[Pabianice] Drożej do Pabianic

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Mi też er.pl nie działa Obrazek

Wracając do radnych to nie mam słów ObrazekObrazek Wykazują duże zacofanie ideowe, tylko współczuć Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

A propo tego że autobus lepszy. Dziś się przekonałem. Jechałem PKS-em i jak stanoł w korku wy[przedziły mnie trzy "11" w tym jak dojechałem do SDH to pierwsza z nich już wracała. I tu widać że korki nie maja wpływu na Tramwaj a ich 3 busy zastępcze stały by jeden za drugim w tym korku co ja w PKS-ie. A jechałem nim bo się śpieszyłem i myslałem że jednak szybciej dojade niż 11. Ale okazało się że w zwykły dzień tygodnia to tylko tramwaj !!!!!! Tramwaje górą ObrazekObrazekObrazek PKS tylko w weekendy Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

www.mpk.lodz.pl pisze: Do Pabianic po nowemu


Od 10 kwietnia br. ceny biletów w tramwajach linii numer „11” na odcinku Mały Skręt (Łódź) – Pabianice (ul. Wiejska) i z powrotem oraz w linii „P” kursującej po terenie Pabianic ulegną zmianie. W związku z tym na obydwóch liniach będą obowiązywać nowe opłaty: bilet normalny będzie kosztować 2 zł, a ulgowy 1 zł. Ceny „migawek” pozostaną bez zmian i wciąż będą wynosiły 70 zł.

MPK – Łódź uruchomiło komunikację tramwajową do Pabianic 1 stycznia 2004 roku. W tym samym roku, 4 października, na prośby pasażerów uruchomiono linię „P” jeżdżąca tylko po Pabianicach.

http://www.mpk.lodz.pl/showarticle.action?article=1193
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

O, radni zmienili zdanie. Obrazek Co? Już chcą tramwaju? Obrazek W trwającej od tygodnia sondzie mzk.er.pl spośród 67 głosujących tylko 3 uznały, że miastu tramwaj nie jest potrzebny. Obrazek Pewnie to głosy J. Habury, K. Habury i S. Sysia. Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ja bym proponował przedstawić władzom te wyniki i/lub zorganizować jakies referendum wsród pasażerów 11 czy wolą autobus lub tramwaj Obrazek
znany <lol>

Post autor: znany <lol> »

SZAUTER
oni niezgodzą sie na to Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Może poczekajmy jeszcze do wybor ów. Może nastepna władza zechce tramwaj bo Ci teraz to widać co robią. Wzieli sobie 400 tys trzynastek i to co oni na to wzieli starczyło by na jakiś remoncik torowiska a jak by doszły jeszcze fundusze z unii to by nie było byle co.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Jestem wielkim fanem łódzkiej sieci podmiejskiej. To oczywiste, że przytoczyny w waszym mejlu pomysły to bzdura. Postaram się czegoś dowiedzieć.
pzdr
mt
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Hmmm ciekawe. Mam nadzieje że zrobi coś dla uratowania podmiejskich linii w naszym mieście. A cudnie by było gdyby był prezydentem naszego miasta lub Pabianic Obrazek
ODPOWIEDZ