[Warszawa] Linia 117

Forum o ważnych wydarzeniach komunikacji poza regionem łódzkim.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

[Warszawa] Linia 117

Post autor: Marcin »

Dzisiaj bardzo ciekawy materiał w "Faktach" TVN przygotował redaktor Maciej Mazur (jeden z moich ulubionych reporterów Obrazek). Dotyczył linii "117" - we wtorek w TVN podczas programu "Teraz my" Rokita powiedział, że regularnie jeździ tą linią do domu (ta, jasne) i wysłuchuje ludzi w autobusie.
No i Mazur przejechał się stosiedemnastką, przedstawił trasę linii, widoki zza okna autobusu. opinię kierowcy na temat linii i pasażerów na temat polityki. W końcu po godzinie jezdy 117 dojechała na Gocław i tam fantastyczny stand-up Mazura. Autobus (SU12) zarzymuje się, otwierają się drzwi, Mazur wychodzi, mówi końcowy komentarz i tym przyjemnym końcem kończy materiał o stosiedemnastce w Warszawie. Obrazek

A pamiętacie, jak "Uwagę" nadawali z Solarisa, też w Warszawie? Chodziło o jakieś osiedle, pozbawione komunikacji publicznej. W Solarisie program prowadził redaktor Cebula, a ze studia redaktor Leśkiewicz. Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
danio
Coś mówi
Posty: 32
Rejestracja: wt 19:33, 01 lis 2005
Lokalizacja: Stare Bałuty

Post autor: danio »

Rzeczywiście materiał był miodzio Obrazek A jako osoba, która uwielbia "Fakty" muszę przeyznać, że coraz bardziej przekonuję się do Mazura. Jest naprawdę spox Obrazek
teufel
Sympatyk forum
Posty: 793
Rejestracja: wt 09:02, 03 sty 2006

Post autor: teufel »

Też mi się podobał ten materiałObrazek Jak dla mnie mogą codziennie inną linię przedstawiaćObrazek


BTW: Widział ktoś kiedyś tramwajową Hip hop listę??
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Nie. Obrazek
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

teufel pisze:Też mi się podobał ten materiał :D Jak dla mnie mogą codziennie inną linię przedstawiać :D


BTW: Widział ktoś kiedyś tramwajową Hip hop listę??
Tam gdzie WSZ siedzi sobie w 13N albo 105Na? ;)
ODPOWIEDZ