Gniot filmowo

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
klocu
Stały bywalec
Posty: 371
Rejestracja: czw 18:10, 07 cze 2007
Lokalizacja: Brzeziny
Kontakt:

Gniot filmowo

Post autor: klocu »

Dziś wracając z uczelni przed godziną 16, idąc ulicą Żwirki na wysokości Archiwum Państwowego zobaczyłem niecodzienną scenkę. Gniot numer boczny 2504 stał grzecznie i odgrywał rolę żywej scenografii.
Kto co i dlaczego tak się działo - nie wiem. Na zewnątrz ekipa realizatorów uwijała się aby scena wyszła jak najlepiej, autobus wewnątrz także odgrywał Swoją ważną rolę.

"Żółty", stojąc na światłach awaryjnych ze zgaszonymi wyświetlaczami, na smutnym odcinku ulicy? Niecodzienna sytuacja.

Obrazek
(fotodokumentacja w żałośnie niskiej jakości - cóż telefon to nie aparat)

Dodatkowo autobus posiadał zaklejony numer taborowy z przodu (lewa strona) oraz symetrycznie po prawej stronie taką samą naklejkę maskującą. Tak samo zamaskowano nazwę przewoźnika, przy czym logo pozostało.

Temat założyłem jako ciekawostkę, gdyż nie pasował on do żadnej kategorii.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez klocu, łącznie zmieniany 2 razy.
px33
Weteran
Posty: 5841
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Post autor: px33 »

Może tak jak w jakimś amerykańskim filmie chcieli wysadzić autobus w powietrze. To się gdzieniegdzie nazywa "wishful thinking" Obrazek

Chociaż myślę, że gnioty to jednak przez najbliższy czas zło konieczne, a jeśli coś wysadzać to raczej odkurzacza (jakiegoś takiego pokrakowatego, na pewno nie #2792)
cruel
Czasem wpada
Posty: 69
Rejestracja: czw 22:24, 08 maja 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: cruel »

Z moich informacji (pewne zrodlo) autobus byl wyporzyczony do jakiegos filmu/reklamy
klocu
Stały bywalec
Posty: 371
Rejestracja: czw 18:10, 07 cze 2007
Lokalizacja: Brzeziny
Kontakt:

Post autor: klocu »

Powiem tak - prędzej film, bo już wielokrotnie widziałem tego busa jeżdżącego po tamtej okolicy. Za każdym razem miał on jakąś kartkę z tytułem czegoś (filmu), a tym razem dyskretnie stał bez niej.
Bros
Sympatyk forum
Posty: 537
Rejestracja: wt 15:07, 18 lip 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Bros »

We wczorajszej GW była notka, że w Łodzi kręcą film fabularny zatytułowany "Zero". Wiadomo tylko tyle, że film będzie współczesną opowieścią o dniu z życia mieszkańców dużego miasta. No i kilku znanych aktorów się przewija m.in. Sonia Bohosiewicz, Marian Dziędziel, Robert Więckiewicz. Być może to w tym filmie gra Jelcz.
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Bros pisze:. No i kilku znanych aktorów się przewija m.in. Sonia Bohosiewicz, Marian Dziędziel, Robert Więckiewicz. Być może to w tym filmie gra Jelcz.
Może jestem zacofany w tym temacie, ale ja kojarzę tylko trzecie nazwisko przy czym też nawet nie pamiętam, jak ten pan wygląda. :)
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez M.C., łącznie zmieniany 1 raz.
Bros
Sympatyk forum
Posty: 537
Rejestracja: wt 15:07, 18 lip 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Bros »

Więckiewicz ostatnio znany jako "Blacha" za "Świadka koronnego" Obrazek W zasadzie to większość osób nie kojarzy nazwiska z twarzą i nie ma pamięci do tego typu rzeczy albo może to tylko ja tak mam, że zapamiętuję ludzi, nie tylko aktorów, z nazwiska i z wyglądu, mimo, że filmów oglądam bardzo mało. Taki paradoks. Nie mniej jednak polecam stronę www.filmpolski.pl Obrazek
eclipse
Czasem wpada
Posty: 98
Rejestracja: pt 19:20, 06 kwie 2007

Post autor: eclipse »

Sonii nie kojarzysz? ostatnio głośno o niej - Rezerwat, 39 i pół...
Chandler
Stały bywalec
Posty: 329
Rejestracja: sob 18:48, 13 sty 2007
Lokalizacja: Olechów

Post autor: Chandler »

Na fotce da się zauważyc, że bus oprócz zakrytych numerów taborowych ma założone dolnośląskie blachy.
ODPOWIEDZ