[Sieradz] PKS Sieradz

Forum o ważnych wydarzeniach komunikacji poza regionem łódzkim.
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

No dziś akurat jechał Neoplan. Jednak tak jak piszesz często jeźdżą Ewki i Sany.
ani
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: ndz 01:20, 15 sty 2006

Post autor: ani »

jakbys mogl to spytaj sie kiedys kierowcy jak to jest z tymi obiegami. ja nadrabiam zaleglosci w szkole i nie mam czasu podbic na dworzec
PS. san jest chyba tylko jeden
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Ostatnio nie jeźdżę Kudową a to ze względu na cene jak już wcześniej pisałem to pociągiemjest taniej no i jest jeszcze PKS Kalisz króry jest dla mnie najtańszy ma ulge dla studentów aż 50%. Co do Sana to zgadza się jest tylko jeden ale ogólnie to bardzo dobry autobus nadaje się na dalekie wypady.
ani
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: ndz 01:20, 15 sty 2006

Post autor: ani »

1. Peera podczas wakacji jeszcze żyła, widziałem ją w Rossoszycy jak wracała z Łodzi. Została też uwieczniona na TWB na dworcu w Piotrkowie Tryb. na zdjęciu innego wozu.
2. Jak się dowiedziałem od kierowcy, wysokopokładowce mieszczą się pod wiaduktem w Męce.
kierowca
Niemowa
Posty: 6
Rejestracja: sob 17:15, 21 kwie 2007

Post autor: kierowca »

w pks sieradz nie ma juz żadnej peerki zostały tylko jelcze T120 i Ewki
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Mam pytanie do kierowcy. Pamiętasz czasy, gdy PKS Sieradz próbował robić konkurencję MPK, dublując ich linie? To było około 1996 roku, bodajże w wakacje?
kierowca
Niemowa
Posty: 6
Rejestracja: sob 17:15, 21 kwie 2007

Post autor: kierowca »

jak dobrze pamiętam to pks chciał przejąć mpk w sieradzu i połączyć swoje linie z mpk
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

I co z tego wynikło? Możesz podać jakie trasy obsługiwał PKS i czemu przestał? Pamiętam, że tabor to były same H9-21.
kierowca
Niemowa
Posty: 6
Rejestracja: sob 17:15, 21 kwie 2007

Post autor: kierowca »

z tego nic nie wynikło bo mpk jeździ na dal a w tedy tabor był tak jak mówisz w tej chwili jest troche lepszy bo mamy kilka sztuk h10-10 i H10-11 nawet w twj chwili jestesmy w posiadaniu 3 nowych trampów na bazie H9-10 ok 15 sztuk mercedesów 303

bardziej sie orientuje w tych czasach a nie te cobyły
kierowca
Niemowa
Posty: 6
Rejestracja: sob 17:15, 21 kwie 2007

Post autor: kierowca »

trampy na bazie H9-21 małe sprostowanie
kierowca
Niemowa
Posty: 6
Rejestracja: sob 17:15, 21 kwie 2007

Post autor: kierowca »

trampy na bazie H9-21 małe sprostowanie
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

A czemu jeden O303 z PKS'u Sieradz jest inaczej pomalowany i ma przyciemniane szyby? Obrazek
kierowca
Niemowa
Posty: 6
Rejestracja: sob 17:15, 21 kwie 2007

Post autor: kierowca »

Te autobusy zostały zakupione z niemieckich jednostek wojskowych i ten o którym mowa był autobusem do przewozu wyższych stopniem żołnierzy dlatego był z takimi szybami i w takim kolorze a jest ich 2 sztuki i teraz będą jeszcze 2 tylko błękitne te białe były poligonowe i miały kolor zielony malowane na biało były u nas Obrazek w PKS

Ależ masa błędów! I do tego wszystko na niebiesko... -> poprawiłem/prof_klos
ani
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: ndz 01:20, 15 sty 2006

Post autor: ani »

Witam kierowcę i mam od razu parę pytań:
1. Czy lepsze wozy typu Cezar, San itp. mają jednoosobową obsadę? Bo zawsze widzę na nich tych samych kierowców, jedynie na Neoplanie widzialem dwoch roznych.
2. Czy jest planowane otworzenie nowych dalekobieżnych tras? Gdy uruchamialiście niedzielny Wroclaw slyszalem o podobnych planach z Poznaniem?
3. Czy są w planach jakieś zakupy wozów turystycznych?
4. Czym jeździsz? Obrazek
ODPOWIEDZ