Sen

Na każdy temat.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 1996
Rejestracja: sob 15:31, 10 lis 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Karol »

Mnie ostatnio przyśniło mi się to, że jechałem protezą po kapitalnym remoncie i wóz miał automatyczną skrzynię biegów i był ładny w środku, tyle pamiętam. Obrazek
Obrazek
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Mi się dziś śnił... o3r... Mianowicie był motorniczym i prowadził tramwaj linii P.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Ojej, czyżbyś się zakochał we mnie? Obrazek
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Odp

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

He he he kto wie co sie tam pod czaszką Sawika gotuje ????
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Adam Alex(ex1022), łącznie zmieniany 1 raz.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Oby tylko pod czaszką Obrazek
Motorniczy
Czasem wpada
Posty: 59
Rejestracja: pn 14:09, 18 gru 2006
Lokalizacja: Łódź, Żubardź

Kosmiczny sen

Post autor: Motorniczy »

Ech. Miałem sen, po hucznym obchodzeniem imienin Chestera, położyłem się dość wcześnie spać. Sen był wyje, no wyrąbany w kosmos. Znalazłem się na ulicy piotrkowskiej. W ręku trzymałem niby kompakt, Canon A550, ale po naciśnięciu włącznika przekształcił się w lustrzankę cyfrową, z obiektywem długim na około metr. Szedłem z ukalo(?), który miał siwe włosy, i opowiadał: "Za moich czasów to takie 803N były...". Znalazłem się na czerwonej i zacząłem próbować robić zdjęcia. Na Czerwonej jeździł tramwaj i miał przystanek. Pamiętam że jak zoomowałem że zobaczyłem markę zegarka motorniczego. Aparat miał 221Mpix. Tramwaj ruszył, ale tak szybko że nawet tego nie zauważyłem.
Nagle znalazłem się w domu przed komputerem, który że tak dziwnie powiem był wszczepiony do mojego mózgu. Wrzuciłem zdjęcia do kategorii "Konstal 869Na Supernova". Pierwszy komentarz dał Sawik... Matko święta... Redaktor - powiedział że ISO nie powinno przekraczać 40000... Potem zapostował Pabianek - Administrator. Spojrzałem na datę dodania... 20 czerwca 2029r. Miałem brodę. Żona wołała mnie na obiad... Obudziłem się cały zlany potem Obrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Koszmar miałeś Obrazek

Jakiej marki był ten zegarek? Obrazek
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Fajny sen Obrazek
Chester
Bywalec
Posty: 197
Rejestracja: śr 09:10, 10 paź 2007
Lokalizacja: Łódź Widzew Wschód

Post autor: Chester »

Dzisiaj miałem dziwny sen:
Śniło mi się, że za oknem na ul. Rokicińskiej jechał CityRunner z doczepką w postaci Elina o nr. Taborowym 1918 bądź 1916, mało tego skład jechał na patyku Elina...
Potem śniło mi się ,ze po drugiej stronie bloku jest torowisko i jeździ Skład 803N + 805N-Elin.... znowu patyk od Elina dotykał sieci, a 803N nie. Może to zapowiedź jakiejś reformy?
Chester
Bywalec
Posty: 197
Rejestracja: śr 09:10, 10 paź 2007
Lokalizacja: Łódź Widzew Wschód

Post autor: Chester »

Albo taki sen:
Jestem na pętli na Augustowie i obserwuje taką scenkę:
motorniczy wysiada z bulwy, wyjmuje pilota i steruje nim wycofywanie się tej oto bulwy po zwrotce na drugi tor, ale nie wolno tylko szybko skład zasuwa, a tam na drugim torze stoi inny skład i ta oto bulwa wali w nią na maksymalnej prędkości. Masakra.
Może to wizja przyszłości, albo moja bujna wyobraźnia Obrazek
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Odp

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Mi się często sni moja była kobieta . I to z 2 razy w tygodniu , ostatnio się obudziłem cały spocony.
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Śniła mi się dzisiaj strona z Gazety Wyborczej, na której był zapis dyskusji Dzikiego z prezydentem Kropiwnickim (na pewno nt. komunikacji miejskiej, ale szczegółów nie znam), a pod spodem, w ramce opis dwóch inwestycji - Łódzkiego Tramwaju Bełchatowskiego (zdaje się, że chodziło o linię z Łodzi do Bełchatowa) oraz Warszawskiego Tramwaju Szynowego (czyli linii kolejowej Łódź - Warszawa).
Ponieważ tej samej nocy śniły mi się inne bzdury, nie związane z KM, postanowiłem się obudzić żeby nie nadwyrężać umysłu.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Mi sie kolejny raz z rzędu śniła PR110M MZK#351 wskrzeszona do ruchu.
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
WMC
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: śr 20:32, 05 gru 2007
Lokalizacja: z niedaleka

