fajny rozkład

Na każdy temat.
klocu
Stały bywalec
Posty: 371
Rejestracja: czw 18:10, 07 cze 2007
Lokalizacja: Brzeziny
Kontakt:

fajny rozkład

Post autor: klocu »

przechadzając się po dworcu połnocnym dostrzegłem że przeniesiono przystanek lini 85 odrobinę dalej tam gdzie było 64 i na odwrót. niby nic nowego. ale coś mnie tkneło przeczytaj rozkład. obok tablicy rozkładowej 64 pojawiła się jakaś kartka wydrukowana na jakimś laserze na szybko. przy czym posiada tylko jedną kolumnę. coś nie tak. i oto nagłowek rozkładu "W dniau 8.06.2007. rozumiem że polska mowa nie jest trudna ale... tym bardziej że 8 był tydzien temu?? ciekawe.

Obrazek
przepraszam za paskudną jakość ale cóż aparat w telefonie nie jest tym co aparat sam w sobie.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

To samo wisi przy CZMP na słupku przystankowym linii 75.
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Napisze o tym w tym temacie, bo w sumie nie wiem gdzie...

Czy wie ktoś dlaczego trasa na rozkładach linii 85 85A jest wydrukowana na czerwonym tle? O ile wiem trasa w żadnym stopniu nie jest zmieniona. Rozkład obowiązuje od 08.09.2008, ale dopiero niedawno to zauważyłem. Co ciekawe na Olechowie na odcinku Janów-Dell rozkłady są normalne, więc co... samo 85A ma zmienioną trasę, a 85 już nie? Obrazek Chyba niezły bałagan mają w MPK. Obrazek
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
Kuba
Administrator
Posty: 3671
Rejestracja: pn 20:49, 24 lip 2006
Lokalizacja: Łódź Widzew
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Znowu napiszę w tym temacie, bo nie wiem gdzie Obrazek Nie ma chyba jakiegoś konkretnego tematu gdzie można jakieś uwagi dot. rozkładów zgłaszać.

Otóż zauważyłem jakiś czas temu na rozkładzie linii 82, że przystanek Niciarniana 49/54 (dawna "Wifama") w rozkładzie jest oznaczony jako Elektronowa, a przystanek linii N1 Rokicińska/Hetmańska jako Augustów. Obrazek
Obrazek
---
"Mleko ma najszybszy transport"
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Słupki z czasem przejazdu mają się nijak do oznaczeń na rozkładzie. Przykładowo, linią 99A w niedziele jedziemy według czasu przejazdu z dnia roboczego, tylko kursy na Nowy Józefów są dobrze oznaczone. Pamiętam, że takich przypadków jest więcej.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez SEC, łącznie zmieniany 1 raz.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

W niedzile na rozkładzie 75 z Rokicińskiej jest napisane, że do Kraszewskiego dojedziemy w 22 minuty, np. 18:02 i przy Kraszewskiego wg. czasu przejazdu powinniśmy być 18:24, ale juz na rozkładzie powieszonym przy Kraszewskiego to '75' powinno być o 18:25, taka mała nieścisłość Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Przy Bankowej się wyrównuje.

75 również miało błędy jeśli chodzi o oznaczenie czasu przejazdu według słupków. Aktualnie obowiązuje rozkład na czas objazdu i jest on oznaczony poprawnie, ale może powróci ten stary.
ODPOWIEDZ