaleźli Obrazek )
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Słyszałem o tym. Info od... SZAUTERA! Może to przez ten upał... :>.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Obrazek potwierdzam że się dzieje. Tramwaje jadą jak zawsze Mickiewicza - Kilińskiego... (info od motorowego). Wracałem po 16.30 z centrum, tramwaj na P-P co 7 minut Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez rkplodz, łącznie zmieniany 1 raz.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Oj ja to wszystko z autobusu widziałem ok.15.40. Tragedia na W-Z. Przystanek przed Centralem na Wschód załadowany do granic możliwości przez tramwaje. Przystanek 95 w strone Południowa......3 przeguby to jeszcze mało. Niestety nie miałem czasu focic bo się śpieszyłem więc tylko moge poopowiadać co widziałem Obrazek
ODPOWIEDZ