Flixbus

Forum o ważnych wydarzeniach komunikacji poza regionem łódzkim.
domino
Gaduła
Posty: 1146
Rejestracja: wt 21:35, 30 sie 2011

Flixbus

Post autor: domino »

7 września siatka połączeń międzynarodowego operatora autokarowego obejmie dodatkowy kurs rozpoczynający się w Zgierzu. Będzie można stamtąd dotrzeć do Warszawy, a odjazd zaplanowano tylko raz dziennie – wczesnym rankiem. Mimo to, przewoźnik zapewnia, że zgierzanie będą mogli, dzięki dogodnym przesiadkom, bezproblemowo dotrzeć do wielu miast obsługiwanych przez charakterystyczne zielone autokary.
https://www.transport-publiczny.pl/wiad ... 59364.html
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Re: Flixbus

Post autor: Kpc21 »

Czemu akurat [Zgierz] Flixbus, jak ten przewoźnik zatrzymuje się też w Łodzi? To mamy mieć osobne wątki dla FlixBusa w Zgierzu i w Łodzi? Ja bym to wrzucił do "Kraj i świat", szczególnie, że to przewoźnik ogólnoeuropejski.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Re: Flixbus

Post autor: Kuba »

Zmieniłem temat wątku na bardziej ogólny i przeniosłem do działu "Kraj i świat".

Możemy w nim pisać posty na różne zagadnienia związane z Flixbusem, jak np. kwestie połączeń nie tylko z Łodzi (z Fabrycznego) i regionu, ale i szerzej. Jakieś informacje dotyczące taboru, atrakcyjnych promocji biletowych czy różnego typu ciekawostki, jak np. niedawno opublikowany filmik obrazujący francuską rzeczywistość z imigrantami kradnącymi bagaże w czasie przejazdu autokaru Flixbusa przez miejscowość Grenoble: https://www.youtube.com/watch?v=BTggYQiy-Kw
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
zzsot2zz
Niemowa
Posty: 1
Rejestracja: śr 21:50, 03 paź 2018

Re: Flixbus

Post autor: zzsot2zz »

A ja muszę trochę ponarzekać... Zanim Flixbus przejął Polskiego Busa, to było mnóstwo promocji i można było podróżować tymi autobusami naprawdę za 1-2 zł, a teraz... ?! Nawet jak jest jakaś promocja to bez szału, już Ryanair ma lepsze rabaty na samolot niż Flixbus na swoje autokary.
ODPOWIEDZ