Do jakiego numeru

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Do jakiego numeru

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Cześć-witam.Mam pytanko, może ktos bedzie wiedział do jakiego numeru idzie numeracja n-rów bocznych chodzi mi o seriez numerami 3638,3639,3640,3641,3642 . Czy są w Łodzi następne 3644,3645 i t.dalej. Są to jak wiadomo wagony z Chocianowic i czy takie były lub sa odstawione a może stoją na Dąbrowskiego lub Telefonicznej. np numer 1644,
BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

Zadałeś pytanie w stylu "jaka jest historia całego taboru w Łodzi".


Polecam aneks do ksiązki wydanej na stulecie tramwajów miejskich.
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Jeśli forum jest ogólnie dostepne i można pisać to czego sie szuka a na pewno są tacy ludzie to dlatego napisałem o numerach bocznych wagonów. Miłosnicy komunikacjiobserwują, zapisuja i gromadza notatki i może ktos będzie wiedział.Strasznie mi sie podoba STRONA O KRAKOWSKICH TRAMWAJACH na której sa zdjecia wszystkich wagonów liniowych,technicznych oraz L-nauki jazdy. Gdybym miał dosatęp do tego pisma to bym nie pytał. A jesli chodzi o tabor z lat 70 i 80 tych tzn/popularne N-ki oraz przegubowce to mam do tej pory zapiski w jakiej zajezdni stacjonował jaki wagon.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Ta książka jest w Bibliotece Piłsudzkiego w dziale łódzkim, wiem bo czytałem tam zanim kupiłem na allegro (udało mi się upolowaćObrazek) Pamiętaj że chodzi ci o album wydany przez EMI PRESS a nie małą książeczkę ZORY i szukaj a się nie zawiedziesz. Miłe panie bibliotekarki wiec wyjście na pewno będzie przyjemne.

W BULe pewnie też jest.
BartStep
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: czw 19:36, 25 sie 2005
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: BartStep »

chodzi o tą książkę:

Obrazek

(http://www.kmst.mpk.lodz.pl/publikacje.htm)

A w zasadzie dostęp do niej. Na pewno znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz, a jeśli nie, to możesz brać się za pisanie następnego rozdziału. Jej egzemplarz znajdzie sie rownież w Izbie Tradycji.

Ponieważ najlepszy jest osobisty kontakt, to zapraszam na spotkanie klubowe.

Pozdrawiam
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Odp.

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Dzieki bardzo o to mi chodziło.
luki
Czasem wpada
Posty: 79
Rejestracja: sob 00:43, 01 kwie 2006
Lokalizacja: Łódź

Re: Do jakiego numeru

Post autor: luki »

Drogi Adamie, wagony 805Na z 1986 roku kończą się na wozach 3643 i 3644 i oczywiście stacjonują na Chocianowicach. Z przyjemnością poznam Twój wykaz enek i przegubowców z lat 70. i 80. z przyporządkowaniem do poszczególnych zajezdni. Miło mi poznać osobę, która interesowała się łódzkimi tramwajami, kiedy ja naziwijmy to "byłem dopiero w dalekosiężnych planach". Obrazek Mój e-mail: [url=mailto:stefan@toya.net.pl]stefan@toya.net.pl[/url] . Pozdrawiam.
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Odp

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Cześc luki. Dzis po południu napiszę do Ciebie i chetnie Ci dam rozpiske wagonów może po za kilkoma numerami, Pozdrawiam
ODPOWIEDZ