[Stryków] Linia 60

Rozmowy, dotyczące funkcjonowania transportu zbiorowego w okolicach Łodzi.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Tak, ale na takich, której kursy A lub nie-A są w małej ilości, czyli po zlikwidowania literek nie zrobi większego bałaganu, np.: 60, 70, 88, 91 itd.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

ja atm bym nie kombinował. Uważam, że obecny system jest w stanie pojąć, przyswoić i stosować średnio inteligentny szympans, jeśli tylko podróżuje KM Łódź częściej niż 4 razy na rok. A pozostali? I tak zawsze bedą pytać i szperać przed jakąkolwiek podróżą - więc nie ma co ich brać pod uwagę IMO.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

A ja im dłużej korzystam z KM, tym częściej wychodzę z założenia, że jak przyjedzie, to będzie, zwłaszcza jeśli linia ma dużą częstotliwość (więcej niż 4-5 kursów/godz). Jakbym musiał dostać się na określoną godzinę na Nowe Sady lub Wedmanowej, ew. do Strykowa, to myślę, że by mi się udało. Ale patrzenie na rozkłady mnie zniechęca.
Myszon
Stały bywalec
Posty: 291
Rejestracja: pt 16:55, 21 lip 2006
Lokalizacja: Hollyłódź
Kontakt:

Post autor: Myszon »

MPK Łódź pisze:Od 16 października 2006r. linia 60 w oznaczonych kursach dojeżdża pod zakład Corning Cable Systems Poland Sp. z o.o

Ciekawe tylko, ile tych "oznaczonych kursów" będzie ;)
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Beznadzieja! Bedzie 60 do Strykowa (dw.PKP) i linia do Strykowa, tyle, ze podjezdzajaca pod Corning, ktora tez bedzie sie nazaywac 60 Obrazek Bo oczywiscie nie mozna bylo nazwac jej 60C (jak Corning, nawet by sie kojarzyło), to nie bylo za trudne Obrazek W dodatku kursy nie podjezdzajace pod zaklad, sa tylko dwa, brawo zaoszczedzono 6 minut na kazdym. Oszczednosc i dezinformacja ...
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Na stronie MPK Rozkład Jazdy jest straszny mętlik z odszukiwaniem właściwych kursów do i ze Strykowa oraz przez fabrykę lub też nie Obrazek.
Myszon
Stały bywalec
Posty: 291
Rejestracja: pt 16:55, 21 lip 2006
Lokalizacja: Hollyłódź
Kontakt:

Post autor: Myszon »

Tak, wg tego rozkładu ze Strykowa do Łodzi jeździ linia 60B
Rozkład 60B

Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Oj tam mętlik w rozkładach jest - ale najważniejsze, że dochodzi kolejne 5 par do Strykowa, w tym 3 w soboty Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Według rozkładu 60 w kierunku strykowa na przystanku Dobra nowiny możemy się przesiąść na 97 (przystanek Szczecińska) Obrazek
Myszon
Stały bywalec
Posty: 291
Rejestracja: pt 16:55, 21 lip 2006
Lokalizacja: Hollyłódź
Kontakt:

Post autor: Myszon »

Ach to 97, po całym województwie się chyba teleportuje Obrazek
Myszon
Stały bywalec
Posty: 291
Rejestracja: pt 16:55, 21 lip 2006
Lokalizacja: Hollyłódź
Kontakt:

Post autor: Myszon »

Gazeta.pl pisze: MPK zawiezie do pracy w Strykowie

2006-10-17, ostatnia aktualizacja 2006-10-17 20:01
Od poniedziałku linia 60 ma dodatkowy przystanek. Autobusy zatrzymują się tuż przy zakładzie firmy Corning w Strykowie
Zmiana trasy linii 60 to ukłon w stronę inwestorów. Dzięki nowemu przystankowi i zmianach w rozkładzie pracownikom z Łodzi łatwiej będzie dotrzeć do zakładów w Strykowie. - Zmiany opracowaliśmy na prośbę firmy Corning Cable. Nowy przystanek będzie tuż przed ich siedzibą. Na razie będą 2 kursy dziennie. Ale już w listopadzie postaramy się uruchomić kolejne.

