Sen

Na każdy temat.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Po prostu TP wykupiło MKT Obrazek
MKMLODZ
Sympatyk forum
Posty: 842
Rejestracja: wt 13:27, 01 lip 2008
Lokalizacja: Żubardź / Limanka :)

Post autor: MKMLODZ »

Śnił mi się Cityrunner na 8. Stał na Limanowskiego x Włókniarzy. Jednak zamiast skręcić, pojechał prosto. Jechał bardzo szybko. Wysadził pasażerów i skręcił w Klonową.
MNK
Megagaduła
Posty: 3254
Rejestracja: wt 16:18, 20 lut 2007
Lokalizacja: C.Z.M.P.
Kontakt:

Post autor: MNK »

Wczorejszej nocy śnił mi się 1197 na 55/10 na... Placu Dąbrowskiego.
WMC
Bywalec
Posty: 209
Rejestracja: śr 20:32, 05 gru 2007
Lokalizacja: z niedaleka

Post autor: WMC »

Śniło mi się dzisiaj, że w GOPie wzrosło zapotrzebowanie na wagony techniczne. w radiu mówili, że można nawet natrafić na mijanke dwóch technicznych eNek. Na jakiejś gruntowej uliczce w Gliwicach ustawiono dwa GT6 (!), a przed nimi urządzono... warzywniaki. Wokół tego wszystkiego kręciło się mnóstwo kóz, które lizały przechodniów.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez WMC, łącznie zmieniany 2 razy.
SNCF
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: ndz 21:10, 26 lip 2009
Lokalizacja: aglomeracja łódzka

Post autor: SNCF »

No mi się dzisiaj śniło, że stoję na przystanku bodajże Pabianicka/Dubois w stronę Chocianowic, podjeżdża Pesa z wyświetlaczem 11 CHOCIANOWICE, wszystko ok. Ale za nią 805 z tablicą:
5 SZCZECIŃSKA

POPIOŁY.
o3r
Fan forum
Posty: 3605
Rejestracja: ndz 22:12, 01 lip 2007
Lokalizacja: Łódź Śródmieście

Post autor: o3r »

Mnie się śniło kilka dni temu, że była inwazja zombie i rozjeżdżałem te zombiaki enką Obrazek Plus jeszcze cała skomplikowana fabuła. Bo te zombiaki, a właściwie wirus, który zamieniał ludzi w żywe trupy pochodził z położonej za wzgórzem stacyjki nieczynnej wąskotorówki. Powinienem się leczyć? Obrazek
MKMLODZ
Sympatyk forum
Posty: 842
Rejestracja: wt 13:27, 01 lip 2008
Lokalizacja: Żubardź / Limanka :)

Post autor: MKMLODZ »

Śniło mi się, że z Ukalo nocą pod moim domem czkealiśmy na ,,najostatniejszy" tramwaj na Limance i go poprosiłem, żeby sfotografował Cityrunnnera na tle jakiejś puszki (coś jak konserwa). Później nagle zrobił się piękny dzień, zjawił się jeszcze jakiś MKM (Dziki albo BartStep) i poszliśmy w jakieś miejsce. Tym miejscem było skrzyżowanie Wrześnieńska x Malinowa. Tam stało żółte Seicento, jednak bardzo pomniejszone. Jechaliśmy dalej fotografować. Ukalo kierował, ale były problemy ze wsiadaniem na kanapę z tyłu. Nie można było się zmieścić. Sen się skończył.
adam-k96
Bywalec
Posty: 156
Rejestracja: pn 18:32, 20 kwie 2009
Lokalizacja: Łódź Janów

Post autor: adam-k96 »

Mi się kiedyś śniło, że jechałem ulicą Hetmańską przegubowym traktorem na linii 72. Wóz, choć przgubowy miał tylko 2 pary dzrzwi. Przedni człon był ścięty przed ostatnimi dzrzwiami, a drugi tuż za pierwszymi dzrzwiami.
kafar
Sympatyk forum
Posty: 554
Rejestracja: śr 12:47, 21 maja 2008
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kafar »

