Bilet miesięczny trasowany

Forum dyskusyjne o biletach komunikacji zbiorowej.
simmon
Niemowa
Posty: 1
Rejestracja: pt 16:11, 18 cze 2010
Lokalizacja: Zgierz

Bilet miesięczny trasowany

Post autor: simmon »

Witam, mieszkam w Zgierzu i chciałbym jeździć do pewnej dzielnicy Łodzi jedną linią autobusową a dokładnie 6, czy jeżeli kupie bilet miesięczny trasowany to będzie on obejmował Zgierz i Łódź, czy tylko jedno z tych miast?
6 zarówno jedzie przez Zgierz jak i Łódź.
Gdzie mogę kupić taki bilet?
Dziękuje
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Zgierz znajduje się w innej strefie taryfowej niż Łódź (Zgierz - MUK, Łódź - ZDiT). Tak więc musisz kupić 2 bilety - zgierski (48 zł normalny/24 zł ulgowy) i łódzki (imienny: 56 zł normalny/28 zł ulgowy).
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
piottrek1987
Niemowa
Posty: 8
Rejestracja: śr 17:27, 21 gru 2011

Post autor: piottrek1987 »

witam mam pytanie.posiadam migawke na linie 3 i 69 od przystanku Lermontowa do Kusocińskiego.jak moge jezdzic na tej migawce czy 3 do polnocnej i 69 na retkinie czy do ich wspolenj trasy?
domino
Gaduła
Posty: 1146
Rejestracja: wt 21:35, 30 sie 2011

Post autor: domino »

piottrek1987 pisze:witam mam pytanie.posiadam migawke na linie 3 i 69 od przystanku Lermontowa do Kusocińskiego.jak moge jezdzic na tej migawce czy 3 do polnocnej i 69 na retkinie czy do ich wspolenj trasy?
Możesz poruszać się na całej długości trasy linii 3 i 69 oraz wszystkim innym co jedzie po trasie obu linii.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Wszystkim innym ale tylko na odcinkach pokrywających się z tymi liniami.

Od ostatniej zmiany taryfy nie ma migawek trasowanych od przystanku do przystanku. Są migawki liniowe. Na dwie linie, które się przecinają lub mają wspólny odcinek. Ewentualnie trzy jeśli jedna z nich jest linią podmiejską. Choć co do tego ostatniego, nie spotkałem się z oficjalnym potwierdzeniem.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Kpc21, łącznie zmieniany 1 raz.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
px33
Weteran
Posty: 5841
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Post autor: px33 »

I przede wszystkim - migawka trzymiesięczna na całą sieć kosztuje tyle samo co 3 miesięczne trasowane a nie sprawia takich problemów. Jeśli nie planujesz wyjechać z Łodzi, rozważ zakup dłuższego biletu
ODPOWIEDZ