Prywatna komunikacja podmiejska
-
- Stały bywalec
- Posty: 415
- Rejestracja: śr 12:22, 29 paź 2008
- Lokalizacja: Aleksandrów
-
- Fan forum
- Posty: 3520
- Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
- Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
- Kontakt:
PKS:
kursuje codziennie:
ZGIERZ, 1 MAJA/ŁÓDZKA 09:27 14
ZGIERZ ŁĄKOWA TBS 09:28
ZGIERZ, 3 MAJA/POPIEŁUSZKI/US 09:29
ZGIERZ MUSIEROWICZA/ŁĘCZYCKA 09:31
KANIA GÓRA, STRAŻACKA 54 09:41
KANIA GÓRA, STRAŻACKA 8 09:42
SOKOLNIKI LAS/JAGIELOŃSKA 09:46
SOKOLNIKI LAS/KOŚCIÓŁ 09:48
SOKOLNIKI, SANATORIUM 09:50
SOKOLNIKI, PARCELA 09:51
kursuje w niedziele i dni świąteczne:
ZGIERZ, 1 MAJA/ŁÓDZKA 19:15
ZGIERZ ŁĄKOWA TBS 19:17
ZGIERZ, 3 MAJA/POPIEŁUSZKI/US 19:19
ZGIERZ MUSIEROWICZA/ŁĘCZYCKA 19:21
KANIA GÓRA, STRAŻACKA 54 19:32
KANIA GÓRA, STRAŻACKA 8 19:33
SOKOLNIKI LAS/JAGIELOŃSKA 19:36
SOKOLNIKI LAS/KOŚCIÓŁ 19:39
SOKOLNIKI LAS/SANATORIUM 19:40
SOKOLNIKI, PARCELA 19:41
Co 2 godziny jeździ do Sokolnik prywatny przewoźnik GEMAR. W związku z brakiem jakiejś w miarę pewnej informacji rozkładowej proponuję zadzwonić:
"Gemar" Usługi Transportowe
42 277 11 74
powodzenia
kursuje codziennie:
ZGIERZ, 1 MAJA/ŁÓDZKA 09:27 14
ZGIERZ ŁĄKOWA TBS 09:28
ZGIERZ, 3 MAJA/POPIEŁUSZKI/US 09:29
ZGIERZ MUSIEROWICZA/ŁĘCZYCKA 09:31
KANIA GÓRA, STRAŻACKA 54 09:41
KANIA GÓRA, STRAŻACKA 8 09:42
SOKOLNIKI LAS/JAGIELOŃSKA 09:46
SOKOLNIKI LAS/KOŚCIÓŁ 09:48
SOKOLNIKI, SANATORIUM 09:50
SOKOLNIKI, PARCELA 09:51
kursuje w niedziele i dni świąteczne:
ZGIERZ, 1 MAJA/ŁÓDZKA 19:15
ZGIERZ ŁĄKOWA TBS 19:17
ZGIERZ, 3 MAJA/POPIEŁUSZKI/US 19:19
ZGIERZ MUSIEROWICZA/ŁĘCZYCKA 19:21
KANIA GÓRA, STRAŻACKA 54 19:32
KANIA GÓRA, STRAŻACKA 8 19:33
SOKOLNIKI LAS/JAGIELOŃSKA 19:36
SOKOLNIKI LAS/KOŚCIÓŁ 19:39
SOKOLNIKI LAS/SANATORIUM 19:40
SOKOLNIKI, PARCELA 19:41
Co 2 godziny jeździ do Sokolnik prywatny przewoźnik GEMAR. W związku z brakiem jakiejś w miarę pewnej informacji rozkładowej proponuję zadzwonić:
"Gemar" Usługi Transportowe
42 277 11 74
powodzenia
Obecnie nic na osiedle nie jeździ, a kiedyś to było tak:
- dawno temu jeździł Markol z H9-35 (o ile się nie mylę),
- potem był Wamad,
- później Gemar,
- następnie Kasz-Bus na Kaliski.
Był też PKS z Osiedle (6.40 - poniedziałek-sobota) do Rzgowa (linia 531). Jak Was interesuje to mogę dokładną trasę napisać
- dawno temu jeździł Markol z H9-35 (o ile się nie mylę),
- potem był Wamad,
- później Gemar,
- następnie Kasz-Bus na Kaliski.
