Autobus czy Tramwaj?? oto jest pytanie

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

rkplodz pisze:morton, nie jest EKOLOGICZNY, bo ekologia to nauka o zależnościach w ekosystemie - a tramwaj nie jest ani biocenozą ani biotopem :P

A czy ja gdzieś napisałem, ze jest?

Tak wiem, mnie też uczyli tego na biologii :P Raczej powinno się mowić "przyjazny środowisku" :)
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Ciekawy reportaż na ten temat: http://transinfo.pl/text.php?id=15754
Pabianek
Czasem wpada
Posty: 67
Rejestracja: wt 19:24, 06 lut 2007
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Pabianek »

Ja osobiście bardziej wole Autobusy niż Tramwaje. Bo autobusem pojedzie się wszedzie, a tramwajem nie. Przynajmniej takie moje zdanie jest w tej kwestii.
px33
Weteran
Posty: 5841
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Post autor: px33 »

Ja preferuję tramwaj jeśli mam gdzieś dojechać na czas, z drugiej strony motorniczowie to strasznie hermetyczne środowisko (w przeciwieństwie do kierowców autobusów), chociaż może mam pecha...
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

@px33. Czy ty aby nie kierujesz się tylko teorią? Tramwajem na czas? Główne ciągi komunikacyjne są zapchane, stałeś kiedyś w korku na Kilińskiego? Tramwaj jest dobry, ale wieczorem.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

I na wydzielonym torowisku Obrazek Bo tak jak SEC pisze Kilinskeigo tramwajem to mkabra Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Odcinek Franciszkańska-Kilińskiego od Woj. Polskiego do Narutowicza pokonuje się w ponad pół godziny. A cały ten ciąg jest dosłownie wypełniony samochodami. Jeden za drugim stoją w korku i zajeżdżają sobie drogę.
ODPOWIEDZ