M8S - Co sądzicie o nim?

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Dlaczego zablokowali MKT ? Czy te osoby z Łodzi mają coś wpólnego z MPK ?
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

Nie wiem dlaczego zablokowali, i nic nie maja wspolego z MPK, te osoby wyznacza prezydent miasta.

Pozdrawiam,
Aleksej

P.S.
MKT jednak nadal przymierza sie do uzywancow, byc moze tym razem uda sie.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Myślałem może to jakiś spisek MPK, które chce się pozbyć konkurencji Obrazek
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

Jaka konkurencja Obrazek A wtedy to chyba miasto przymierzalo sie dopiero do LTRu i myslano ze zamiast MPK ta linie moglaby obslugiwac jakas prywatna spolka (chodzilo o Connect - filie Connexu oraz o jeszcze jedna firme) wiec Helenowek bylby sprywatyzowany. Jak wiadomo beneficjentem projektu zostalo MPK, pewnie dlatego nie pozwolono na sprowadzenie uzywancow, teraz sytuacja sie zmienila, i jesli TP sprowadzi wiecej M8S to rowniez MKT dostanie zielone swiatlo na zakupy.

Pozdrawiam,
Aleksej
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Słyszałem, że zajezdnia TP, ma być włączona w projekt ŁTR, tj w przyszłości mają też tam wozy stacjonować, ale o tym mówieono kilka lat temu, więc mogło się coś zmienić.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Po pierewsze troche zadaleko od miasta. A po drugie jest Telefoniczna Choćki i Helenówek bliżej. Więc jeżeli juz to je będa włączać bo sa blisko i mało torów trzeba remontować Obrazek
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

TP nigdy nie byla brana pod uwage jesli chodzi o LTR, zreszta Brus jest troszke maly na utrzymanie wagonow dla Konstantynowa i Lutomierska plus duza ilosc nowego taboru dla LTRu, do tego torowiska do zajezdni sa fatalne wiec nie wiem jakby mogl tam dojechac nowy wagon. Brane pod uwage byl Helenowek, po prywatyzacji, ale z tego nic nie wyszlo, Chocianowice, sa na trasie ale MPK stwierdzilo ze teniej wyjdzie jak wagony beda stacjonowaly na Telefonicznej, jest juz serwis i przeszkoleni ludzie. Zreszta Telefoniczna jest 'inkubatorem' nowych technologi w MPK, stoja tam juz wszystkie modernizacje (i bedzie tam stala Enika) oraz Citki.

Pozdrawiam,
Aleksej
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Chyba wiadomo, że wtedy się poprawia infrastrukturę dla tych tramwajów do Brusa, a na zajezdni po wywaleniou na złom tego co nie jeżdzi byłby jeszcze porządek, tyle że te wagony są dobre, pod tym względem, że można zabierać z nich częsci do reszty.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
ludek
Bywalec
Posty: 242
Rejestracja: ndz 18:07, 07 sie 2005
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ludek »

Sorry aleksej ale enka zawsze będzie stała na dąbrowskiego poniewąż ten tramwaj jest u nich uuuuuuu bo jeszcze u nich na liniowej trasie normalnie jeżdził.
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

To nie ma nic do znaczenie. Nki staja teraz na Dabrowskiego bo wszystkie zabytki zostaly tam przesuniete, przez dlugi okres czasu zabytki staly na Tramwajowej, az do przebudowy i remontu hal na potrzeby Cityrunnerow.

Pozdrawiam,
Aleksej

P.S.
I dajcie spokuj z tym Brusem dla LTRu, nigdy nikt nie myslal o tym powaznie, poprostu ktos poscil glupia plote.
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Najwidoczniej tak, alem fajnie by były, gdyby brus cos jeszcze obsługial.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

Na Brusie powinno byc muzeum KM Obrazek Ale wtedy TP musialoby polaczyc sie albo z MKT albo z MPK.

Pozdrawiam,
Aleksej
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Tak to świetny pomysł, zwłaszcza że brus ma klimat fajny.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Dzisiaj w Łódzkich Wiadomościach Dnia (TVP3) był materiał o nocy z M8S. Obrazek Nawet fajny. Jeśli ktoś nie widział to polecam o 21:45 włączyć telewizyjną "trójkę".
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Dzieki za info Obrazek musze to zobaczyć Obrazek

----

@#%&^ nawet nie wspomnieli Obrazek

BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

jakie to szczęście, że mamy magnetowidy Obrazek
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Ehhh zeszliście troche z tematu rozmowy o M8S Obrazek I wogóle nadchodzi chyba czas nieuniknionej wywózki jego z naszego miasta Obrazek Nie ma co liczyć na nowe tramwaje w kom. podmiejskiej ObrazekObrazekObrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

On jeszcze stoi na Brusie czy już go zabrali? A co z planami MKT dot. KT4D o których kiedyś się mówiło?
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

M8S stoi nadal bo chyba do tej pory przetwornicynie naprawili. A co do MKT to za co maja kupić te wagony? Oni ledwo teraz dają rade utrzymać to co mja na chodzie.
luki
Czasem wpada
Posty: 79
Rejestracja: sob 00:43, 01 kwie 2006
Lokalizacja: Łódź

51 --> 61

Post autor: luki »

Wczoraj M8S zawitał na Helenówek, a już dziś nastąpiła zmiana numeru taborowego. Trochę szkoda, że herby Łodzi zdjęto.

http://www.cyf-kr.edu.pl/lodzkietramwaje/temp/61.jpg
ODPOWIEDZ