Mi się śniło, że na linii Ozorków-Łódź pojawił się kolejny prywaciarz, który miał 3 peerki w kolorze ''nowych'' zgierskich MB i jedną z malowanie w podobie do MZK Piotrków.
ShaMaN
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: ndz 13:59, 01 lis 2009
Lokalizacja: ŁDZ-GRK

Re: Sen

Post autor: ShaMaN »

Adam Alex(ex1022) pisze:3 psy
TRZYpsy zazwyczaj zajadam do pivka :lol:


Ale wracając do snów, to zazwyczaj miewam koszmary typu:
-wysiadłem z kabiny kierowcy po fajki do kiosku, a autobus sobie odjechał :lol:
-zero hamulcy i full mięsa (ludzi) na przystanku, wjeżdżam w nich a oni krzyczą i wszędzie pełno krwi :twisted:

Całe szczęście, że w nocy kioski są zamknięte!! :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez ShaMaN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
prof_klos
Megagaduła
Posty: 3415
Rejestracja: czw 23:10, 21 gru 2006
Lokalizacja: Pabianice | Piaski

Post autor: prof_klos »

Umarłem ze śmiechu.
Sen był taki:

Pabianice, ulica Zamkowa, przy Poprzecznej. Czekam z MKazikiem oraz Majanem na tramwaj. Ten nie przyjeżdża. W zamian MPK przysłało nam Jelcza 120MM 2254 na KZ. Wsiedliśmy. Padał śnieg, chociaż było gorąco i świeciło słońce. Na drodze lód. Kierowca kręcił kołem kierownicy na wszystkie strony i gazował ile się dało. W efekcie Jelcz zawijał dupą na wszelkie strony, rozbijając wszystko, co stało na drodze - latarnie, zaparkowane samochody. Potem się okazało, że prowadził Przemotz280. Cóż, Majan podszedł do kabiny, wyciągnął gościa za kołnierz zza sterów, MKazik mu naje**ł a ja to fociłem krzycząc "ale będzie fota na GTLodzia! Haha!". Wyszliśmy z autobusu. Przejechaliśmy tylko przystanek - byliśmy przy 3 Maja. Majan stanął na torowisku tramwajowym chcąc sfotografować rozbitego 2254, kiedy zza jego pleców nadjechał z wielką prędkością tramwaj "bulwa", rozjeżdżając go na dwie części. MKazik spojrzał na to, pytając "co z nim robimy?". Zastanowiliśmy się i uznaliśmy, że każdy bierze po troszku do torby i idziemy zakopać szczątki na cmentarz. Wtedy dogonił nas Przemotrz i się zrewanżował rozjeżdżając nas 2254...
To był koniec snu.
Lałem ze śmiechu pół dnia! Obrazek
Wszystko co dobre skończyło się w 2008 roku...
MKM2010
Stały bywalec
Posty: 371
Rejestracja: czw 17:26, 11 lut 2010
Lokalizacja: PKP Łódź-Niciarniana

Post autor: MKM2010 »

Zeszłej nocy miałem taki sen:

Otóż był 1 czerwca 2010. Ja jade Ikarem 1299 na 81 by zaliczyć obsługę Linii Tesco Bałuty przez Kris-Toura. Idę na parking a tam patrze: 2482 na Tesco Teofilów, 1867 na Tesco Radogoszcz oraz 2510 na Tesco Bałuty . Obrazek No nic wsiadam bo na Teofilów musze jechać. Jade jadę a na Aleksandrowskiej widzę ....2667 na Real Teofilów, Autosana H9-20 z PKS-u na 96, Gt8 #202 na 13, Solbusa WI 63880 z Tramwajów Podmiejskich na Z3 oraz Citaro ELW 4C28 z Bursiaka na 84. Citaro prowadził Mkazik a Gt8 Dziki Obrazek . Wysiadam z ikara i biegne do H9-ki na 96 Gdy już wsiadłem....obudziłem się zlany potem Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez MKM2010, łącznie zmieniany 1 raz.
Kpc21
Weteran
Posty: 7365
Rejestracja: śr 19:26, 16 lip 2008
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

