[Sieradz] Plaga busów dociera do Sieradza...

Forum o ważnych wydarzeniach komunikacji poza regionem łódzkim.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

[Sieradz] Plaga busów dociera do Sieradza...

Post autor: Michał »

Od 19 czerwca zaczną kursować pierwsze busy na trasie Sieradz - Łódź. Tańsze co prawda o 2zł od PKS'u ale droższe od PKP. Więcej informacji tutaj: http://www.agmarbus.republika.pl/Obrazek
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

To bilet kosztuje już 11.5 zł kiedyś jechałem to kosztował 9,8 zł. Nie ma tylko pewnie ulgowych a od niedawna pks sieradz wprowadził ulgę na trasie Sieradz-Łódź dla studentów zresztą byłem jedną z osób które o to zabiegały tylko jeszcze na tym nie skorzystałem... Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez liszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

liszek pisze:To bilet kosztuje już 11.5 zł kiedyś jechałem to kosztował 9,8 zł. Nie ma tylko pewnie ulgowych a od niedawna pks sieradz wprowadził ulgę na trasie Sieradz-Łódź dla studentów zresztą byłem jedną z osób które o to zabiegały tylko jeszczena tym nie skorzystałem... :oops:
Nie wiem jak jest z ulgą dla studentów ale bilet PKS na trasie Sieradz - Łódź kosztuje 11zł
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Chodzi ci o autobus pośpieszny czy zwykły bo kiedyś był pośpieszny (np. z Łodzi do Kudowy obslugiwany przez pks sieradz) za 11 zł a ulgowy za 7,7 zł. Ulgi na zwykłe nie było ale wreszcie jest.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Kiedyś jechałem z mamą do Łodzi PKS'em zwykłym to płaciłem 2 razy po 11zł bo ulgi obowiązywały studentów i uczniów (tylko i wyłącznie dojeżdżających lub wracających z miejsca nauki) ewentualnie ludzi niepełnosprawnych.
gajdek419
Coś mówi
Posty: 49
Rejestracja: pt 20:44, 20 sty 2006
Lokalizacja: łóDź

Post autor: gajdek419 »

Ostatnio miałem okazję kilka razy jechać za namową koleżanki busem Agmaru do Zdunskiej Woli: koszt 5,50 PLN (oczywiście bilet studencki) czyli 0,30 PLN drożej niz taki sam bilet PKP; koleżanka do łasku płaci 4,50 PLN. Bardzo miło się podróżuje po pierwsze ze względu na dobry stan techniczny pojazdów a po drugie ze względu na bardzo miłą obsługę. Z relacji znajomych wynika, że jeździ punktualnie wg rozkładu.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

A jakie jest zapełnienie tych busów? Panuje tłok?
gajdek419
Coś mówi
Posty: 49
Rejestracja: pt 20:44, 20 sty 2006
Lokalizacja: łóDź

Post autor: gajdek419 »

Jadąc klika razy rano w kierunku Zduńskiej z Lodzi to zapełnienie max. 50%. Czekając na przystanku i widząc rano tego busa jak przyjeżdżał z Sieradza to był prawie zawsze pełniutki.
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Są w nich zniżki studenckie wie ktoś ile %??
gajdek419
Coś mówi
Posty: 49
Rejestracja: pt 20:44, 20 sty 2006
Lokalizacja: łóDź

Post autor: gajdek419 »

Są zniżki studenckie o czym już wcześniej było pisane. Co do ich wysokości to można w przybliżeniu powiedzieć, że wynoszą ok. 30% ( studencki: 4,50 PLN, zwykły 6,50 PLN; ceny do Łasku)
ODPOWIEDZ