Historyczny ikar.

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

ikarusojelcz pisze:Chyba nie ma listy chorób dyskwalfikujących z badań.
Badania badaniami ale BHP to prawdziwa udręka ;)
Bodajże wszystkie wolne miejsca na remonty są już zaklepane.

No nie możesz mieć przeciwwskazań do bycia śluszarzem z możliwością pracy na wysokości, najprościej rzecz ujmując :D Czyli obejrzą Cię neurolog, laryngolog, krew pobiorą, może zrobią RTG płuc, może spirometrię. Badania są fajne, ale długo trwają :D
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

W tym rzecz, że badania długo trwają, bo inaczej juz dawno byłbym po badaniach. Ale BHP mam Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Jak masz sczęście, to w 1 dzień wszystko załatwisz (tzn. pójdziesz rano, nie będziesz miał spirometrii i RTG). Ale byli tacy, co 4 dni biegali... Ja załatwiałem 2 dni przez to RTG (wyniki są następnego dnia).
BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

Ja tam biegałem przez trzy dni;) To był chyba rekord. Generalnie dyskwalifikują jakies ciężkie choroby płuc, zaburzenia neurologiczne i może jakies alergie. Badania są do przezycia.

Wracając do 2899 - UMŁ bardzo go lubi i chce, żeby jeżdził jak najdłużej. A to z powodu graffiti, które powstało by budować określony wizerunek miasta.

Zapraszam do dyskusji na spotkaniach klubowych, bo tam odpowiem od razu, a tu bywam od czasu do czasu i nie jestem w stanie kontrolować wszystkich wpisów na bieząco.

Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzania Muzeum, gdzie za cenę biletu można zobaczyć M11 stojącego w hali.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Już widzę entuzjazm Włodka Obrazek takie przyjemności to tylko na zebraniach chyba Obrazek
ikarusojelcz
Sympatyk forum
Posty: 737
Rejestracja: wt 14:42, 26 wrz 2006
Lokalizacja: Rekinia City

Post autor: ikarusojelcz »

o3r pisze:Już widzę entuzjazm Włodka :D takie przyjemności to tylko na zebraniach chyba ;)

W pierwszą środę miesiąca za friko można sfocić M11.
Tu trafiliśmy do sedna sprawy , otóż przychodzi sporo osób spoza KMST i nie płacąc za zwiedzanie , chodzi po MKM. Kiedyś za czasów IT trzeba było dostać papierek , którego należało ukazać kustoszowi . Moim zdaniem członkowie KMST powinni przy wejściu okazywać legitymację członkowską , a inni niech przyjdą na próbę- raz dwa zobaczą jak wygląda spotkanie KMST. Ok, ale ile miesięcy można przychodzić słuchać zebrania :? Tam są omawiane sprawy związane z KMST , nie są tajne ale to stwarza że potencjalna osoba po co ma płacić składkę , skoro przyjdzie posłucha , zwiedzi i pójdzie .A to wszystko za darmo.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Coś w tym jest...
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

@ikarusojelcz: Dobrze mówisz, choć trzeba by to dopracować.
ikarusojelcz
Sympatyk forum
Posty: 737
Rejestracja: wt 14:42, 26 wrz 2006
Lokalizacja: Rekinia City

Post autor: ikarusojelcz »

Arturro 70 pisze:@ikarusojelcz: Dobrze mówisz, choć trzeba by to dopracować.

Owszem może jestem uznany za gnoja , który chce tępić darmozjadów.
Płacimy składki, za które mamy pisemko , imprezy itp. A inni naszym kosztem się bawia i jeszcze długo tego zamierzają.
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

Owszem, mamy praktycznie takie same prawa jak oni, a my płacimy składki i pracujemy na rzecz klubu.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Eeeee? Czemu za gnoja? Moim zdaniem całkiem słusznie prawisz. Spotkanie klubowe powinno być - jak sama nazwa wskazuje - klubowe. Ktoś chce się zapisać, to się zapisuje. Nie chce - nie przychodzi na zebrania. Proste jak konstrukcja cepa.
ikarusojelcz
Sympatyk forum
Posty: 737
Rejestracja: wt 14:42, 26 wrz 2006
Lokalizacja: Rekinia City

Post autor: ikarusojelcz »

Pic nie polega natym by tylko robić fotki ale też działać.N.p. artykuły w pantografie remonty, przenosiny IT itp.
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

ukalo pisze:Spotkanie klubowe powinno być - jak sama nazwa wskazuje - klubowe. Ktoś chce się zapisać, to się zapisuje. Nie chce - nie przychodzi na zebrania. Proste jak konstrukcja cepa.
Jak dla mnie to ewentualnie zrobić tak, że nie klubowicze opuszczają muzeum przed rozpoczęciem spotkania, czyli przed 18. Do 18 mogą zwiedzać, rozmawiać z ludzmi, żeby zdobyc jakiś obraz klubu, a później albo się zapisują i od razu wpłacają składki za minimum pół roku, albo wychodzą.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Myślę, że sprawę poruszymy na najbliższym zebraniu zarządu. BTW, ta dyskusja to raczej na klubowym forum powinna być.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

meh, pół roku - skąd ta granica?:>
Ale sprawa generalnie jest słuszna. To pewnie też pozwoliłoby na większą kontrolę nad takimi Adasiami, zwrotnicowymi lat 14 - choćby przez posiadanie pełnych danych osobowych, lub totalną niemożnością kojarzenia z klubem.
Arturro 70a
Gaduła
Posty: 1568
Rejestracja: czw 13:37, 21 cze 2007
Kontakt:

Post autor: Arturro 70a »

ukalo pisze:Myślę, że sprawę poruszymy na najbliższym zebraniu zarządu. BTW, ta dyskusja to raczej na klubowym forum powinna być.
OK. Słusznie, też przez chwilę przeszła mi ta myśl.

A żeby wrócić do tematu, narazie w muzeum nie ma historycznego Ikarusa, ale wydaje mi się, że Figlobus dzielni go zastępuje. Ni mniej mam nadzieję, że na wiosnę Figlobus trafi na NS, a do hali wciągniemy nasz drugi historyczny autobus.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Zatem dyskusję o zmianach klubowych proszę kontynuować na forum KMST.
Stosowny wątek właściwie już jest http://kmst.gtlodz.eu/viewtopic.php?p=1494#1494
Tu za jakiś czas posprzątamy.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Skoro, jak pisze ZKA-2, #2899 zakończył służbę, może klubowicze zrobiliby w nim rozeznanie, czy są jakieś elelmenty do przełożenia do historycznego egzemplarza?
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

To w końcu zakończył służbę, czy tylko czeka na nową szybę?
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

@kazik: Jest dużo elementów. Wcześniej w tym temacie były wymieniane.
ODPOWIEDZ