[Pabianice] MZK Pabianice

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
Mateusz

Jazda bez waznego biletu...

Post autor: Mateusz »

'odwolania przyjmowane sa w terminie do 7 dni od daty sporzadzenia protokolu w przypadku odwolania pisemnego decyduje data stempla pocztowego' czyli mam im to wyslac poczta ? Obrazek firma ktora sie tym zajmuje ' kon kom servis' urzeduje tylko 3 razy w tygodniu... odwolanie mam zlozyc do tej firmy czy bezposrednio do mzk ?
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Marcin pisze:
  • MZK Pabianice Sp z o. o.
    ul. Lutomierska 48
    95-200 Pabianice
Adam

MZK Pabianice

Post autor: Adam »

Nasz tabor w Pabianicach jest żeczywiście przestarzały,ale autobus terotycznie się spóźniają.Np.Linia 7 dwa razy nie wyjechała na trasę o godz.7:30 i nie podstawili drugiego autobusu Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ja tam od czasu do czasu korzystam z niektórych linii i nie narzekam. O dziwo zawsze wszystko o czasie jest Obrazek Ostatnio w Łodzi to samo nawet w ostatni śnieg wszystko co do minuty było o czasie Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

MPK Łódź już nie długo zamknie usta wszystkim malkontentom Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

nie no w Łodzi się poprawiło, nie można powiedzieć. Ostatnio byłem w P-cach to też wszystko przyjechało o czasie (z 5 czy 6 busów).
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

MZK ogłosiło pierwszy od 9 lat (nie licząc 1 Lublina w 2001 roku) przetarg na autobusy. Obrazek Będą to wzięte w leasing 3 seidmio-ośmiometrowce. Trzymam kciuki za Jelcza Vero, bo jak wygra Autosan albo Kapena to będzie nieciekawie. Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

etam. Kapena może być, te TP są całkiem przyjemne. Melonem nigdy nie jechałem.
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

No jestem bardzo ciekaw jaki wybiorą autobus poczekamy zobaczymy...
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

A kiedy będa przetargi na jakies większe autobusy? Czy MZK planuje zakup np przegubowców albo 15 metrowców? Bo z moich ostatnich obserwacji widze że na niektórych liniach naprawde jest duzy tłok. A te 8 metrowce rozumiem że będa na liniach typu TW lub L ???
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

No mikrobusy mają jeździć na 262, 265, L ew. na TW. na razie na TW jeździ Lublin i to wystarczy. W niedziele mogą też na innych jeździć, np. 6.
A większych na razie nie planują kupować. Obrazek Myślę, że zakup przegubowych do Pabianic nie ma sensu, 15metrowe co innego, ale jakoś sobie radzą z 12metrowymi, a tych jest sporo. na razie inwestują w małe, bo są tanie i zużywają mało paliwa.
Mateusz

Jazda bez waznego biletu...

Post autor: Mateusz »

Witam ponownie... zlozylem pismo do firmy kon kom dotyczace "4. Podróżny obowiązany jest skasować bilet niezwłocznie po wejściu do pojazdu, nie później niż w czasie dojazdu do pierwszego przystanku.” uslyszalem po tym ze zle interpretuje ten przepis. Prosze o rade gdzie mam sie w takim razie zglosic zeby rozstrzygnac ta sprawe. Pani Prezes firmy kon kom widocznie ma wieksze uprawnienia do interpretacji przepisow niz ja ( ciekawe moze jest prawnikiem albo nawet konstytucjonalista z zawodu a ta firma to poprostu jej hobby ) Mam jeszcze pytanie czy jest w Pabianiach taki ktos jak rzecznik praw obywatelskich.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Re: Jazda bez waznego biletu...

Post autor: Michał »

A nie lepiej "odwołać sie" do samego MZK?
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Konwit to banda kretynów, szkoda gadać.

Odwołaj się do MZK. Rzecznik praw obywatelskich urzęduje w starostwie powiatowym, tam też się udaj.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Będąc przy tematyce MZK to dzisiaj sie nieźle rzucili. Na linii TW widziałem że jeździł duzy Jelcz a na pokładzie 2 osoby w centrum Obrazek Ot tak chyba dali go żeby luksusowe warunki były Obrazek
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Może bus sie popsuł?
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

SZAUTER - pleciesz od rzeczy.

Mikrobus jest bardzo często wyporzyczany (pogrzeby, małe wycieczki, wyjazdy pracowników MZK), więc wtedy muszą puszczać Jelcze. Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ojej tego nie wiedziałem Obrazek Czepiasz się szczegółów Obrazek
Marcin z Pabianic

Post autor: Marcin z Pabianic »

Do Marcina Chmielewskiego.Co do twojego projektu zmian w MZK Pabianice jest dobry tylko, że linia nr.''2''jeździ co półgodziny a nie co godzinę a linia ''1''jeździ przez bugaj a nie do pętli sikorskiego/PZTT i jeszcze jedno linia ''6'' która ma jeździć w stronę rydzyn jest bezsensu.Ps.możemy pogadać na gg o tym,9388940 to jest moje gg
krzychook
Niemowa
Posty: 1
Rejestracja: sob 17:31, 11 mar 2006
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: krzychook »

Mam takie pytanko. Czy jezdzac w granicach miasta na liniach D,L,T,Tw trzeba kasowac bilety kupione u kierowcy, czy mozna uzywac biletow po 1,80/0,90? A jak to sie ma z linia 262?
ODPOWIEDZ