Jelcz (2919)

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Jelcz (2919)

Post autor: SZAUTER »

Dziś w nocy miałem zaszczyt jechać tytułowym Jelczem na linii 154 i otóż co zauważyłem Obrazek W całym autobusie powinny być 3 kasowniki a tym czasem zamiast kasowników przy ostatnich drzwiach były tylko kable, przy środkowych tylko kawałek obudowy a przy pierwszych kawałek obudowy i część drukująca date Obrazek Czy taki pojazd wogóle powinien jeździć?? Przecież to można uznać jako niesprawny. Przecież taki autobus o ile dobrze mi wiadomo powinien zjechać do zajezdni. No chyba że linie 154 obsługują darmobusiarze Obrazek No to wszystko OK by było Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Dobrze, że choć jeden działał Obrazek Jeśli mówisz o 2919 to czy to jest ten z siedzeniami od Ikarusa ?
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Hehe poprawka. Źle mnie zrozumiałeś bo tam żaden nie działał Obrazek Inaczej mówiąc darmobus Obrazek
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Re: Jelcz (2919)

Post autor: morton »

SZAUTER pisze:przy pierwszych kawałek obudowy i część drukująca date :)

Myślałem, że pierwszy działał ;)
kierowca

Post autor: kierowca »

Najprawdopodobniej jakieś dresiarstwo powyrywało (jak to w nocnych często bywa).

Z autobusami nocnymi jest taki problem, że w przypadku awarii nocnego za bardzo nie ma kto zastapić. Dopiero po godzinie 3 przychodzą pierwsi "dzienni" kierowcy którzy mogą koledze z nocnego podstawić sprawny wóz.

Dlatego mając do wyboru pojazd bez kasowników i brak pojazdu wybrano pojazd bez kasowników.
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

No ale można było sie przejecha c za friko, jak kanary by były to by nie mieli argumentu.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
ODPOWIEDZ