komunikacja Łódź - Wola Rakowa (p. łódzki-wschodni)

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
anubis
Bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt 14:38, 13 kwie 2010

komunikacja Łódź - Wola Rakowa (p. łódzki-wschodni)

Post autor: anubis »

Witam.

Czy ktoś się może orientuje jak wyglądają połączenia komunikacyjne z Łodzi do Woli Rakowej (i w odwrotnym kierunku)? Z tego co się dowiedziałem to jest Międzygminna komunikacja w Brójcach, która m.in. odpowiada za transport osobowy z/do Woli Rakowej, jak wygląda sprawa z jej punktualnością? Czy oprócz państwowego przewoźnika są jakieś kursy prowadzone przez prywatne firmy? Jak kształtują się ceny biletów? Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Do Woli Rakowej można dostać się następująco:

Z Dworca Fabrycznego (a konkretniej przystanku Składowa/Kilińskiego - nieopodal kiosku MPK "ELA" - chociaż nie mam pewności) można dojechać busami firmy MS KRIS. Linia Łódź-Baby. ROZKŁAD

Poza tym zostaje tylko GZK Brójce. Linia Łódź-Kurowice. ROZKŁAD.

Kiedyś były chyba też kursy firmy Januar z przystanku Narutowicza/P.O.W. (przez Puszkina, Dąbrowskiego i Tomaszowską...), ale mam wątpliwości czy jeszcze są...

Innych połączeń nie znam. Nie znam też cen biletów, a jeśli chodzi o punktualność to ciężko mi oceniać, ale chyba nie jest źle... Piszę "chyba" bo nigdy nie jechałem, ale czasem jak widuje np. wozy GZK to są one mniej więcej o tych samych godzinach (na przykładzie kursu 14.20 z Łodzi).
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
ODPOWIEDZ