Sen

Na każdy temat.
px33
Weteran
Posty: 5841
Rejestracja: śr 19:20, 07 mar 2007

Post autor: px33 »

A system sterowania ruchem nóg sprawił, że na dotarcie trzeba było poświęcić o kwadrans więcej niż starym autobusem Obrazek
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

"Elektroniczne Nogi" - to winno chyba pojawić się w jakimś dziale ROTFL ROKU! Obrazek
Skąd takie rzeczy rysują się w głowach, no skąd?! Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Dziś śniło mi się że na pętli tramwajowej Kurczaki dobudowano trzeci tor dla tramajowej rezerwy. Ba, śnił się nawet i tramwaj 2628+2629 niezbulwiony, ale "zaparkowany" tyłem do wyjazdu Obrazek
WMC
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: śr 20:32, 05 gru 2007
Lokalizacja: z niedaleka

Post autor: WMC »

Dzisiaj śnił mi się nowy, czarno-biały użuwaniec 2861 na 52.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Dzsiejszy sen chyba przebija wszystkie moje dotychczasowe. Otóz śniło mi się...
Chciałem wejść na GtLodz a w przegladarce wpisałem: www.dziki.pl/ukalo Obrazek Nacisnąłem enter i ukazała mi się storna główna naszej galerii.

Tylko skąd wziął się w adresie dziki Obrazek, ukalo to może dlatego że z nim w ciągu dnia gadałem na GG, ale, że dziki Obrazek
KMST197
Gaduła
Posty: 1010
Rejestracja: sob 07:53, 03 lis 2007

Post autor: KMST197 »

Obrazek Mi też sie dziś coś sniło z dzikim Obrazek

Byłem w Koluszkach, foce sobie a nagle zjawia się Dziki. Zaczeliśmy focić i gadać. Później podjechał jakiś gościu i zaczął odkręcać koło od Ikara Obrazek Dziki coś tam do niego zaczął nawijać - w końcu ten gość se poszedł. Potem gdy Dziki wszedł do środka jednego z Ikarów nagle zapaliły się w środku światła Obrazek Gdy podszedł do kabiny zobaczyć co sie dzieje - Ikar ruszył... Obrazek
M.C.
Gaduła
Posty: 1958
Rejestracja: sob 16:08, 01 gru 2007

Post autor: M.C. »

Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Haha! Obrazek Dobre, dobre. Kiedyś mój kot podobnie się rozbił o zamknięte drzwi.

A mi się śnił dziś MZK#601 na linii do Tuszyna. Kierowca gnał jak szalony, z tył trzech pijaczków, których próbował przegonić a na przystanku końcowym ciekawostka - specjalna zapadka, która "wrzucała" w 7-mio metrowy dół wszystkich gapowiczów. Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
MKMLODZ
Sympatyk forum
Posty: 842
Rejestracja: wt 13:27, 01 lip 2008
Lokalizacja: Żubardź / Limanka :)

Post autor: MKMLODZ »

A mnie się śniło, że wszystkie Ikarusy znowu wyjechały. Pojechałem jednym z automatów na krańcówkę Kusocińskiego, tam na 76 czeka na mnie jakiś Ikarus 29xx i robię kilka kursów jako kierowca na tejże linii.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

A mnie ostatni się śniła moja koleżanka (Zuzia- motorniczy wie o kogo chodzi xD) za kieorwnicą Ikarusa ObrazekObrazekObrazek
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Mi się dziś śnił fabrycznie nowy 803N. Coś pięknego!
Motorniczy
Czasem wpada
Posty: 59
Rejestracja: pn 14:09, 18 gru 2006
Lokalizacja: Łódź, Żubardź

Post autor: Motorniczy »

Zuzia to by nie mogła kierownicą kręcić nawet - zresztą spowodowałaby wypadek bo by Ciągle w lusterko celem poprawienia makijażu patrzyła :>
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Obrazek

Wczoraj śniło mi się, że grałem na korytarzu szkolnym z kolegami w rugby, tylko że butem zamiast piłką Obrazek
Skąd się biorą tak głupie sny ;> ?
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

tylko gorzej zrobić " młyn " na korytarzu szkolnym
Adam Alex(ex1022)
Sympatyk forum
Posty: 814
Rejestracja: pn 21:18, 15 maja 2006
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Odp

Post autor: Adam Alex(ex1022) »

Kurde ale miałem sen nad ranem. Weksel w Aleksie i 3 wagonowy skład z 5N 122 + 5ND 622 + 5ND 756, manewrował .Ja poszedłem gdzieś na chwilę a potem stałem na Żabieńcu i czekałem na tramwaj to przyjechał najpierw 23 , później 21 , znowu 23 i na końcu 44 - 2 wagonowy.I się obudziłem cały spocony
Kazik
Megagaduła
Posty: 2926
Rejestracja: pt 12:09, 09 cze 2006
Lokalizacja: miasto Łódź

