PKS - dawne linie

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
pawlak
Gaduła
Posty: 1041
Rejestracja: śr 19:38, 14 sty 2009

PKS - dawne linie

Post autor: pawlak »

Już od dawna chodzi mi po głowie taka linia którą raz jechałem z przypadku. W tej chwili nie ma chyba takiego połączenia. Prosiłbym o pomoc w identyfikacji przebiegu całej trasy (ulicami):

czerwiec 2007, z ronda w Emilii przez Rosanów i tutaj przebieg mi się urywa, następnie autobus wyjechał gdzieś w Proboszczewicach i jechał przez Zgierz, Zgierską co najmniej do Targowiska Dolna.
BB93
Sympatyk forum
Posty: 947
Rejestracja: śr 13:27, 01 kwie 2009
Lokalizacja: Zgierz

Re: PKS - dawne linie

Post autor: BB93 »

Prawdopodobna trasa: Rosanów, ul. Telefoniczna - Rosanów, ul. Długa - Zgierz, ul. Ogrodnicza ;) Co do linii to albo był to jakiś objazd spowodowany wypadkiem, albo i rzeczywiście linia, która nie przetrwała próby czasu. Niestety nie posiadam żadnych rozkładów PKS z okolic roku 2007. A pamiętasz może jaki to był PKS? Generalnie z tego co widzę to w latach wcześniejszych na kierunku łęczyckim PKS Łódź wypadał raczej blado. Rejony ozorkowsko-łęczyckie do tej pory są domeną PKS Łęczyca.
pawlak
Gaduła
Posty: 1041
Rejestracja: śr 19:38, 14 sty 2009

Re: PKS - dawne linie

Post autor: pawlak »

Teraz mnie olśniło. Było wtedy wykolejenie w okolicy Proboszczewic, bodajże parówa (dokładnie 8.06.2007 może ktoś prowadzi jakieś notatki :D). Autobus wyjeżdżał w Zgierzu tak, że jeszcze to wykolejenie widać było z autobusu. Więc jeszcze są możliwości:
- albo faktycznie objazd PKS (czy PKS Łódź nie powiem, ale w barwach pomarańczowych jak PKS Łódź),
- KZ za 46, ale nie wiem czy było ono wtedy obsługiwane przez PKS.

Podany przez Ciebie przebieg trasy wydaje się prawdopodobny ;)
ODPOWIEDZ