GT8 w MKT :D

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

GT8 w MKT :D

Post autor: rkplodz »

Zaintrygowany stojącym na Helenówku dziwactwem wymyszkowałem na forum GW coś takiego:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=391&w=38958139
Nie będę powielał wiadomości bo nic ponad to co pisze ŁS nie wiem więc nie ma sensu rozwodzić się nad tym Obrazek Jutro pojadę zrobić foty to moze coś wymyszkuję ObrazekObrazek
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

Dodalem dwie foty do galerii:

http://www.kmlodz.pl/index.php?option=com_ponygallery&func=detail&id=131

http://www.kmlodz.pl/index.php?option=com_ponygallery&func=detail&id=132

Tez za duzo nie wiem, na dzien dzisiejszy nie zanosi sie na to aby ten wagon wyjechal na miasto, ma byc natomiast uruchomiony na zajezdni. Problem w tym ze jest to wagon 32 metrowy! i nie zmiescil by sie na mijance na Starym Rynku w Zgierzu. Ale byc moze do Lodzi wyjedzie. Tak czy inaczej MKT szuka taboru za granica. Wiec moze to jest jakas zapowiedz zmian na lepsze (chociaz watpie aby to akurat byly ten wagon). Podobno drugi rowniez gdzies jest w Polsce, ale gdzie?

Pozdrawiam,
Aleksej
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

możeby się udało wzorem M8Sa jakąś imprezę z nim skołować?Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

A to nie jest czasem wagon dla Poznania?
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Post autor: Michał »

Nie. Ale owszem Poznań ma takie tramwaje Obrazek GT8 to po prostu przedłużone GT6 które można chyba jeszcze spotkać w TP.
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

GT8 to po prostu przedłużone GT6 które można chyba jeszcze spotkać w TP

Nie sądzę.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Czasem tak, ale ten konkretny z tego co wiem to troche inna konstrukcja.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Dziś zrobiłem rozeznanie w MKT. Wagon stoi tymczasowo w Łodzi i jest przeznaczony dla Poznania lecz nie wiadomo kiedy konkretnie wywiozą go. W Łodzi odbęda się też najprawdopodobniej jazdy próbne. Na linii 46 go nie będzie bo nie da rady przecisnąć się przez RLL ale na jakiejś trasie juz wkrótce maja byc prowadzone jazdy próbne. Niestety nie jest to oficjalna wersja ale bardzo prawdopodobna.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

o, udało ci się coś zobaczyć jeszcze?Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Poznań się nie przyznaje, ale kto wie Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

ale to po co by go do Łodzi przywozili a nie od razu do P-nia? Tam się nie da wózków wymienić czy jak? a z resztą nie będę się mądrzył Obrazek A co do RLLa to jakoś by wlazł chyba, gorzej z Rynkiem w Zgierzu.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Więc tak RLL odpada ze względu na zwrotnice, Zgierz z tego co mówią to na łukach się nie mieści szczególnie wyjazd z zajezdnii i wózkiem rysuje po płytach na przystanku w strone Łodzi na Helenówku. A w Poznaniu go nie zestawili bo nie maja toru 1000 mm.
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

Wagony GT-8 o numeracji 201-204 z Freiburga pojada do Grudziadza! Nie zaden Poznan.

Pozdrawiam,
Aleksej
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Hehe a dziś byłęm w MKT w zarządzie i ostro upierali się że nie zostanie w Łodzi, że nie wyjedzie na testy na miasto i że na pewno jedzie do Poznania tylko nie wiadomo kiedy. Nie dali zrobic tylko zdjęć bo nie miał kto ze mną wyjść na teren przypilnowac bo ochroniarz gdzies zaginoł Obrazek
Aleksej
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: wt 11:43, 19 lip 2005

Post autor: Aleksej »

Dobra, dobra, zalezy z kim rozmawiales Obrazek Decyzje jeszcze nie podjete, a ze moze o Poznan zachaczyc to sie nie dziwie, ale wedlug najnowszych wiesci idzie do Grudziadza. Zreszta nalezaloby zapytac sie bezposrednio posrednika a nie MKT.

Pozdrawiam,
Aleksej
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

No bardzo ciekawy sprzęt mam pytanko a jak by go puścić na trasę W-Z czy to jest możliwe ze strony technicznej.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Zapewne dało by rade. Skoro CR przejeżdża a jest delikatny jaki jest to GT8 spokojnie by poszedł. Łuki wszelkie myśle też by przeszedł tylko mam obawy co do Kaliskiego Obrazek
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

To byłoby całkiem miło aby zawitał on na trasę W-Z moim zdaniem wiele osób chciało przejechać się tym tramwajem.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Kto by nie chiał. Podejżewam że było by takie samo poruszenie jak przy wprowadzeniu CR do ruchu Obrazek Przecież wtedy drzwii się nawet nie mogły zakmknąc Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Pewnie że każdy by chciał Obrazek Ja cały czas mam nadzieję że uda mi się to uczynić...
ODPOWIEDZ