Bilety na liniach nie MPK-owskich

Forum dyskusyjne o biletach komunikacji zbiorowej.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Bilety na liniach nie MPK-owskich

Post autor: Kuba »

Pytanie już chciałem zadać ładnych kilka tygodni temu, ale zawsze jakoś zapominałem. Otóż chodzi mi o kwestie biletów na liniach obsługiwanych nie przez MPK. Chodzi mi np. o linie '43', '46', '58' czy '97'. Obowiązują takie same wzory i ceny biletów jak u MPK czy może jakieś specjalne? No i jak jest np. z migawką na wszystkie linie. Też obowiązuje na tych liniach?
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Simon
Gaduła
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 21:08, 09 gru 2007
Lokalizacja: Łódź Górna

Post autor: Simon »

Jeżeli chodzi o linie 46 to jest tak: od Chocianowic do Helenówka obowiązują bilety naszego MPK, jednak gdy przekroczymy strefe taryfową czyli pojedziemy za Helenówek to obowiązują bilety zgierskie. Wspomnę, że na liniach tramwajowych na terenie Zgierza i na trasie Zgierz-Ozorków bilet zachowuje ważność wyłącznie w jednej strefie taryfowej Obrazek Czyli krótko mówiąc, bilety zgierskie obowiązują na odcinku Helenówek-Ozorków(Cegielniana).
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Simon, łącznie zmieniany 1 raz.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Skoro ZDiT zleca, to są bilety ZDiTu Obrazek 43, 46 na odcinku miejskim bilety ZDiT, poza Łodzią MUK Zgierz (46) lub TP (43), na 58 ZDiT, na 97 w Łodzi ZDiT, a dalej nie wiem.
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

na całym 97.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

'11' bilet "łódzki" od Chocianowic do Helenówka, za Choćkami komercyjny MPK, za Helenówkiem "zgierski" jednorazowy
'43' bilet "łódzki" do Brusa, dalej 15 lub 40-minutowy "konstantynowski"
'46' bilet "łódzki" do Helenówka, dalej pierwsza jednorazówka "zgierska" do Proboszczewic II, dalej druga jednorazówka
'6' poza Łodzią bilet "zgierski"
'51' tak samo
'54' 100% trasy na "łódzkim"
'58', '60(B)', '70', '78', '88', '91', '97' oraz '50' i '93' jak wyżej
z migawkami analogicznie
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Dzięki za informacje. Najbardziej interesowały mnie linie "43" i "58", bo przy obecnych remontach, zmianach tras i mrozie - czasem jak coś długo nie przyjeżdża to warto by jechać czymkolwiek - byleby do przodu Obrazek
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
ODPOWIEDZ