Nowe raczki dla pasazerow

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
JAROMIR_9700
Stały bywalec
Posty: 447
Rejestracja: śr 11:59, 08 lis 2006
Lokalizacja: Zgierz

Nowe raczki dla pasazerow

Post autor: JAROMIR_9700 »

Mam pytanie co myslicie o nowych raczkach do trzymania dla pasazerow, ja jak je zobaczylem na zywo dzisiaj w B10LA to pierwsza mysl co za idiota je zamowil, wystarczy wyobrazic sobie tlok, czyjas glowa w jej zasiegu, ktos trzymajacy sie reka i ostre hamowanie, jak szybko je zalozyli tak szybko je beda zmuszeni zdjac moim zdaniem, tylko czemu najpierw nie pomyslano, czy to szukanie miejsca dla reklamy, tylko czy pieniadze starcza na splate odszkodowan jak jedna czy druga osoba poda do sadu MPK po urazach. Co o tym myslicie, moze ja przesadzam, ale dam glowe ze beda przypadki ciezkich urazow
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

Widziałem te rączki tylko z daleka jak stałem na przystanku niby nie mnie oceniac. Chodzi ci o ich wytrzymałość, że jest taka słaba??
JAROMIR_9700
Stały bywalec
Posty: 447
Rejestracja: śr 11:59, 08 lis 2006
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: JAROMIR_9700 »

Chodzi o to ze wykonane z plastiku, takie prostokaty, dosc bardzo zwisajace, majace jeszcze miejsce na reklame, jak dla mnie byly na wysokosci szyi, a co bedzie jak ktos bedzie nizszy i w razie jakiegos hamowania dostanie zaokraglonym koncem w glowe... niewiem moze przesadzam, ale lepiej bylo kupic gumowe, czekam na opinie innych osob
Bros
Sympatyk forum
Posty: 537
Rejestracja: wt 15:07, 18 lip 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Bros »

Ja do wysokich nie należę i według mojego wzrostu te uchwyty wiszą na takiej wysokości, że dotykają mojej głowy. Moim zdaniem nie są aż takie ciężkie żeby mogły zrobić komuś krzywdę. Wielokrotnie pukały mnie w głowę skórzane uchwyty i nie było dla mnie problemem przesunięcie ich dlatego wydaje mi się, że dla innych też nie będzie to wielki kłopot. Jeżeli chodzi o estetykę tych uchwytów to mnie bardziej przypadły do gustu skórzane. Plastik wygląda dosyć tandetnie.
JAROMIR_9700
Stały bywalec
Posty: 447
Rejestracja: śr 11:59, 08 lis 2006
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: JAROMIR_9700 »

Problem w tym ze one przykrecone na stale, mi chodzi o sytuacje gdy ktos bedzie jej trzymal, wtedy bedzie miala odpowiedni ped i energie, noi moze sie zle skonczyc jesli ktos dostanie w glowe taka raczka trzymana przez kogos usilnie podczas ostrego hamowania
ODPOWIEDZ