Stan taboru przewoźników darmobusowych

Jelcz, czy Volvo? To najlepsze miejsce dla tematów tego typu.
Michał
Sympatyk forum
Posty: 671
Rejestracja: pn 20:53, 11 lip 2005
Lokalizacja: Jednakaglomeracja Łódzka / Poznań

Stan taboru przewoźników darmobusowych

Post autor: Michał »

Przypomniało mi się jak kilka miesięcy temu jechałem w Łodzi 3-ma darmobusami. Pierwszy nie miał albo siedzeń albo pokryć na siedzenia. (O405) Drugi miał siedzenia lotnicze. Ale zapadnięte. To były jakieś leżaki chyba Obrazek (to była chyba jakaś Setra) a 3 (O405N) był całkiem przyzwoity. Obrazek A jakie są wasze opinie nt. łódzkich darmobusów?
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Darmobusy do Tesco na Widzewie sa w dosyc dobrym stanie(405N/Man NL202). Carrefour tez ma calkiem dobre autobusy(405). Dawno nie bylem w Geancie ale ostatnim razem jechalem do niego Mercedesem 405N exMPKŁódź 1455 Obrazek
liszek
Sympatyk forum
Posty: 510
Rejestracja: wt 07:19, 12 lip 2005
Lokalizacja: Wiśniowa Góra-Łódź-Sieradz
Kontakt:

Post autor: liszek »

No ja muszę powiedzieć, że autobusy hipermarketów są w dosyć dobrym stanie. Pamiętam jeszcze kilka lat temu to były same trupy. Co do Geana to mają też dobry tabor. Nie tak dawno zakupili Mercedesy 0 405 w środku wymieniona tapicerka na siedzeniach.
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

A tak wogole to te linie (wiekszosc) obsluguje firma Kris-tour. Jest ona dosyc powazna, obsluguje linie Central-OBI oraz posiada tabor w dobrym stanie technicznym. Posiadaja tez Mercedesa O345 Connecto, na poczatku jezdzil do Geana na Pilsudskiego a ostatnim razem widzialem go na linii Central-OBI
dziki
Sympatyk forum
Posty: 601
Rejestracja: czw 12:54, 21 lip 2005
Lokalizacja:

Post autor: dziki »

morton pisze:A tak wogole to te linie (wiekszosc) obsluguje firma Kris-tour. Jest ona dosyc powazna, obsluguje linie Central-OBI oraz posiada tabor w dobrym stanie technicznym. Posiadaja tez Mercedesa O345 Connecto, na poczatku jezdzil do Geana na Pilsudskiego a ostatnim razem widzialem go na linii Central-OBI


Linia Central-OBI jest zawieszona lub zlikwidowana. Ostatnio dość poważnym graczem na rynku darmobusów stał się dealer VW Bursiak. Ostatnio EDMAR skasował parę swoich O305 i jednego O305G
morton
Megagaduła
Posty: 2988
Rejestracja: wt 07:16, 12 lip 2005
Lokalizacja: Łódź - Dąbrowa

Post autor: morton »

Własnie wrocilem z Tesco Obrazek Jechalem dwoma Mercedesami O405N (malowanie Tesco) Ex.6724 oraz ELW81FH (kolor biały). Ten drugi widac ze jezdzil w Wawie (wiele podpisow kibicow Legii oraz stara naklejka rejestracyjna z Wawy). Nie sa one w idealnym stanie ale znacznie lepiej prezentuja sie od 405-ek z MPK Łódź.
szymon5444
Gaduła
Posty: 1246
Rejestracja: wt 07:20, 12 lip 2005
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: szymon5444 »

Stan wozów z hipermarketów, znacznie się poprawił w porównaniu z początku ery darmobusów.
Jestem dumny z tego, że mogłem być motorniczym Zajezdni Dąbrowskiego.
ODPOWIEDZ