[Sieradz] Likwidacja ZN

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

[Sieradz] Likwidacja ZN

Post autor: Marcin »

Likwidują linię ZN. Mam prośbę. Niech ktoś opowie coś o tej linii. Obrazek Kto ją obsługiwał, z jakączęstotliwością jeździła, na jakiej trasie, ile kosztował bilet, czy likwidacja bardzo uderzy w mieszkańców i jaka konkretnie była frekewnecja. Ma ktoś jakieś fotki?

15 Mar 2005 03:08 pm
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Nie "ktoś" tylko ja Obrazek Bilet był w cenie 6zł( Obrazek ) dla wszystkich bez żadnych ulg. (pisało na każdym rozkładzie) Trasa:
ZN LEŚMIANA - Karsznicka - Łaska - Plac Wolności - Sieradzka - (SIERADZKA MPK) - Czechy - Grabowiec - Stawiszcze - Sienkiewicza - Jana Pawła II - Aleja Grunwaldzka - Armii Krajowej SZPITAL
Częstotliwość: 4 kursy w nocy (naprzemian do Sieradza,zajezdni,Sieradza i zajezdni). Widziałem tylko 3 razy ZN od siebie z okna i jechał pusty. Może gdzieś indziej wsiadali ludzie. Była to linia na test niestety z negatywnym skutkiem. Zduńska Wola uruchomiła 2 testowe linie 7 i ZN. 7 sie przyjeła a ZN niestety... Fotek nie mam bo mam tylko zwykły aparat i nie mam jak robić zdjęć Obrazek

15 Mar 2005 04:21 pm
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

6 złotych bez żadnych ulg?! To błazenada! Jak mają jechać dajmy na to 3, czy 4 osoby to taniej wyjdzie przeca taksówką, niż tłuc siętak rzadko kursującym ZN i jeszcze bać się, bo to środek nocy. Nie jestem zdziwiony.
Tymczasem w Łodzi 157 wydłużą do Chociek. Mogliby do Pabianic na trasie od Chociek: Ksawerów Łódzka - Pabianice Partyzancka - konstantynowska - Warszawska - Szewska - Skargi - 20 stycznia - Janke - Nawrockiego - Roweckiego - Kilińskiego - Zamkowa - Konopnickiej - Moniuszki - Wiejska - Szpital. BUS ma w nocy powodzenie, a odkąd MZK zlikwidowało w Pabianicach N jest cienko. Molgiby uruchomić nocną miejską linię w Pabianicach N, kursującą na trasie 8, tylko, że dojeżdżającą do dworca, zamiast do parku wolności. Mógłby jąraz na godzinę obsługiwać Daewoo Lublin 3 #101. A linia nocna do Łodzi to co innego. Ba, nawet większy priorytet.


15 Mar 2005 04:29 pm
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

W nocy taksówki mają mniej atrakcyjną taryfe ale i tak masz racje to bardzo drogo Obrazek
ODPOWIEDZ