[Katowice] Nietypowy wypadek

Forum o ważnych wydarzeniach komunikacji poza regionem łódzkim.
Bros
Sympatyk forum
Posty: 537
Rejestracja: wt 15:07, 18 lip 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[Katowice] Nietypowy wypadek

Post autor: Bros »

Wirtualna Polska pisze: Sobota, 3 lutego 2007

Autobus staranował wiatę, gdy kierowca budził pasażera

Nikt nie ucierpiał w nietypowym wypadku, do którego doszło na przystanku w centrum Katowic - miejski autobus staranował wiatę.

Jak poinformował Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji, kierowca autobusu nie wyłączając silnika poszedł obudzić pasażera, który zasnął na końcu wozu. Pojazd ruszył, taranując przystanek.

Źródło:http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8716074&rfbawp=1170517584.116
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

ROTFL Obrazek Ech, jak to się mówi, wypadki chodzą po ludziach. W życiu bym na coś takiego nie wpadł Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

No no... I bidny kierowca - zupełnie nieświadomie , pewno narobił sobie problemów... To, ze nie wyłączył silnika to nic - sęk sprawy tkwi w hamulcu ręcznym Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
JAROMIR_9700
Stały bywalec
Posty: 447
Rejestracja: śr 11:59, 08 lis 2006
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: JAROMIR_9700 »

W hamulcu i w tym ze luzu nie wcisnal. Ikarusik niezbyt zniszczony mlotek nowa szyba i jeszcze pojezdzi, jedynie wiata chyba do wymiany, szczescie ze bez ofiar
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Ale się przestraszyłem - w pierwszym momencie przeczytałem ''kiedy pasażer budził kierowcę...''
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

A też jak rzuciłem okiem na wyraz zasnął, to w pierwszej kolejności pomyślałem o kierowcy oczywiście... Tyle że jakim cudem kierowca miałby zasnąć na końcu wozu? I tu już wiedziałem że o pasażera chodziło Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
ODPOWIEDZ