Reakcja

Na każdy temat.
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ja wcale nie twierdzę, że zawsze uda się załagodzić. Ale jeśli na pierwszy - nawet niemiły gest - odpowiemy równie niegrzecznie, to od razu grzebiemy szansę na przekonanie prowadzącego, że MKMi to jednak nic złego.
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

zgadza się Obrazek jak fociłem 3488 na 78A na Rojnej to kierowca gadał ze mną całą droge do zajezdni na Limance...
ikarusojelcz
Sympatyk forum
Posty: 737
Rejestracja: wt 14:42, 26 wrz 2006
Lokalizacja: Rekinia City

Post autor: ikarusojelcz »

SEC pisze:
MNK pisze:Ja kiedyś na Chojnach fociłem 2624. Kierowca bardzo miły i zaprosił mnie do kabiny na zdjęcie :) Tak też można ;)
Wiem o ktorego chodzi. Kiedy Vero było nowością też był bardzo miły, a teraz nie zawsze wszystko się podoba.

Są tacy kierowcy ,co nie pozwolą zrobienia nawet autobusu testowego. :cry:
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

właśnie taki jeden mnie pogonił gdy fociłem testowca...
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Coś mi się wierzyć nie chce, że Ci się takie rzeczy cały czas przez przypadek zdarzają. Może prowokujesz tych ludzi?
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Kubusiu... Ja nie prowokuje... Najpierw sobie robie zdjęcie, to doskakuje mi czy mam pozwolenie na fotki... Ja mówię że na focenie na ulicy nie trzeba mieć pozwolenia... A on mi tak: To zaraz wezwę policję albo Nadzór Ruchu i zabiorą aparat... Miałem taki przypadek jakiś miesiąc temu: Fociłem sobie testowca przystanek przed zajezdnią Nowe Sady.Akurat szedłem na zajezdnię to miałem ze sobą aparat.Kierowca tak zareagował na moje zdjęcia że do mnie wysiadł i mi coś paplocze o pozwoleniu na fotki... Po prostu odszedłem... Wóz testowy zjechał do zajezdni bo miał awarię.Gdy wlazłem na Nowe Sady i mnie zobaczył nieźle sie zdziwił... Chyba pomyślał że przyszedłem w jego sprawie Obrazek
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

A mnie się wydaję, że ździwił się, że dostałeś zgodę na wejście... Raczej nie modlił się o to, żeby po tym strasznym incydencie przypadkiem nie wyleciał z pracy.

Mnie nie raz kierowca pytał o zgodę na robienie zdjęć. Wystarczy powiedzieć, że robisz autobus, a nie kierującego. Później nawet kierowca uśmiecha się do zdjęcia i można z nim miło wymienić informacje. Nie strasz nadzorem i innymi służbami.

Jeśli kierowca zaczyna straszyć nadzorem to powiedz, żeby zadzwonił i sobie odejdź, nawet jakby przyjechali to Ci nic nie zrobią.

Raz miałem przypadek na dworcu Kaliskim, że kierowca wyszedł z autobusu i zaczął mnie wyzywać, wtedy żadne słowa nie pomagały. O MPK też się kilka rzeczy dowiedziałem.

Żadnych skarg nigdy nie składałem. Wystarczy to olać, a już tym bardziej nie należy opisywać na forum "wstrząsających" opowieści.
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

OK.Dzięki za radę.Teraz będe mówił że robie zdjęcie autobusu (bo przecież nie kierowcy)...
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Czasami i to nie pomaga - jak w przypadku buraka z 2093 Obrazek
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Wiadomo, są przypadki na które nic nie pomoże.
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

o właśnie... Przypomniałeś mi Kubusiu... Ostatnio fociłem tego 3093 ex 2093 to kierowca zrobił taką minę że myślałem że już do mnie wyskoczy...
ukalo
Fan forum
Posty: 4040
Rejestracja: pt 12:36, 25 lis 2005

Post autor: ukalo »

Ojej, i nie wyskoczył? O jaka szkoda... Nie będzie kolejnego odcinka dreszczowca "Sawik kontra kierowcy" Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

@Sawik: zauważ, że tylko Ty zwracasz się do mnie per "Kubusiu". Zastanów się nad tym.
Bluebell
Czasem wpada
Posty: 52
Rejestracja: pt 19:21, 28 gru 2007
Lokalizacja: Antoniew/ Warszawa

Post autor: Bluebell »

@o3r: haha, a wcale że nie Obrazek , tylko, że ja czuję się uprawniona Obrazek
rkplodz
Fan forum
Posty: 3520
Rejestracja: pn 20:59, 11 lip 2005
Lokalizacja: z miasta Łodzi się wywodzi
Kontakt:

Post autor: rkplodz »

Może Sawik też Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

@Bluebell: Myślę o forum. W realu więcej osób tak od mnie mówi Obrazek
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

"Kubusiu" może nie, ale "Kubuś" jak najbardziej, z tym, ale chyba nic w tym złego? (przynajmniej nie było pretensji) Obrazek
Natomiast na forum, gdzie są przyjęte nicki raczej powinno się z nich korzystać. Nikt do Sawika nie pisze per Piotruś Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ależ ja się nie gniewam Obrazek Ale nie wszyscy są ze mną w aż tak zażyłych stosunkach Obrazek
Motorniczy
Czasem wpada
Posty: 59
Rejestracja: pn 14:09, 18 gru 2006
Lokalizacja: Łódź, Żubardź

Post autor: Motorniczy »

Będąc niedawno na pętli Wydawniczej, w godzinach wieczornych, zauważyłem pusty samochód NR przy dyspozytornii. Spokojnie wyjąłem statyw i oddałem się mojemu ulubionemu hobby - fotografowaniu.
Nagle zza wiaty wyskoczył Pan w wieku mniej więcej lat sześćdziesięciu w odblaskowej kamizelce z napisem NADZÓR RUCHU.
Spróbuję zacytować treść tej pasjonującej rozmowy:

-Co pan tu robi?
-Stoję i fotografuję. A nie widać?
-A ma pan pozwolenie?
-Oczywiście. Mamusia dała mi czas do 22 (ironia)
-Proszę nie robić sobie żartów. (złość) Jest pozwolenie na fotografowanie w tym miejscu od prezesa MPK czy nie ma?
-Hmmm, a od kiedy muszę mieć pozwolenie? Czyżby zmieniły się przepisy?
-Zawsze musi mieć pan pozwolenie.
-Czyżby?
-Tak. To jest teren prywatny.
-Ale jakoś ludzie tu chodzą...
-Teren prywatny MPK! Sam pan widzi że stoi znak zakazu wjazdu pojazdów oprócz MPK!!
-Przepraszam Pana, ale jestem z Klubu KMST, mogę się Panu wylegitymować.
-Co mnie to obchodzi! Jest przepis, to trzeba go przestrzegać.
-A gdzie jest tak napisane? Panie, ja wiem co mi wolno a co nie, a jak się panu nie podoba to dzwoń pan na policję.
-A żebyś wiedział że zaraz zadzwonię (wyciągnął telefon)
-W takim razie, życzę powodzenia.

Odszedł, wsiadł do auta, i gdzieś zadzwonił. Jakoś policja nie przyjechała na pętlę i mnie nie zgarnęła.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 1996
Rejestracja: sob 15:31, 10 lis 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Karol »

Trafiłeś na jakiegoś niereformowalnego dziada Obrazek współczuję Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