Smutna rzeczywistość

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Pesy mają się pod tym względem nienajgorzej - raz, że jest monitoring, dwa - mocne oświetlenie. Zniechęca.
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Gdyby pracowali na to ci idioci to by wiedzieli że nie wolno dewastować.
Mariusz J.
Stały bywalec
Posty: 415
Rejestracja: śr 12:22, 29 paź 2008
Lokalizacja: Aleksandrów

Post autor: Mariusz J. »

Słuchaj Sawik. Nawet jak ich złapią i maja odpracować szkody...i tak ich nie odpracowują tylko obijają się ... a jak kontrola sie zjawia wtedy udaja że pracują byle im podpisac godziny odpracowane...
px33
Weteran
Posty: 5841
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Post autor: px33 »

To i tak spędzają czas inaczej niż by mogli chcieć, więc jeśli taki drech zostanie złapany 50 razy, znudzi mu się Obrazek
ShaMaN
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: ndz 13:59, 01 lis 2009
Lokalizacja: ŁDZ-GRK

Post autor: ShaMaN »

mig pisze:
EI pisze:Dziesięciu podpitych chuliganów zdemolowało w nocy z soboty na niedzielę autobus linii N2 łódzkiego MPK. O godz. 2.15 na ul. Sikorskiego w okolicy ul. Świtezianki wandale wybili w pojeździe kilka szyb, urwali dwa kasowniki, uszkodzili lusterko zewnętrzne. Sprawców nie udało się zatrzymać.

Po prostu szkoda słów :evil: Ja bym takich Obrazek

Ciekaw jestem jaki to wóz. Jak 7000 to może udało by się z nagrania ustalić. Jeśli w ogóle bus nie został wcześniej okradziony z kamer Obrazek

Kierowca był nie uzbrojony i dał sobie zrobić kuku :lol:
U mnie nie podskakują, a jak już, to tylko na wybojach :lol: 8-)
Trzeba sobie wyrobić respekt od samego początku, bo jak bydło widzi, że driver to cichy mięczak bez możliwości obrony, to ów bydło robi co chce.
Kamery w limanowskich autobusach, to nie problem! Liczne fora studenckie opisują jak sobie z nimi poradzić! Np dobry jest mocny lakier do włosów i juz obraz się zniekształca :lol:
Po za tym im mniej świadków tym lepiej, no i policja ma mniej do roboty, i raportów nie trza pisać :lol:
mig
Moderator
Posty: 3770
Rejestracja: czw 13:56, 19 paź 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: mig »

Wagon 1568 dopiero co wyszedł z remontu a już ma pomazane burty. Szkoda słów.
Intermodalny
Stały bywalec
Posty: 460
Rejestracja: sob 18:10, 06 cze 2015

Re: Smutna rzeczywistość

Post autor: Intermodalny »

Pozwolę sobie odnowić wątek. Niestety mam o czym w nim napisać. Nie minął nawet tydzień od wprowadzenia na linie, a 205 już pomazany przy ostatnich drzwiach...
2021.09.18-19.57.jpg
2021.09.18-19.57.jpg (202.38 KiB) Przejrzano 2489 razy
Woronin
Stały bywalec
Posty: 292
Rejestracja: sob 21:07, 21 kwie 2018

Re: Smutna rzeczywistość

Post autor: Woronin »

On już był pomazany drugiego dnia...
ODPOWIEDZ