19 Volvo 7700 w najbliższym czasie

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

19 Volvo 7700 w najbliższym czasie

Post autor: SZAUTER »

Z informacji jakie uzyskałem dziś w najbliższym czasie do Łodzi ma przyjechać jeszcze 19 Volvo 7700 przegubowych zamówionych za czasów prezesa Rydeckiego (które nie dotarły wtedy z powodu wycofania się jednej ze stron czyli MPK). Autobusy te zostały wciśnięte siłą MPK poprzez złożenie przez Volvo propozycji "nie do odrzucenia" za niewywiązanie się z umowy przetargowej. Tak przynajmniej twierdzi pewne "źródło" którego nie będe oficjalnie zdradzał żeby nie miała ta osoba problemów ale powiem że jest dosyć wiarygodną osobą aczkolwiek info o tych wozach jest jak narazie na 99%. Więcej informacji powinienem mieć wkrótce.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Brzmi nieprawdopodobnie, chociaż nie mam nic przeciwko. Tyle że chyba wiem jakie źródło i nie bardzo mam zaufanie do niego. Bo wydaje mi się, że widziałem Cię dziś w pewnym charakterystycznym miejscu ok. 13.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Re: 19 Volvo 7700 w najbliższym czasie

Post autor: morton »

SZAUTER pisze:19 Volvo 7700 przegubowych

To pisz od razu, że 7700A ;)
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

ukalo pisze:Bo wydaje mi się, że widziałem Cię dziś w pewnym charakterystycznym miejscu ok. 13.

ROTFL - za określenie ;)
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Post ukalo jest wogole ciekawy (delikatnie mowiac) Obrazek Jesli nie chcecie ujawnic zrodla to o nim tu nie mowcie, bo takie zachowanie jest denerwujace.
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

ukalo pisze:Brzmi nieprawdopodobnie, chociaż nie mam nic przeciwko. Tyle że chyba wiem jakie źródło i nie bardzo mam zaufanie do niego. Bo wydaje mi się, że widziałem Cię dziś w pewnym charakterystycznym miejscu ok. 13.

Hehe akurat nie z tąd. Wcześniej jeszcze byłem na Tramwajowej. Tyle moge tylko powiedzieć :) A dalej nic nie mówie aby nie denerwować ludzi :twisted: Poczekam na dalszy rozwój sprawy i się okaże czy to prawda czy jednak tylko fałszywa plotke puścili.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

W najbliższym czasie to mniej/więcej kiedy? Na Limanke pójdą?
SZAUTER
Gaduła
Posty: 1643
Rejestracja: wt 01:00, 12 lip 2005

Post autor: SZAUTER »

Okres czasu mi jest nieznany ale ponoc w tym roku i jak to ze wszystkimi Volvo do tej pory mają trafić na Limanke o ile MPK nie weźmie opcji zerwania umowy co wiąże się z karami finansowymi. W jakiej wysokości to nie wiem. Ale jeżeli to wszystko to nie ściema i jest to prawdą chciałbym żeby te wozy przyjechały bo jak dla mnie te modele się bardzo podobają Obrazek
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Ale tej inormacji chyba nie podał żadna niby gazeta taka jak Fakt czy Express??
Darek85

Post autor: Darek85 »

Także nie miałbym nic przeciwko, zwłaszcza że po takiej dostawie zakład przy Limanowskiego pewnie pozbyłby się reszty swoich Ikarusów-nieautomatów.
polska
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: ndz 15:10, 01 paź 2006

Post autor: polska »

A w tym roku jakieś miały NG ? Bo miała je dostać seria 24XX i jakoś nie widze po żadnym z nich nowości .
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Nie. Miało pojsc siedem 24xx i reszta z rocznika 1992. Do konca roku jeszcze sporo czasu, wiec moze jeszcze pojda Obrazek

PS: Jesli szukasz nowosci to polecam 2494, ktory niedawno powrocil do mz Obrazek Chociaz wizualnie wyglada niezle Obrazek
pan xy
Bywalec
Posty: 160
Rejestracja: pn 09:11, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pan xy »

Ciwkawa wiadomość... Zobaczymy czy się sprawdzi... Oby Obrazek
polska
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: ndz 15:10, 01 paź 2006

Post autor: polska »

i po co piszesz , post nie wnoszący nic do dyskusji . Czytaj regulamin Obrazek
pan xy
Bywalec
Posty: 160
Rejestracja: pn 09:11, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pan xy »

polska pisze:i po co piszesz , post nie wnoszący nic do dyskusji . Czytaj regulamin :evil:

porownaj sobie moj i Twój!!! napisałem, ze fajnie by bylo...
na pewno polepszyloby to stano taboru autobusowego!!! Obrazek
Marcin
Gaduła
Posty: 1791
Rejestracja: pn 20:10, 11 lip 2005

Post autor: Marcin »

Czy aby Panowie się tutaj nie zapominają?

Obrazek To moderatorzy są od ewentualnego upominania użytkowników i w razie wątpliwości, dotyczących wypowiedzi innych użytkowników, proszę modatorom pisać PW.
A Ciebie xy informuję, że tego typu wypowiedzi nie będą dłużej tutaj tolerowane. Przypominam Ci jednocześnie, że na koncie masz już 2 ostrzeżenia.
Na ŁFK piszemy z sensem, a gdy nie mamy nic do powiedzenia to siedzimy cicho - uwaga na przyszłość. Obrazek
A teraz wracamy do tematu. Obrazek
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

No tak, ale za Rydeckiego zamawiali 7000A, więc jest możliwość odrzucenia umowy.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Na jakiej podstawie?
Darek

Post autor: Darek »

Trochę to mało prawdopodobne żeby Volvo czekało 5 lat prawie na dochodzenie swoich praw nie sądzicie?
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Sądzicie, ale skąd to 5? ostatnia dostawa była 3 lata temu, nie wiadomo też do kiedy obowiązywała umowa.
ODPOWIEDZ