Czarnocin/Baby

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
chimpunk
Niemowa
Posty: 2
Rejestracja: ndz 20:21, 06 lip 2014

Czarnocin/Baby

Post autor: chimpunk »

Potrzebuję dostać się do Biskupiej Woli, gdzie podobno zatrzymuje się bus Łódź-Baby czy ktoś jeździ tą trasą i jest w stanie podać mi jakiś rozkład?
Pozdrawiam
BB93
Sympatyk forum
Posty: 947
Rejestracja: śr 13:27, 01 kwie 2009
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB93 »

Jeśli chodzi o godziny, to rozkład jest dostępny tutaj. Co do miejsca odjazdu w Łodzi, to dawniej była to ul. Traugutta koło Łódzkiego Domu Kultury. Obecnie niestety nie wiem, jak wygląda sytuacja.
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Cały czas odjeżdżają z Traugutta.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
chimpunk
Niemowa
Posty: 2
Rejestracja: ndz 20:21, 06 lip 2014

Post autor: chimpunk »

BB93 jesteś pewny, że to aktualny rozkład, bo pojawia się tam rok 2012 + orientujecie się czy te busy zatrzymują się na przystanku Dąbrowskiego-Kossaka?
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Co do przystanków pośrednich, można to sprawdzić na www.autobusowyrozkladjazdy.pl . Nie ufałbym im w kwestii godzin odjazdów, bo nie brakuje w tym portalu rozkładów nieaktualnych, ale kwestia przystanków powinna być w miarę wiarygodna.

Rozkład sprawia wrażenie aktualnego, w każdym razie ten wiszący na Traugutta wygląda podobnie (tzn. mówię o layoucie, co do dokładnej treści, nie wiem jak to wygląda).
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
BB93
Sympatyk forum
Posty: 947
Rejestracja: śr 13:27, 01 kwie 2009
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: BB93 »

Myślę, że jest aktualny. Podejrzewam, że rozkład jest dostosowany pod godziny zajęć w szkołach/na uczelniach oraz godziny pracy - zazwyczaj tak jest przy liniach tego typu. W ostateczności można napisać maila do przewoźnika.
ODPOWIEDZ