[Kraj] Inne miejskie przedsiębiorstwa...

Forum o ważnych wydarzeniach komunikacji poza regionem łódzkim.
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

[Kraj] Inne miejskie przedsiębiorstwa...

Post autor: liszek »

Jak waszym zdaniem wypada nasze MPK ŁÓDŹ na tle innych przedsiębiorstw w Polsce..?? Bardzo interesuje mnie wasze zdanie piszcie!!!!
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Bardzo słabo, oj bardzo słabo. Wystarczy popatrzeć chociażby na Warszawę, Kraków, Police, Tczew, Kołobrzeg, Wrocław i inne. MPK Łódź to moim zdaniem jedno z najgorszych przedsiębiorstw komunikacyjnych w całej Polsce.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

E tam nie jest tak źle Obrazek Na nieistniejącym już forum NFK, Łódź w ankiecie dostała się do finału i zajęła zaszczytne 3 miejsce Obrazek MPK Łódź ma dużo niskopodłogowców. Tylko ta afera z fatalnym stanem pojazdów bardzo wpłynęła na renomę tej firmy.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Taaaaaaaak! Dużo niskopodłogowcó - dawców części. Obrazek Na tle innych firm MPK wypada naprawdę beznadziejnie. I nie chodzi tu tylko o tabor, który jest tragiczny. Chodzi o punktualność, a raczej jej brak, rozlatujące się na trasie autobusy, o to, że mimo rozkładku czasami nei przyjeżdżają, fatalne funkcjonowanie komunikacji zastępczej w razie awarii tramwajów, brud panujący w pojazdach MPK.
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Co do brudu to przetarg na sprzątanie taboru wygrała firma impel. Pan prezes kiedyś wymyślił, że bedą go sprzątali kierowcy, motorniczy. Pomysł nie wypalił ba w pojazdach jest wielku brud. Po glosach niezadowolenia pasażerów rozpisano przetarg na sprzątanie taboru. Tutaj aż sie zdziwiłem, że reakcja będzie natychmiastowa. Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Reakcja moze i byla ale efektow jeszcze nie zauwazylem


Od moderatora Liszek-Morton prosiłem Cię abyś nie zaczynał zdania małą literą bo mam póżniej dużo roboty i ogólnie nie wygląda to estetycznie
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez morton, łącznie zmieniany 1 raz.
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Tutaj masz racje, że nie widać bo firma ma dopiero zacząć sprzątanie za jakieś miesiąc. Żeby tylko było czyściej. Będąc w innych miastach i korzystając z KM zazwyczaj mialem przyjemność jazdy w mniej zabrudzonych pojazdach. Niestety pod tym względem MPK ŁÓDŹ kuleje i szkoda, że jeszcze pod wieloma innymi względami Obrazek
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Myślę, że teraz MPK odzyska wreszcie świetność, bo co do stanu taboru, to zbiżamy się niestety do Poznania.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Zakup nowych pojazdow jest chyba znakiem poprawy finansow w MPK Obrazek
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Chyba tak, albo pomocą przeciw katastrofie taborowej. Wreszcie ktoś się opamiętał.
A tak na marginesie, to Dzwisza zwolnili ze stanowiska, na jego miejscu teraz będzie prezes Lublinka.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Do Wa-wy trafiły już zamówione wcześniej Salarisy urbino 18 3 generacji aż miło by się było takim czymś przejechać ale nie u nas w naszej biednej lodzi Obrazek
ODPOWIEDZ