W jakim malowaniu ten H9? I H9-21 czy 35? O ile oczywiście malowanie i np. drzwi ci się śniły.
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez Kpc21, łącznie zmieniany 1 raz.
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...
Bykom Stop (i ImageShackowi też)
MKM2010
Stały bywalec
Posty: 371
Rejestracja: czw 17:26, 11 lut 2010
Lokalizacja: PKP Łódź-Niciarniana

Post autor: MKM2010 »

Kpc21 pisze:W jakim malowaniu ten H9? I H9-21 czy 35? O ile oczywiście malowanie i np. drzwi ci się śniły.

To był H9-20 z PKS-u. :)
pawlak
Gaduła
Posty: 1041
Rejestracja: śr 19:38, 14 sty 2009

Post autor: pawlak »

Jakoś w niedzielę śnił mi się Volvo B10L na 58A Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 07:28, 07 lut 2106 przez pawlak, łącznie zmieniany 1 raz.
pawlak
Gaduła
Posty: 1041
Rejestracja: śr 19:38, 14 sty 2009

Post autor: pawlak »

Parę dni temu śniło mi się, że do Turbokibla wstawili po jednym rzędzie siedzeń z każdej strony, ale były to nasze ulubione plastikowe siedzenia Stera Obrazek
TramMomentyStudenta
Megagaduła
Posty: 2387
Rejestracja: sob 17:34, 24 cze 2017

Re: Sen

Post autor: TramMomentyStudenta »

Ostatnio. Rondo Solidarności, jeszcze w starej odsłonie.
15 w kierunku Kurczaków: 1303+1304, chyba bez reklam.
15 w kierunku Telefonicznej, ok. 3 min później: 2323+2324, z reklamą, ale tak dziwnie zamalowaną, że można by podejrzewać, że to wcale nie reklama, tylko jakiś dziki malunek. Nawet nie pamiętam, czy była nazwa firmy czy nie. Ale kolorystyka robi wrażenie. Dominował biały, ale też były domieszki szarego, różu i brązu. :lol:

----------------
A dodam, że kiedyś, ostatniej wiosny bodaj, śniło mi się, że przebywałem w różnych częściach Łodzi i zastawałem dużo Konstali bez IOD, m.in. 1730+1731 (chyba na 3)
TramMomentyStudenta
Megagaduła
Posty: 2387
Rejestracja: sob 17:34, 24 cze 2017

Re: Sen

Post autor: TramMomentyStudenta »

(nie pamiętam, której nocy) W gazecie DŁ ukazał mi się króciutki artykulik, na nieparzystej stronie w prawym dolnym rogu, związany z (realnym!!!) artykułem o... zgodzie MPK na zakup wagonów z Bogestry.
TramMomentyStudenta
Megagaduła
Posty: 2387
Rejestracja: sob 17:34, 24 cze 2017

Re: Sen

Post autor: TramMomentyStudenta »

Już kolejny sen ode mnie, tym razem bieżący.
Na Politechniki jechałem "15" w stronę uczelni. Nagle nieopodal przystanku przy Skrzywana doszło do wykolejenia. Nikomu nic się nie stało, a motorniczy szybko nacisnął przycisk od otwierania drzwi, choć ja miałem przycisk w ręku. Ze składu tego, dokładnie 2372+2373, zmuszony byłem wysiąść i dalej jechać autobusem, którego nie było widać ma horyzoncie. Podobno w pobliżu było jakieś 94 (nie, nie 74), ale ono było w innym kierunku.
Nie tylko ze względu na ten sen, nikomu nie życzę takich dziwnych sytuacji, gdy konieczne jest skorzystanie z komunikacji miejskiej, a w szczególności przy dojazdach do pracy czy na zajęcia.
WykoxPL
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: czw 21:31, 18 lut 2016
Lokalizacja: Łódź

Re: Sen

Post autor: WykoxPL »

A mi się śniło, że Pesa 122NaL była pomalowana jak Cityrunnery i że bardzo mi się to nie podobało. :?
ODPOWIEDZ