Post autor: WMC »

Śniło mi się dzisiaj, że MPK zdecydowało się na drukowanie biletów jednorazowych trasowanych. Były to małe papierowe kwadraciki z czarnym numerem linii (w moim śnie 90). Wyglądały zupełnie jak kilkanaście razy pomniejszone tablice.
Kiedy wyszedłem ze szkoły udałem się do kiosku po taki właśnie bilet. Potem zwiał mi Jelcz M11 bodajże 2894 na linii 53. Wsiadłem więc w 2254 na 91A którym dojechałem do Centralu. Na przystanku zobaczyłem kilka papierowych modeli peerek może w skali 1:50. Miałem wsiąść w dwójkę, ale jakoś mi nie wyszło. Potem sen nie był już komunikacyjny, więc nie piszę.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez WMC, łącznie zmieniany 1 raz.
MKMLODZ
Sympatyk forum
Posty: 842
Rejestracja: wt 13:27, 01 lip 2008
Lokalizacja: Żubardź / Limanka :)

Post autor: MKMLODZ »

Może nie sen, ale trudno. Jak wyjeżdżam na wakacje do Ciechocinka, to ciągle przez okno słyszę tramwaj, nawet lecę go fotografować, a to albo nic nie jedzie, albo jedzie PKS lub kilka razy dziennie pociąg.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

3093 na 70A/4. Po przebudzeniu byłem jeszcze tak podjarany, że chciałem SMSy rozsyłać Obrazek.
Awatar użytkownika
SzK
Sympatyk forum
Posty: 791
Rejestracja: pt 11:30, 07 lip 2006
Lokalizacja: Pabianice / Otwock

Post autor: SzK »

A mi dziś śniło się, iż jechałem gdzieś na Ukrainie autobusem pospiesznym linii 62, której trasa prowadziła wzdłuż jakiejś linii kolejowej, a potem jakąś inną asfaltową drogą, która nagle się skończyła, więc przystanek końcowy mieścił się na trawiastym polu, a kierowca poszedł na papierosa. Sam autobus przypominał coś w rodzaju ogórka.

---
To pewnie wszystko przez to, że gdy wracałem wczoraj z Łodzi, to ktoś opowiadał, że jechał jakąś drogą krajową na Ukrainie i musiał zawracać, gdyż napotkał zawalony wiadukt.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Dzisiaj śniło mi się, że jechałm pociągiem do Warszawy... i tu się zaczyna... wagony bardzo długie same "dwójki" układ siedzen b. dziwny, nie do opisania Obrazek. I ja tak sobie siedze w tym pociągu i jade i nagle widze busika z PKS Radomsku ktorą naglę stanął w ogniu, żeby było śmieszniej to strażacy jechali w tym pojeździe Obrazek. Ogień ugasili w pół minuty, a był naprawdę duży- kierowca ranny Obrazek. A tak wogóle to w tym śnie to jechałem na jakiś pokazy sztuczek (?). Potem gdy wracałem przeżyłem kolejny szok.... wracałem EN57, i nagle gdzieś wysiadłem w jakiejś dziurze i szedłem piechotą kolejne stacje, i doszedłem do jakiegoś węzła kolejowego ( nie były to Koluszki), gdzie stał własnie ten pociąg z którego wysiadłem Obrazek, no więc wsaidam do niego i jade... i wjeżdżam na peron I dworca Kaliskiego ( po drodze mijam również jakieś en57 do Warszawy- jeszcze takie dawne pomarańczowe malowanie). Wracam do domu 52, i przy Karpackiej kolejny szok.. na rezerwie stoi długie Conecto LF z numerem bocznym 2711. Poem byłem przekonany że mija mnie długie(citaro G) 52/4, ale jednak był to 2709 ( pewnie dlatego to 2709 tak zapamiętałem bo wczoraj nim wracałem do domu na 93 Obrazek ). Nie wiem czemu ale znowu wysiadłem... i ide do domu piechotą ( z Broniewskego do czmp Obrazek), i przy Kurczakach mija 85/6- 2686 Obrazek.

Gdy się obudziłem nie wiedziałem czy to naprawde sen, czy naprawde to prawda Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez MNK, łącznie zmieniany 2 razy.
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

BV02 na linii 54.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

2653 61/1.
ODPOWIEDZ