[Stryków] Linia 60

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

? Jeśli wykupił kursy PUBLICZNE, to chyba normalne, że wbijają się inni?:> Mógł wykupić zamknięte pracownicze.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ale jakoś tego nie zrobił. W każdym razie dlatego Corning nie chce już płacić. Może wykupią kursy pracownicze, ale przyznam, że nie wiem.
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Corning wykupił kursy pracownicze w Kris-Tourze, są 4 linie chyba.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Od dnia 14 lipca br., na podstawie decyzji Urzędu Miasta – Gminy Stryków, zostaną uruchomione nowe przystanki autobusowe w Strykowie dla linii 60

- Kopernika – Kolejowa (w obu kier.)

http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/wholemessage.jsp?articleId=2473
Tomas
Coś mówi
Posty: 40
Rejestracja: wt 15:18, 08 kwie 2008

Post autor: Tomas »

o3r pisze:Problem z 60 jest właśnie taki, że część kursów wykupił Corning a wbijają się ludzie z innych zakładów, a te nie chcą płacić. Dlatego Corning ma pełne prawo do zrezygnowania z opłacania tych przejazdów. Kursy do Stryków PKP to raczej taki dodatek.

A mógłbyś powiedzieć skąd takie bzdury czerpiesz?
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

A mógłbyś powiedzieć dlaczego uważasz, że to bzdury?
Tomas
Coś mówi
Posty: 40
Rejestracja: wt 15:18, 08 kwie 2008

Post autor: Tomas »

M.C. pisze:A mógłbyś powiedzieć dlaczego uważasz, że to bzdury?

Bo najzwyczajniej w świecie tak jest. A jeśli jest inaczej to niech cytowany przedmówca poda swoje źródło wiedzy, z którego wysnuł informację nt. wykupywania kursów 60 przez firmę Corning.

Aha, żeby nie pozostawić złego wrażenia. Lubię przeglądać forum, sporo ciekawych rzeczy i pomysłów przewija się przez nie, ale sporo jest przypuszczeń, plotek, informacji "z pewnego" źródła, w które bezkrytycznie się wierzy. Stąd mój komentarz.
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Akurat przynajmniej na początku funkcjonowania linii 60 w obecnym kształcie Corning coś tam płacił za kursy, więc nie jest to wyssane z palca. No chyba, że tak nakłamali swoim pracownikom, a w to już nie wnikam...
Tomas
Coś mówi
Posty: 40
Rejestracja: wt 15:18, 08 kwie 2008

Post autor: Tomas »

M.C. pisze:Akurat przynajmniej na początku funkcjonowania linii 60 w obecnym kształcie Corning coś tam płacił za kursy, więc nie jest to wyssane z palca. No chyba, że tak nakłamali swoim pracownikom, a w to już nie wnikam...

Problem w tym, że nie płacił... No ale mniejsza o to. Miłego wieczoru.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

No to może przybliż nam zasady opłacania kursów do Corninga od momentu ich uruchomienia. Nie przedstawiłeś żadnego konkretnego kontrargumentu, co narazie nie czyni twych wypowiedzi wiarygodnymi. A sarkazm możesz włożyć sobie w buty. Będziesz wyższy.
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

@o3r sorki ale Tomas nie napisal niczego co by moglo kogokolwiek obrazic, chyba troszke nadwrazliwy jestes i to nie twoj pierwszy raz, wiec nastepnym razem sie powstrzymaj.

A co do meritum, to Corning nigdy nie placil za zadne kursy. Takie sa fakty, a kto placi? Wystarczy troszenke pomyslec (np. na terenie jakiej gminy leza zaklady). A akurat Tomas ma bardzo wiarygodne info w tym temacie.

Aleksej
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Obrazić nie, ale irytować już może. Pisze bardzo zdawkowo, nie znosząc do tego sprzeciwu, a ma mały staż na forum. Ty wiesz, że jest wiarygodny, ale nie wszyscy wiedzą czemu.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Wiem, że jest w temacie i wiem czemu. Nie wiem natomiast, dlaczego pisząc, że ktoś podaje fałszywe informacje, nie skoryguje ich, tym bardziej, że ma wiedzę na ten temat, tylko przyjmuje postawę "wiem, ale nie powiem - i tak mi nic nie zrobicie".

@Aleksej: Nie jestem nadwrażliwy. I powstrzymuję się.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Otóż to - po co takie "wiem, ale nie powiem"? Albo powiem, albo milczę.
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Aleksej pisze:Wystarczy troszenke pomyslec (np. na terenie jakiej gminy leza zaklady).
Aleksej
Czyli analogicznie rozumując, za kursy 70 do "Ptaka" płaci gmina Rzgów?
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

Ptak jako jedyny jest wyjatkiem od reguly i naprawde latwo zgadnac dlaczego Obrazek

A co do wypowiedzi Tomasa, otoz nikt inny nie przedstawil zadnych argumentow ze Corning niby placil za kursy, wiec trudno aby ktos inny przedstawial nagle jakies super dowody ze tak nie jest.

Aleksej
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

M.C. pisze:Akurat przynajmniej na początku funkcjonowania linii 60 w obecnym kształcie Corning coś tam płacił za kursy, więc nie jest to wyssane z palca. No chyba, że tak nakłamali swoim pracownikom, a w to już nie wnikam...

Nie mówił?
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

No tak, ale kursy brygady 60/7, na trasie tylko do Corninga też są specyficzne, do samego Strykowa nie wjeżdżają, zakład znajduje się w Smolicach, więc podobnie jak 70, ale nie będę się spierał.
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

Ale Smolice to gmina Strykow czyz nie?

A info ze ktos cos mowil swoim pracownikom raczej nie jest wiarygodna, tak samo jak opowiesci niektorych motorniczych.

Aleksej
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Skoro info od strony zainteresowanej nie jest wiarygodne, to równie dobrze możemy uznać, że informacje nt. KM, które przekazujesz, też nie są wiarygodne. Bo na przykład wiesz to jako pracownik od swojego szefa. Bez sensu.
ODPOWIEDZ