Był też PKS z Osiedle (6.40 - poniedziałek-sobota) do Rzgowa (linia 531). Jak Was interesuje to mogę dokładną trasę napisać
-
- Początkujący
- Posty: 14
- Rejestracja: czw 14:26, 28 sty 2010
Ad 1. Nie ma rozkładu jazdy. Są ustalone godziny odjazdów z przystanków końcowych (Ozorków PKP, Łódź ul. Bazarowa). Średniego czasu przejazdu trzeba się domyślać, zwłaszcza w taką pogodę.
Są mi znane przypadki, że gdy Gemar jechał za PKS Łęczyca, nie skręcił w 3-go Maja w Zgierzu, tylko pojechał prosto by zgarnąć ludzi z dalszych przystanków. Nie polecam tych linii, a zwłaszca "Gemara" i "Stojeckich". Może tylko "Aster" nie walczy w tak nieuczciwy sposób.
Ad 2. W Ozorkowie nie wiem, ale w Zgierzu:
Ozorkowska, Łęczycka, Armii Krajowej, 3-go Maja, 1-go Maja, Łódzka
W Łodzi:
Zgierska, Zachodnia, Lutomierska (tylko kawałek do ulicy Bazarowej), Bazarowa.
Są mi znane przypadki, że gdy Gemar jechał za PKS Łęczyca, nie skręcił w 3-go Maja w Zgierzu, tylko pojechał prosto by zgarnąć ludzi z dalszych przystanków. Nie polecam tych linii, a zwłaszca "Gemara" i "Stojeckich". Może tylko "Aster" nie walczy w tak nieuczciwy sposób.
Ad 2. W Ozorkowie nie wiem, ale w Zgierzu:
Ozorkowska, Łęczycka, Armii Krajowej, 3-go Maja, 1-go Maja, Łódzka
W Łodzi:
Zgierska, Zachodnia, Lutomierska (tylko kawałek do ulicy Bazarowej), Bazarowa.
Trasa w Ozorkowie:
Zgierska, DK1, Podleśna, Zgierska, Wyszyńskiego, Starzyńskiego, Nowe Miasto, Sikorskiego, Zachodnia (niektóre kursy tu kończą), Cegielniana, Żeromskiego, Łęczycka, Kolejowa - PKP
Kursy do Parzęczewa i Leźnicy jadą do Zachodniej tak samo, a potem Konstytucji 3 Maja.
"Gemary" przez Sokolniki jadą Maszkowską, Wyszyńskiego, Starzyńskiego i dalej tak samo do PKP.
Zgierska, DK1, Podleśna, Zgierska, Wyszyńskiego, Starzyńskiego, Nowe Miasto, Sikorskiego, Zachodnia (niektóre kursy tu kończą), Cegielniana, Żeromskiego, Łęczycka, Kolejowa - PKP
Kursy do Parzęczewa i Leźnicy jadą do Zachodniej tak samo, a potem Konstytucji 3 Maja.
"Gemary" przez Sokolniki jadą Maszkowską, Wyszyńskiego, Starzyńskiego i dalej tak samo do PKP.
-
- Początkujący
- Posty: 14
- Rejestracja: czw 14:26, 28 sty 2010
-
- Początkujący
- Posty: 14
- Rejestracja: czw 14:26, 28 sty 2010
-
- Początkujący
- Posty: 14
- Rejestracja: czw 14:26, 28 sty 2010
Leśmierz!
Czy ktoś wie ile kosztują bilety do Lućmierza??? Acha i Gemar przez Sokolniki nie jeździ w Ozorkowie do PKP
-
- Początkujący
- Posty: 14
- Rejestracja: czw 14:26, 28 sty 2010
-
- Początkujący
- Posty: 14
- Rejestracja: czw 14:26, 28 sty 2010
http://www.galkowek.com/turystyka/komunikacja/buswww.galkowek.com pisze:Przewoźnik Kris-Tour ABC informuje że od dnia 17 marca zawiesza kursowanie busa na trasie Łódź - Gałkówek, Borowa. Czas przerwy w kursowaniu nie jest bliżej określony.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.