Przystanek zapewne bardzo się przyda, bo obok już istniejącej fabryki szybko powstają kolejne: - Rzeczywiście w szybkim tempie przybywa nam sąsiadów - mówi Dariusz Lipiński, dyr. łódzkiego oddziału Corning. - Powstanie przystanku prędzej czy później stałoby się koniecznością. Coraz więcej osób będzie teraz dojeżdżało z Łodzi do Strykowa, który sam nie da rady zapewnić dostatecznej liczby rąk do pracy. Dlatego sprawna komunikacja jest dla nas bardzo ważna.

Informację o nowym rozkładzie jazdy można znaleźć w internecie na stronie www.mpk.lodz.pl oraz pod telefonem MPK: 0-801 301 309.
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

Gazeta.pl pisze:Nowy przystanek będzie tuż przed ich siedzibą. Na razie będą 2 kursy dziennie.
Co prawda rozkład 60 na www jest koszmarny, ale jeśli dobrze go zrozumiałem, to dwa kursy do Strykowa NIE podjeżdżają pod zakład, a pozostałe pięć tak.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Na 60 do Strykowa przez fabryke puszczają przeguby Obrazek Dzisiaj widziałem kurs o 16.07 z Pl.Dąbrowskiego a 4 min wcześniej odjechało 60A Obrazek Jaki efekt był? 2 lub 3 osoby w przegubie w tym jedna chyba ze stanowiska kierowniczego w fabryce bo jakoś tak elegancko ubrana lub też powrót z pracy w Łodzi do Strykowa Obrazek Ale ten przegub to wymiata przynajmniej na placu Obrazek Nie wiem jak dalej na trasie ale raczej pełny to nie jeździ chociaż nie twierdze że tak jest bo jeszcze nie jechałem tym kursem Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

A foty gdzie? ;>
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

NIestety nie mam bo padły mi oba akumulatorki jakie posiadam Obrazek Ale jutro postaram się to naprawić Obrazek
kierowca

Post autor: kierowca »

Jak przeniosą załogę z Corningu przy Brzezińskiej do Corningu w Strykowie to przegub raczej będzie zapełniony.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Spróbuje się wybrać na Plac Teatralny zrobić zdjęcie przegubowi na 60 do Strykowa, tylko oby było trochę słońca, a nie ciemne chumury.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 1 raz.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Od poniedziałku znów zmiana rozkładu linii 60. Zostały dodane kolejne kursy do Strykowa przez Corning. Czyżby jeden przegub był już kompletnie zapełniony?
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Oj chyba pojade oblukać sytuacje i zrobić fotoreportaż z kursu 60 przez Corning.
Ventlan
Gaduła
Posty: 1183
Rejestracja: pn 18:55, 15 maja 2006
Lokalizacja: Łódź i okolice

Post autor: Ventlan »

Express Ilustrowany Bliżej Ciebie 6 stycznia 2007 r. pisze:Autobus pojedzie częściej
O dwa dodatkowe kursy autobusu linii 60 obsługującego trasę z Łodzi do Strykowa wystąpiły do łódzkiego MPK władze Strykowa. Jest to odpowiedź na prośby mieszkańców, którzy wyrażali swoje opinie na temat połączeń komunikacyjnych z Łodzią w ankiecie przeprowadzonej przez Urząd Miejski.
Dodatkowy autobus miałby odjeżdżać ze Strykowa dużo wcześniej niż dotychczas, bo już o godz. 5.20. Po południu natomiast rozważany jest dodatkowy kurs o godz. 17 z krańcówki przy pl. Dąbrowskiego w Łodzi. Wcześniejsze odjazdy byłyby przesunięte na godz. 15 i 16.
Oprócz tego władze Strykowa wnioskują do przewoźnika, by "sześćdziediątka" zatrzymywała się również na przystanku w centrum miasta, przy pl. Łukasińskiego.
- Jeżeli łódzkie MPK zaakceptuje te propozycje, zmiany w komunikacji zostaną wprowadzone od 15 stycznia - dowiedzieliśmy się w urzędzie.
ODPOWIEDZ