Post autor: Kazik »

Senna wizja remontu wodociągu na Kilińskiego: w miejscu torów, gdzie przebiega rura jest wykop akurat na szerokość i wysokość koparki. Tramwaj tymczasem zasuwa po tymczasowych torach po jednej i drugiej stronie wykupu. Sen niestety nie uwzględniał takich szczegółów jak oszalowanie wykopu albo miejsce dla wywrotki.
Cvany
Czasem wpada
Posty: 74
Rejestracja: ndz 19:04, 14 gru 2008
Lokalizacja: Łódź Górna
Kontakt:

Post autor: Cvany »

Mi się kilka tygodni temu przyśnił dość dziwaczny sen, czekałem na 6, na przystanku Rzgowska/Cmentarz i od razu zaskoczył mnie powiększony przystanek. Po kilku minutach nadjechał skład dwóch Pes 122N(połączone podobnie jak Edki) , o dziwo zmieściły się 2 wagony na przystanku czym byłem bardzo zaskoczony. Wszystkie mijające nas składy wyglądały tak samo jak ten w którym jechałem, niestety po drodze żadnego autobusu nie spotkałem. Po jakiejś godzince jazdy dojechałem 6 na jej krańcówkę którą była Chochoła !, jeszcze tam spotkałem linię 18. Niestety się zbudziłem i nie za bardzo pamiętałem co się potem działo.
Jeżeli miała być to wizja przyszłości to ja chcę się już tam znaleźć, ale chciałbym zobaczyć jeszcze jakieś autobusy prócz tramwajów.
SEC
Weteran
Posty: 6980
Rejestracja: sob 14:28, 01 lip 2006

Post autor: SEC »

Co prawda akcja działa się również na osiedlu, jak i w szpitalu CZMP, ale był też motyw komunikacyjny.

Przeniosłem się nagle na ul. Pabianicką w okolicę Bednarskiej i na plac Niepodległości. Fociłem Autosana H9-35 z PKS Łódź i jak sobie mówiłem we śnie - ostatni skład 805Na z harmonijkowymi drzwiami na linii 5.
Stojąc na Pabianickiej ciągle nie udawało mi się dobrze sfotografować tych pojazdów - a to cień, pod słońce, puszki albo aparat nie załapał ostrości. Kiedy jakoś ustrzeliłem wspomiany tramwaj - nie było zbytnio widać harmonijkowych drzwi, co mnie bardzo zdenerwowało. Na placu Niepodległości postanowiłem poczekać na kolejny kurs Autosana do Rzgowa. Ustawił się ładnie, ze słońcem, od strony drzwi, lecz kiedy opuściłem głowę i zmieniłem ustawienia w aparacie, był już w cieniu... Postanowiłem jednak robić swoje kiedy to przechodził jakiś protest emerytek i po usłyszeniu tekstu w stylu "o, tego zaczepimy!", zostałem obwieszony torbami, ulotkami i dostałem balonika... Autosan stał już tyłem.

W sumie trochę prawdy w tym jest, bo ciągle coś nie wychodzi.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Dzisiaj miły sen miałem Obrazek
Stałem na CZMP i spisywałem autobusy: 1199 75/1; 3097 75/2; 1560 75/3; 2559 75/5, na 75/4 śnił się 2869. Następnie przyjechał 2687 jako R24 i wjechał z rozpędem poczym zatrzymał się za ekspedycją na CZMP. Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez MNK, łącznie zmieniany 1 raz.
wojtek_kowalski
Czasem wpada
Posty: 98
Rejestracja: pt 15:31, 25 lip 2008
Lokalizacja: Ksawerów

Post autor: wojtek_kowalski »

Ja miałem dzisiaj dość dziwny sen...
Stoję sobie na przystanku Widzew-Żdżary w Ksawerowie i czekam na P w stronę Pabianic.
Z oddali widzę nadjeżdżający tramwaj. Gdy się zbliżył zobaczyłem GT8N na linii 43bis. Myślę sobie: Co do k***y robi 43bis w Ksawerowie i skąd TP ma GT8N??!!
No ale stwierdziłem, nieważne, dojadę tam gdzie chce, bo tutaj tramwaj nie bardzo ma gdzie skręcić Obrazek
Miałem do przejechania jeden przystanek, więc stwierdziłem "po co mi bilet?"
Jakież zdumienie ogarnęło mnie gdy w połowie przystanka kontroler poprosił mnie o bilecik... Zdębiałem, w Ksawerowie, w niedzielę, około godziny 22 kontrola biletów... No i dostałem mandacik:/ Na szczęści zanim go zapłaciłem, obudziłem sięObrazek
ODPOWIEDZ