punkty, gdzie można płacić kartą za migawkę

Forum dyskusyjne o biletach komunikacji zbiorowej.
anubis
Bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt 14:38, 13 kwie 2010

punkty, gdzie można płacić kartą za migawkę

Post autor: anubis »

Mam nietypowe pytanie. Czy orientujecie się może, czy są w Łodzi punkty, gdzie można dokonać płatności za bilet miesięczny kartą? Nie wynika to z mojego snobizmu, ale z faktu, że muszę wyrobić pewną sumę na tej karcie, aby za nią nie płacić bankowi Obrazek. Wiem, że nie jest to możliwe ani przy Składowej ani na krańcówce na Janowie. Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny.
jan_defecto
Megagaduła
Posty: 2283
Rejestracja: wt 13:22, 16 cze 2009
Lokalizacja: Łódź-Retkinia

Post autor: jan_defecto »

Narutowicza 77 (przy Wierzbowej).
tomass94
Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: wt 13:21, 22 lut 2011

Post autor: tomass94 »

Jest to prawdopodobnie jedyny punkt z taką opcją.
px33
Weteran
Posty: 5841
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Post autor: px33 »

Gdyby były automaty, byłoby prościej i szybciej (tylko byłby niewielki problem z migawkami imiennymi, przypuszczam, że trzeba by było ręcznie wpisywać nr legitymacji)
berger.m
Stały bywalec
Posty: 463
Rejestracja: śr 22:29, 09 kwie 2008
Lokalizacja: Łódź

Post autor: berger.m »

Chyba będzie można doładowywać Migawkę w automatach w autobusach. Tylko co, jeśli ktoś ma limit bezstykowych transakcji 50 zł na operację?
Adamix
Gaduła
Posty: 1829
Rejestracja: sob 17:58, 10 sty 2009
Lokalizacja: Łódź-Chojny

Post autor: Adamix »

Generalnie pay-passy mają ograniczenie do 50 zł., więc to nie jest kwestia podniesienia sobie limitu w banku.
W tej sytuacji będzie trzeba pewnie doładowywać przez internet, ewentualnie aktywować w automacie (w którejś gazecie pisali o konieczności "aktywacji").
anubis
Bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt 14:38, 13 kwie 2010

Post autor: anubis »

Dziękuję za sugestię, rzeczywiście przy Narutowicza 77 można dokonywać płatności "zwykłą" kartą debetowa/kredytową, jak również kartą zbliżeniową. Co zostało już powiedziane, w przypadku tej drugiej opcji możliwy zakup tylko do 50 zł.
ODPOWIEDZ